Skocz do zawartości
Nerwica.com

Totalna niezdolność do stworzenia związku/małżeństwa


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Bonus napisał:

A co nie jest tak z wieloma kobietami, które mają wysokie oczekiwania, a jak jacyś faceci tego nie spełniają, to są olewani przez kobiety?

Jak dla Ciebie wysokie oczekiwania to stała praca i nie  biadolenie  ciągle jak to jest ciężko to nie dziwie się że kobiety Cię odrzucają, kto by chciał faceta na zasiłku( zdrowego fizycznie) które ciągle mówi jak to pokrzywdził go los. Ja sam wiem że większość kobiet odrzuci mnie za to że w wieku 40 lat nie mam prawka i mieszkam z matką i nie mam do nich pretensji że tak  robią, po prostu płacę za swoje lenistwo, brak odwagi  i lęki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bonus napisał:

No i ja swoje powiedziałem w temacie.

A Ty możesz myśleć, co Ci się tylko podoba.

 

Masz do tego prawo.

Dziękuję :D

 

2 godziny temu, Bonus napisał:

Ale widzę, że na forum są osoby, które lubią się czepiać, pierdółek tak naprawdę i tym przeszkadzają w normalnej dyskusji...

 

Słuchaj, a co daje "normalna" dyskusja. Wiadomo, każdy wypowiada swoje zdanie, to co myśli, ale jaki jest tego cel?  Spotykasz się z dziewczyną, rozmawiacie, i jaki jest efekt rozmowy? Tylko kwestia wymienienia się poglądami, czy coś z tego wynosisz dla siebie? 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Illi napisał:

Dziękuję :D

 

Słuchaj, a co daje "normalna" dyskusja. Wiadomo, każdy wypowiada swoje zdanie, to co myśli, ale jaki jest tego cel?  Spotykasz się z dziewczyną, rozmawiacie, i jaki jest efekt rozmowy? Tylko kwestia wymienienia się poglądami, czy coś z tego wynosisz dla siebie? 
 

 

Ja wiem, jakie miałem relacje i kontakty z dziewczynami, bo to przechodziłem.

Ja wiem to najlepiej.

A Ty to możesz sobie tylko pogadać.

Każdy ma prawo do własnego zdania i ja to sam zawsze mówię.

Ale każdy też ma prawo odpierać nieprawdziwe zarzuty i bzdury, jakie inni kierują.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bonus napisał:

Ja wiem, jakie miałem relacje i kontakty z dziewczynami, bo to przechodziłem.

Ja wiem to najlepiej.

A Ty to możesz sobie tylko pogadać.

Każdy ma prawo do własnego zdania i ja to sam zawsze mówię.

Ale każdy też ma prawo odpierać nieprawdziwe zarzuty i bzdury, jakie inni kierują.

Yyy... dobrze, masz rację. Tylko Ty nie odpowiedziałeś na moje pytania. Czytanie ze zrozumieniem... co wynosisz z dyskusji? Jaki cel ma rozmowa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałam, że jestem totalnie niezdolna do stworzenia związku, nie mówiąc o rodzinie... To drugie nadal bardzo mnie przeraża, bo pomimo wieku, chyba nie dorosłam jeszcze do bycia matką. Ale nadszedł taki czas, że i Cynthia dała się ponieść uczuciom. Ciekawe tylko czy będę potrafiła wytrwać w tym przez moją totalną niezdolność do utrzymywania relacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 27 lat i doświadczenie zerowe. Autorko, rozumiem trochę Twoje lęki bo moja rodzina była podobna. Seks to temat tabu. W dodatku nadopiekuńcza matka, czasami odrzucająca a czasami nawet ośmieszająca. I skończyło się jak się skończyło. Nie lubię kobiet (tych pięknych i młodych, bo starsze mi zwisają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×