Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje mysli jak je nazwac


Marcin 800

Rekomendowane odpowiedzi

Już sam nie wiem co sądzić o moich myślach głównie dzieje się to w pracy a więc dzieje się tak ze myślę że inni mnie oceniają nieraz jak widzę że koledzy się śmieją to mam myśl ze to może za mnie myślę że oni może wiiedza ze coś jest ze mną nie tak wtedy podchodzę i słyszę że się śmieją z jakiejś pierdoly A nie ze mnie i tak mam często taka nadmierna podekrzliwosc mam czas to nieraz jak coś zginie i kierownik tego szuka to sobie myślę ze może on myśli ze ja to ukradlem A po chwili to się znajduje niby takie głupie myśli a jednak mi dokuczaja ostatnio mam myśli ze może szef chce mnie zwolnić ze kierownik o tym wie mam takie głupie myśli że jak ktoś nie odpowie mi część to że się gniewa na mnie a już sam nie wiem co o tym myśleć pisze to tu bo nie byłem już dawno i psychologa jeśli umieściłem to w złym temacie to proszę to o przeniesienie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie są pierdoły. Mam tak samo, jestem otyła, jak idzie ktoś za mną na ulicy i się śmieje to oczywiście musi śmiać się ze mnie a jakże inaczej. W pracy czuję się tak samo jak Ty. Moim zdaniem trafnie oceniasz że to natręctwa, nie wiem czy chodzisz do psychiatry lub na terapię ale ja chodzę i na koniec stycznia mam zapisaną terapię. Mam nadzieję, że z tego wyjdę bo dość mam takiego stanu rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×