Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie własnej wartości


Angel26

Rekomendowane odpowiedzi

W książce "Czarodziejki.com" był taki as, co przyjeżdzał do burdelu z laptopem i przy kurtyzanie grał w pasjansa, tylko po to, żeby popatrzyła jak rozgrywa partie. Facet dobrze ubrany ( nie w kaftanie bezpieczeństwa ), więc różnie to bywa z tymi fetyszami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co przyjeżdzał do burdelu z laptopem i przy kurtyzanie grał w pasjansa, tylko po to, żeby popatrzyła jak rozgrywa partie. Facet dobrze ubrany ( nie w kaftanie bezpieczeństwa ), więc różnie to bywa z tymi fetyszami

Tomcio FTW. Nie wiem, czy odważyłbym się na taką perwerche. :zonk:

śmiej się śmiej z cudzego nieszczynścia

:mrgreen: Zbyt empatyczny ze mnie typ, by się teraz śmiać. Mój umysł tylko boleje nad złożonością awangardy ludzkiej natury. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica robi swoje, ale artykuł na prawdę dający do myślenia. Tak było z tym Twoim "dziwadłem". Gość odpłynął w cyberdewiacje i dlatego widok nagiej kobiety nie wywarł na nim wrażenia... echhh to jest straszneeeeeee :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, Kombinuj, kombinuj :mrgreen:

Śmiercionauta, Zniechęciłem się trochę do literatury erotycznej, ale może kiedyś zajrzę :D

Tomcio FTW. Nie wiem, czy odważyłbym się na taką perwerche.

Odwagi, w życiu wszystkiego trzeba spróbować :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light, Tak, bardzo prawdopodobne, że tak było. Zresztą często mi mówił, że ogląda i lubi. Coś tam się roztkliwiał nad jakimiś scenami ale ja nie bardzo chciałam słuchać. Podrzucił mi za to 3 erotyczne filmy, żebym sobie obejrzała :/ tyle że ja wolę działanie niż oglądanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, no ja już kochana spasowałam. Klapki mi spadły z oczu i zaczęłam dostrzegać, że był toksyczny w jakiś sposób i źle na mnie wpływał. Dlatego teraz wylizuje się z ran.

 

Rany 5 minut na solarium i mnie gęba piecze jakbym ryła nią po asfalcie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar na przyszłość przemagluj faceta od A do Z (z naciskiem na E jak erekcja) ;)

Rany 5 minut na solarium i mnie gęba piecze jakbym ryła nią po asfalcie :mrgreen:

Ojj posmaruj czymś łagodzącym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, oj uwierz mi że teraz już się z nimi nie pierdziele tylko szybciej wypytuję o sprawy nałogów, dzieci, związków... robię to bardzo łagodnie, biorąc ich pod włos ale skutecznie. Często myślą, że ich w taki sposób komplementuje he he...

 

Popsikałam wodą termalną paszczu, za chwilę za Twoją radą nałożę warstwę kremu :mrgreen:

 

-- 15 lis 2013, 00:44 --

 

Kestrel, jak dobrze, że jeszcze istnieją jacyś hetero... teraz to ze świeczką szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Odradzałbym wszelakie też cyjanki i inne :lol:

Ale z 2 strony,tego typu substancje tylko zabijają :mrgreen:

Luktar, zależy jak definiować hetero : P,jeśli chodzi ci o to że facet wygląda i zachowuje się jak facet,nie metroseksualista,to tak,widząc rurkowców czasem (pal licho strój już),tylko ich podejście i styl bycia to siekiera się otwiera w kieszeni :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, spędziłam ostatnie 5 lat w Stolicy. Poznałam masę ludzi. Przez ten długi czas obracałam się głównie w towarzystwie gejów (kierunki artystyczne), i z czasem po prostu bardzo zaczęło mi brakować towarzystwa heteroseksualnych facetów. Jednak jak już udało mi się z takimi pójść na randkę, to okazywało się, że część z nich jest w jakimś stopniu biseksualna. Ja niestety mam jakąś traumę związaną z tym, że boję się panicznie iż facet z którym będę okaże się homo i odejdzie ode mnie i zostawi z dziećmi. Tą obsesję złapałam po tym jak po 1,5 roku związku przejrzałam facetowi pocztę i okazało się, że nim zaczął ze mną być umawiał się z kobietami i facetami na seks przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, Dlatego cyjanek jest ostatni na liście :mrgreen:

bardzo zaczęło mi brakować towarzystwa heteroseksualnych facetów

Na Pradze Północ można takich znależć. Jak się nie chodzi tam w dresie i adidasach, to jest się pedałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie chodzi tam w dresie i adidasach

pumy i jeansy

ffuuuu :pirate:

Luktar, A no tak,to wszystko wyjaśnia...no cóż niejednokrotnie choć nie wiem czemu artyzm czy sztuka łączą się z środowiskami homoseksualnymi i pewnie to dlatego masz takie a nie inne odczucia.

Zaś "przeciętny" facet,w 100% hetero czasem może wydawać się hmm,zbyt "płytki"? Nie żebym się miał za cud filozofii itp,ale czasem widząc osobników mojej płci załamuje ręce,nad "prymitywnością" mojej płci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaś "przeciętny" facet,w 100% hetero czasem może wydawać się hmm,zbyt "płytki"? Nie żebym się miał za cud filozofii itp,ale czasem widząc osobników mojej płci załamuje ręce,nad "prymitywnością" mojej płci..

 

To jest nas już dwóch ;) (bez podtekstów :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, no coś coś coś... ja mam ojca prymitywa, 100% hetero i pewne jego cechy mi odpowiadają - zaradność, uczynność, skuteczność, ambicja. Jednak pozbawiony jest wyczucia i chyba jak dla mnie jest zbyt prosty. Ostatnio jak mama czytała książkę to jej pozazdrościł i zaczął czytać... książkę kucharską. :mrgreen:

No i tak sobie szukam i znajduję - oczytanych w filozofii i klasykach no i przy okazji nie zaradnych i ze skłonnościami biseksualnymi... no ja jeb*e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, Nie wiem czy tak jest czy nie, po prostu chciałem ostrzec forumowiczów spoza Stolicy, by nie wybierali się w rurkach na wycieczkę, jeśli mają zamiar odwiedzić Pragę :mrgreen:

Nie żebym się miał za cud filozofii itp,ale czasem widząc osobników mojej płci załamuje ręce,nad "prymitywnością" mojej płci..

, zgadzam się z tobą w 100%, prymitywy jedne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×