Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie po 15 latach:( Doradźcie...


Dana

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,  ze zdumieniem odkrylam,  że pierwsze swoje posty pisalsm tutaj niemal 15 lat temu.  To nie nastraja optymistycznie...,  ale do rzeczy.  Pisalam wtedy o leczeniu Effectinem ER 75, trwalo poltira roku i wyleczylo mnie.  Stan zupelnej normalności trwal pieknych 10 lat,  po czym po zbyt intensywnym schudnięciu (treningi i dieta)  dopadla mnue depresja ponad 2 lata temu.  Weszlam znow na Effectin,  tym razem wejscie bylo koszmarem (za pierwszym razem od pierwszych tabsow czulam się doskonale),  po kilku msc. weszlam na dawke 150 i ona dopiero zadzialala.  Zeszlam z leku stopniowo i sama (w drugim roku leczenia juz tylko spalam i spalam,  nie bylo juz efektu pobudzenia).  Pol roku zdrowia.  I ostatnio atak paniki w kosciele.  Wrocilo.  Potem tramwaj. I juz wiem,  że zaraz będzie pelna agorafobia.  A ja pracuję i musze byc sprawna.  Nakupowalam Neuridine,  Comfortil,  validol,  Omega 3, magnez,  żeby się zregenerować,  bo mialam ostatnio taki czas,  ze tego stresu bylo za duzo na raz i zaraz po nim wystapil pierwszy atak. Alw jednak nie dam rady

 Wkrótce mam wizytę.  Nie chcę już venli.  Jest super,  ale za drugim razem bylo duzo gorzej niz za pierwszym i myślę,  że trzeci raz do tej samej rzeki nie ma co wchodzić.  Myślę  o escitalopramie.  Chofzi mi głównie o lęk napadowy (podniesienie nastroju tez,  ale nie mam depresji).  Czy ktis ma diswiadczenia z lękiem napadowym i tymi dwoma substancjami?  Jak pewnie wszyscy,  musze sie błyskawicznie postawić na nogi. Przepraszam,  że nie wyszukiwalam w wyszukiwarce,  ale chcialam napisac bezpośrednio.  15 lat...  Pozdrawiam wszystkich nerwicowców!  Bez nas świat bylby... zbyt prosty;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×