Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas takiej modlitwy ważne jest żeby uzdrowić swoje serce, emocje , otworzyć się trzeba na miłośc Boga, przebaczyc komuś w sercu jesli jest taka potrzeba, Bóg wlewa wówczas tam swoją miłość. A jak to się dokonuje mijają często też inne choroby, w tym depresje, myśli samobójcze, bezsenność.

 

Kalebx zgodzę się z Tobą z nerwicy jest bardzo trudno uzdrowić. Wiem to po sobie.

 

Tematy o uzdrowienie, religia, jest bardzo trudny, szczególnie dla osób chorych psychicznie.

 

-- 08 gru 2013, 13:06 --

 

Ale trzeba zyć dalej, ufac Chrystusowi i przyjmować leki, tak jak ja.

 

tosia2 można wiedzieć z jakiej choroby fizycznej zostałaś uzdrowiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx zgodzę się z Tobą z nerwicy jest bardzo trudno uzdrowić. Wiem to po sobie.

 

Trudno , ale tylko z ludzkiego punktu odniesienia . Dla Boga to pikuś. Wiem o tym dlatego ,,,nie ustaję, nie daję MU spokoju.

Doświadczyłem juz takich cudów bożych ,że wiem swoje . ( proszę o nieproszenie bym je wymieniał).

U Boga wszystko jest możliwe . Przynajmniej to wiem . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wymieniaj wszystkich ale jeden przyklad mozesz dac

Swego czasu ogromny ( jeden z najwiekszych ) lęk przed posiadaniem potomstwa ( szczególnie syna ) -( mechanizm przeniesienia ). Dzisiaj mam Syna i jest to mój największy skarb .

Tosia , jak myslisz jest to czystoludzkie , czy Łaską Bożą?

Wszystkie moje "prywatne " Cuda Boże dla ateusza nadają się na ludzkie wytłumaczenie. Dla mnie są JEGO Miłosierdziem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym z moich najwiekszych Cudów Bozych jest to jak Da mi On i Moim bliskim bezpiecznie ( i strzeż mnie ode złego , ZŁego )przeżyć każdy dzień . Zawsze GO z rana o to proszę. W tej chwili jestem daleki od ironi. Tylu ludziom się to nie udaje,,,przeżyć dnia bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam Syna i jest to mój największy skarb .

Tosia , jak myslisz jest to czystoludzkie , czy Łaską Bożą?

Wszystkie moje "prywatne " Cuda Boże dla ateusza nadają się na ludzkie wytłumaczenie. Dla mnie są JEGO Miłosierdziem .

widzisz....ja do niedawna myslalam ze uratowanie zycia mojego syna (82deko)bylo cudem samym w sobie, a teraz widze ze jest to dla mnie zadanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzis ide na msze z modlitwa o uzdrowienie naszej grupy odnowy w duchu sw.

Balabym sie pojsc jak do sklepu "bo moze cos dają". To jest rowniez modlitwa uwielbienia. Modlitwa przyzywania ducha sw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×