Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miłosierdzie Boże


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Vi vi, Marcin20.04, tu jest watek o modlitwach. jak nie macie nic konstruktywnego do powiedzenia to nie robcie ot

Ja mam coś konstruktywnego do powiedzenia. Jutro przelecę się do lokalnego kościoła zielonoświątkowego i zobaczę o co chodzi z tymi modlitwami charyzmatycznymi i na czym polegają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiem czy zielonosw. maja Odnowe w Duchu sw

u Nich Cała Społecznośc ( Msza ) to jedna wielka odnowa w Duchu Świętym . Tak to przynajmniej na pierwszy rzut oka wygląda.( dla katola )

Coś w tym stylu. Byłem u nich kilka razy, ale się nie wkręcałem w to wszystko, tylko biernie obserwowałem. Jutro postaram się bardziej w to wkręcić i wybadać o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzdrowienie i uwolnienie - ks. Bashobora na Stadionie Narodowym w Warszawie

2:02 Krzyki, manifestacje demoniczne

[videoyoutube=AN66g-eRDLM][/videoyoutube]

 

[videoyoutube==MH3Nja2HFpE][/videoyoutube]

 

-- 11 lut 2014, 13:20 --

 

[videoyoutube==MH3Nja2HFpE][/videoyoutube]

 

-- 11 lut 2014, 13:26 --

 

[videoyoutube==r0Kr_bmYBnA][/videoyoutube]

 

-- 11 lut 2014, 13:40 --

 

https://www.youtube.com/watch?v=r0Kr_bmYBnA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na modlitwie wstawiennieczej i bardzo mi pomogłam odtad dzieja się u mnie różne dziwne rzeczy np płacze na psalmach w kosciele usłysze jakies słowa i po prostu łzy mi lecą po policzkach .Np ostatnio płakałam na swiety swiety skojarzyło mi się z moim bylym którego posadzałam o morderstwo a tak w ogóle czynnikiem przez którym postrzegamy zle inne osoby jest nasza moralnosc wiec jak widac sama mam cos na sumieniu.Od tej modlitwy wstawiennieczej bardzo duzo odkryłam wszystko zaczeło układac sie w jedna całosc.Sama modlitwe bardzo miło wspominam mily zyczliwi ludzie którzy modlili sie za mnie po lacinie.Przykładali ręce do głowy a ja czułam w całym ciele dziwne ciepło i promienie .Wiele osob zostało uzdrowionych w ten sposónb.Warto spróbowac gdyz nic sie nie traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę ,że Jezus uzdrawia , ale niekoniecznie musi odbywać się to w podczas takowych Nabożeństw . To jak , gdzie i czy w ogóle zależy tylko od Jego Zmiłowania , Milosierdzia . Puki co nie zostałem uzdrowiony z Nerwicy . Wiodocznie MOC w słabości się doskonali .Ale i takl jest lepiej niz było , ufff .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja najpierw modliłam się nowenna pompejańska ale moja psycholog zabroniła gdyz za duzo tam komplentacji i czułam się po niej zle.Postanowiłam ,że będe chodzic przed 54 dni do kościoła tyle ile trwa nowenna zamiast niej.Tak trafiłam na modlitwe wstawiennicza w tym czasie byłam tez u psychologa .Wiec nie wiem co bardziej zaczeło działac psychoterapia czy modlitwa.Wiem ,że ile udało mi się odkryc na terapi ustatnio nie udało mi się podczas roku chodzenia do dwóch psychologów.Wiec jest to jakiś mały cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ,że byłeś na mszy o uzdrowienie ale ci nie pomogła.

Byłem i byłem z wielką wiarą . Zresztą bez Wiary ( w każdej chwili życia ) o kant dupy .

Jedno co mogę powiedziec napewno ( przez 43 lata swego życia ) BÓG ZAWSZE ODPOWIADA NA NASZE MODLITWY , choć czesto nie tak jak byśmy chcieli , ajest tak zajebiście cudowny ,że daje częstokroć więcej niż się GO o to prosi .Z każdego Krzyża potrafi "wysterować" czyste dobro. I nie mowie Ci tu tego , bo sie w książkach naczytalem , SAM tego doświadczyłem . KOCHAM GO!!! Gbyby nie JEZUS CHRYSTUS pozostala by mi bezdenna rozpacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpacz pojawia się po stracie .Co do Jezusa masz racje uzdrawia.Z Bogiem jest jak z wielką bramą jeśli będziesz pukał w końcu ci otworzy :).Ja zachorowałam na zaburzenia lękowe gdy miałam 16 lat dopiero wchodziłam w zycie czesc problemów rozwiazałam czesc zamiotłam pod dywan.Chociaz od 16 roku zycia miałam sporadyczne objawy chyba nigdy nie czułam sie tak zle jak teraz a mam 28 lat .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tosia ta modlitwa jest dla mnie za długa i zbyt konteplacyjna.Poza tym po długim modleniu się na rózancu i nawet którkim.Należe do żywego rózanca pojawiły się u mnie np nerwowe przebieranie palcami ,takze modlitwa owszem ale dla osób nie znerwicowanych.Oczywiscie nikomu nie odradzam najlepiej jak sam na sobie sprawdzi i sie przekona jak na niego działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margaritka1985, ja teraz to już słabo z modleniem u mnie, kiedyś Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiałem często, to chyba dzięki tej modlitwie przeżyłem nawrócenie lata temu , teraz to już raczej zgasłem 8)

-Piszesz ze Ci pomogło to dlaczego teraz się nie modlisz? Dziękuj i proś a Cię Najwyższy wysłucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×