Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

w takim razie poszukaj watku ze swoich okolic, moze znajdziesz namiary na dobrego psychoterapeute. moze tu cos znajdziesz katowice-t305.html

z tego co rozumiem twoj tata byl alkoholikiem, sa chyba specjalne terapie dla dzieci alkoholikow, bo jest to okreslony problem. ja mam nerwice, ale nie jestem z rodziny pijacej, wiec nie potrafie ci pomoc... moze tylko tyle ze fajnie ze tu zajrzalas, i mam nadzieje ze ci pomoze to forum!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nowego gabinetu w centrum Warszawy - ul. Smolna 34/13 tel./fax: 22 827 33 33,

info@centrumpsychologiczne.waw.pl, http://www.centrumpsychologiczne.waw.pl. Profesjonalna pomoc, doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra przyjazna atmosfera, bezpieczeństwo.

 

[Dodane po edycji:]

 

Rozpoczęliśmy nabór na grupę DDA - sesje 3 godzinne, raz w tygodniu we wtorki. Cena 10 zł/godzina. Zapraszamy.

Warszawskie Centrum Psychologiczne, www.centrumpsychologiczne.waw.pl, info@centrumpsychologiczne.waw.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"jedyne co moge w tej kwestii zrobic to przedstawic moja wlasna opinie terapii na dolnej troche na chybcika bo sie zbieralam i sie zebrac nie moglam bo to dla mnie wazna kwestia i ciezko mi to ogarnac tak na raz jak mi sie cos przypomni to napisze [...] "

 

 

bunny po co taki długi post walnełaś.? :shock: Trzeba było napisać poprostu: nareszcie miałam orgazm a aaaaaaaa :lol:

 

Drodzy forumowicze o kolejnych orgazmach bunny możecie się dowiedzieć z jej nowej strony "moja terapia".... Gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LARISA FERFETTA, post dlugi bo mialam duzo do powiedzenia - to chyba jasne

choc generalnie slow brakuje by opisac moje wrazenia a juz na pewno nie oddaloby ich takie lakoniczne okreslenie zwlaszcza mijajace sie z prawda 8)

a za reklame dziekuje ale nie trzeba ;) mam link w profilu kto chce ten kliknie

no i aby co poniektorzy sie nie rozczarowali musze zdementowac ze o orgazmach tam niestety ani widu ani slychu :mrgreen:

 

btw LARISA postaraj sie nie zasmiecac forum takimi postami tzn nie wnoszacymi nic do tematu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra nie jest chyba jednak ze mna az tak dobrze bo mam ciągi niewychodzenia z domu po kilka dni i spania przez większą część doby. nie zam konkretnej przyczyny mojej depresji, widze tylko skutki. Jestem po 3 latach terapii grupowej. jestem uzależniony od seksu, w sensie że jak inni np piją jak im źle to ja sobie robie "dobrze" gdy mi "źle"mieszkam w lublinie i studiuje tutaj ale zaczynam sie obawiać o studia (dzienne) bo opuszczam już masę zajęć. Mój terapeuta powiedział mi że muszę mieć przerwę w terapii z nim co najmniej pół roku i że jeśli będzie ze mną bardzo źle to żebym się zgłosił na leczenie stacjonarne do szpitala. Szczerze to się trochę tego boję. Jednak chcę w końcu przepracować do końca ten temat bo tu chodzi w koncu o moją przyszłość i normalne życie. czy polecacie jakieś dobre ośrodki? może być też ew. Warszawa, co myślicie o lublinie i gdzie się najlepiej zgłosić z moim stanem, bo krat w oknach np nie potrzebuje. Gdzie pójść żeby atmosfera i ludzie mnie jeszcze bardziej nie zdołowała. Gdzie ludzie rzeczywiście sie leczą a nie traktują pobytu jak "kolonii"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was orientuje się czy można zadzwonić tam i zapisać się na wizytę u psychiatry (bo jak rozumiem do niego nie potrzebuje skierowania, w przeciwieństwie do skierowania do psychologa) czy tez muszę udać się tam osobiście?

Może ktoś z was leczy się tam i jest w stanie powiedzieć coś o placówce i lekarzach?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze moze juz byl na tym forum taki temat i juz kiedys go omawiliscie ale nie odwiedzam tego forum czesto wiec nie wiem. Powiedzcie mi, dokad najlepiej radzicie wybrac sie do psychiatry w Warszawie, wlasnie z problemami nerwicowymi? Zalezy mi na jakims naprawde dobrym specjaliscie. Obojetnie czy prywatnie czy z NFZ. Chociaz wydaje mi sie ze prywatnie lepiej traktuja pacjenta ale moge sie mylic, dlatego pytam. I powiedzcie mi jeszcze co myslicie o slynnym w kregach zainteresowanych warszawskim Instytucie Psychiatrii i Neurologii przy ulicy Sobieskiego? Ostatnio jak chcialem sie tam zapisac do doktora to powiedzieli mi ze najblizszy termin maja za ponad dwa miesiace ; ]. Ale czy to w ogole dobre miejsce do leczenia problemow nerwicowych/depresyjnych itp? Jakie znacie lepsze miejsca do leczenia swojego umyslu z tychze problemow w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie zrozumielismy.... Wiem gdzie moge sprawdzic, gdzie mozna sie udac do psychiatry. Chociazby dzieki google moge sie tego dowiedziec ; ]. Mi chodzi o wasze subiektywne spostrzezenia na temat, 'ktory psychiatra jest najlepszy (jeden z lepszych) w warszawie'. Mysle ze sa tu ludzie z Warszawy, ktorzy korzystali z pomocy kilku psychiatrow i moga sie wypowiedziec, ktory ich zdaniem jest lepszy od ktorego. Niekoniecznie musi rozchodzic sie konkretnie, personalnie o danego psychiatre ( chociaz dobrze by bylo), moze to byc jakis konkretny osrodek albo klinika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rucik1234, dwa miesiące to w państwowych ośrodkach chyba standard. Ja teraz na psychoterapię czekam 3 miesiące. Nie mam opinii o Sobieskiego bo się tam nie leczyłam, ale poszłabym gdybym musiała, myślę że to dobra klinika no i mają duże doświadczenie (duża ilość pacjentów).

 

Ja polecam moją panią psychiatrę, z pracy mam abonament na Centrum Damiana, pani się nazywa Beata Piekarska. Jest o tyle fajna że nie kazała mi brać od razu lekarstw tylko wysłała najpierw na psychoterapię. I fajnie mi się z nią gadało. A czy interesuje cię psychiatra = diagnoza + lekarstwa, czy właśnie psychoterapia?

 

[Dodane po edycji:]

 

Dziewczyny, a w dziale Oferty / Warszawa jest ogólnie bałagan, same pytania niewiele odpowiedzi, wymądrzanie się ESTER, tak że ten dział robi więcej mętliku w głowie niż pomaga. Ja go czytałam na poczatku choroby jak szukałam pomocy i powiem szczerze że mi nie pomógł. Jak wy znacie dobrego psychiatrę to go tam opiszcie. Ja na dłuższą metę nie korzystałam z żadnego, bo w rezultacie nie brałam pastylek, więc nie będę tam nic opisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebcio, właśnie tam jestem zapisana na psychoterapię początek 9 grudnia, jakie są twoje doświadczenia? Byłam tam raz na jednej konsultacji z panią psycholog, miała mi robić terapię ale okazało się potem że była stażystką i już jej nie ma :? może tym razem jakoś trafię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a będziesz chodził na psychoterapię czyli szereg spotkań?

 

w ogóle robimy spotkanie (anonimowych neurotyków) 13 grudnia w Wawie. Gdyby ktoś jeszcze był chętny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×