Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie własnej wartości


Angel26

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiercionauta, długo nie zdawałem sobie sprawy, że moja samoocena jest niska. Raczej wydawało mi się oczywiste, że jest zdrowo dopasowana do tego, kim jestem. :pirate:

Luktar, sowią samoocenę próbowałem poprawićpoprzez czytanie kretyńskich poradników.

Wpadło mi parę takich śmieci w ręce. Podbijają samoocenę chyba jedynie tym cwaniaczkom, którzy je piszą i sprzedają, bogacąc się na desperacji życiowych rozbitków. Inna sprawa, że konkretne książki psychologiczne wrzuciły moje myślenie na trochę inny tor.

Luktar, Czy w Twojej Galaktyce znany jest współczynnik BMI? Zdradzisz? 8):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, no przyznam, że masz trochę racji ;) Chociaż czasami chciałabym być takim pustakiem bo łatwiej było by mi znaleźć partnera. Mam wrażenie, że wokół mnie prawie sami faceci, którzy do książki nie zajrzeli od czasów liceum. Przez to ciężko mnie zadowolić intelektualnie i facet odpada przy pierwszych podchodach.

Gdyby tak można było zamienić intelekt na wygląd Mirandy Keer, to nie byłoby samotnych wieczorów...

 

-- 14 lis 2013, 23:18 --

 

NieznanySprawca, mam chyba 25 BMI bo mi mój ex sprawdzał, nie pamiętam czy to dokładna liczba ale powinnam schudnąć z 1 kg żeby mieścić się w normie.

 

-- 14 lis 2013, 23:19 --

 

NieznanySprawca, swoją niezła z niego menda była skoro mi sprawdzał moje BMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, Sam często mysle, że jestem zbyt inteligentny na odmóżdzone czasy... No dobra byłabyś zjadana wzrokiem, myślisz że byłabyś szczęsliwsza, jak faceci patrzyliby na Ciebie tylko jako obiekt? Musiałabyś w takim razie być na tyle pustakiem, żeby nie być świadomą tego faktu :mrgreen:

 

-- 14 lis 2013, 22:20 --

 

NieznanySprawca, mam chyba 25 BMI bo mi mój ex sprawdzał, nie pamiętam czy to dokładna liczba ale powinnam schudnąć z 1 kg żeby mieścić się w normie.

 

:lol::lol::lol::lol::lol: co za koleś :lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle był jakiś zjebany pod tym względem. Mówił o sobie per libertyn. Potrafił mi bez kozery wyjechać z pytaniem czy chce by na mnie nasikał :shock: a innym razem opowiadał o swoich fantazjach seksualnych jak ta, że on jest alfonsem a jego dziwka przynosi mu kasę. :oops:

 

-- 14 lis 2013, 23:30 --

 

Śmiercionauta, pewnie tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie samoocena to problematyczna rzecz. Staram się ją zawyżać różnymi historyjkami, dowodzić sobie że coś znaczę. Głównie kończy się to rozdarciem i walką wewnętrznych głosów. Duża część z nich chce mnie zmieszać z błotem, więc pewnie można stwierdzić, że moja samoocena jest niestabilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, Tak sie niestety może kończyć zbyt długie prawictwo. Rzuciło sie kolesiowi po prostu na mózg, a fujara już nie działa jak trzeba, bo jak powszechnie wiadomo nieużywany narząd zanika... Musisz uwarzać na drugi raz, najlepiej każ przygotowywać starszym facetom dokumentacje przebiegu, popartą datami i osobami, które mogą potwierdzić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle był jakiś zjebany pod tym względem. Mówił o sobie per libertyn. Potrafił mi bez kozery wyjechać z pytaniem czy chce by na mnie nasikał :shock: a innym razem opowiadał o swoich fantazjach seksualnych jak ta, że on jest alfonsem a jego dziwka przynosi mu kasę.

 

2mrcg77.jpg

Nawet jak na standardy naszego forum,byłby niezwykłym przypadkiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafił mi bez kozery wyjechać z pytaniem czy chce by na mnie nasikał :shock: a innym razem opowiadał o swoich fantazjach seksualnych jak ta, że on jest alfonsem a jego dziwka przynosi mu kasę.

yyy, jakie to romantyczne 8) . Żaden tam libertynizm, a bania przeorana wieloletnim waleniem kapucyna oglądając xxxtube'y.

mam chyba 25 BMI

Czyli kobiece zaokrąglenia tam, gdzie Pan Bóg przykazał. :mrgreen:

prawdopodobnie chciał podbudować swoją samoocenę Twoim kosztem. IMO

Oczywista sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, Kestrel, wiem, gadał takie rzeczy... na początku starałam się nie myśleć, że mnie to rani. Myślałam nawet, że może będzie nieziemski w łóżku... NO TO SIĘ PRZELICZYŁAM!!! A dobre było to, że tak kozaczył słownie z tym tekstem a jak później rozmawialiśmy to mówił, że przykro mu było że się sama przy nim raz zaspokoiłam... jaki koleś w ogóle!!!

W każdym razie wielkie dzięki za wsparcie. Do terapii jeszcze trochę czasu a mi te myśli nie dawały spokoju. Teraz mi trochę lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden tam libertynizm, a bania przeorana wieloletnim waleniem kapucyna oglądając xxxtube'y.

 

Tego właśnie sie boje, że tez mi sie rzuciło na mózg troche, no ale żeby na widok fajnej nagiej kobiety nie mieć podniety to troche musze jeszcze potrenować, straszny przypadek ten koleś, na bank prawik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten fetysz z sikaniem wcale nie występuje tak rzadko u męskiej populacji. Co prawda dla mnie to jest dziwne, ale rozumiem, że dla kogoś może być stymulujące :P .

 

Ja obstawiam, że opcja ze złotym deszczem to byłoby preludium :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujecie, że nie ważne jak bardzo byłam atrakcyjna, chciał mnie w jakiś sposób poniżyć żebym poczuła się od niego gorsza?

Wiecie on przebąkiwał, że lubi kiedy kobieta mu ulegnie, podporządkuje się ale był taką ciapą, niemową w towarzystwie że to ja nim sterowałam niż on mną.

 

-- 14 lis 2013, 23:42 --

 

Masked_Man, może i przesadzam, ale mnie to męczy. Poza tym leczę się terapeutycznie więc to miejsce na moje schizy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, no to racja, na tak trudny przypadek jeszcze nie trafiłam. Jak widać nieźle wykończył mnie nerwowo :lol:

Ale ok, to był ostatni wątek a propos mojego ex. Obiecuję, że już nie będę smęcić bo rzeczywiście zrobi się z tego "Zbuntowany Luktar".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, jeśli Twoim marzeniem nie stało się zostanie alfonsem, a widząc ładną dziewczynę na ulicy nie myślisz: "eee, fajna laska, nasikałbym na nią", to chyba wszystko jest pod kontrolą. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×