Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ester, to może mogłabyś to jeszcze jakoś konkretnie uzasadnić (chyba że jest to twoje widzimisię) bo z tego co widzę większość osób na forum jak i psychiatrów właśnie poleca tę metodę. no i jeżeli znasz lepszą to może podziel się również z nami taką informacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że musimy poprostu pamiętać, że ESTER nie lubi Dolnej. Ja tak szczerze nie znam statystyk ilu pacjentów popełnia na Dolnej samobójstwa po terapii. Ani nawet ile gdzie indziej. Po prostu musimy chyba przyjąć, że ESTER tak ma, że Dolnej nie lubi. Ale jeżeli to nielubienie jest poparte jakimiś konkretami to prosimy o nie. Mówisz, że jest po leczeniu w niej więcej samobójstw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyraziłam tylko swoje zdanie na temat skuteczności TPB w przypadku zaburzeń lękowych a nie na Twój temat.

A ja wyrazam na twoj temat. Nudzisz i na dodatek szkodzisz.Przejrzalem ten watek i widze ze znowu szermujesz bezmyslnie nieuzasadnionymi opiniami.Oczywiscie nie trudno wyjasnic dlaczego Ester nie lubi Dolnej; ta wybitna absolwentka psychologii -ktora pierdzi dopiero co na stazu swiezo po studiach a z dumą okresla siebie jako specjalista psychoogi klinicznej - jest zdania ze wszelkie jej spostrzezenia jako i wrazenia sa niezwyklymi odczuciami poniewaz popartymi wieloletnią profesjonalna nauka na studiach z zakresu "psychologii klinicznej" i kwestionujac jej opinie (czyt. wrazenia i odczucia) kwestonujecie wy maluczkie robaki i podludki nie znajace sie na psychologii jej fachowa wiedze, 5 letnie [jendolite!!] studia magisterskie, nauke u najwybitniejszych oraz same autorytety psychologii. Abstrahujac od przeceniania wlasnej wiedzy i samej siebie to warto wspomniec ze absolwentka Ester jest zaburzona emocjonalnie a jedno idrugie daja piekny wynik ktory mozecie obserwowac tutaj w tym watku.Oczywiscie pomijam fakt ze rownie genialne opinie dostarczaja jej towarzyszki psycholozki stazujace na Dolnej (tak?). Takze pomnozcie to co napisalem wielokrotnie a mamy piekna dogmatyczna opinie.Niczym gluchy telefon.Nie Ester, to tylko twoje chore przekonania na swoj temat a nie fachowa wiedzia.Do tego drugiego trzeba jeszcze chwile samokrytyki i refleksji. Nie przypadkowo sie rozpisuje poniewaz chce jeszcze raz zauwazyc ze swoja pewnoscia siebie szkodzisz; wchodza tu ludzie szukajacy pomocy, zalamani ,czesto przestraszenie a przedewszystkim podatni na opinie innych a twoje bezmyslne nieuzasadnione (rozumiem ze ty jestes autorytetem i uzasadnieniem w samym sobie) opinie moge nie jednemu zaszkodzic.

Jeszcze jedno; tak, to co nie moga wyjasnic nauki kongnitywne swietnie tlumaczy i wyjasnia freudyzm (dlatego religia jest zawsze o krok doprzodu od astrofizyki)

 

PS: Poczekajcie na te konkretne przyklady nienawisci do Dolnej, zaraz sie posypią oczywiscie pelne namietnych historyjek i emocjonalnej ekspresji oraz pogardy na nieukow forumowiczow ktorzy nie rozumieja Ester i sa glupi i naiwni etc etc

 

[Dodane po edycji:]

 

tam gdzie jest cenzuraz powinno byc "abstrahujac", admin masz zjebana cenzure na tym forum

 

[Dodane po edycji:]

 

buahaha kurwa nie moge. jeszcze raz a.b.s.t.r.a.h.u.j.a.c. zamiast cenzura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem czemu nie lubie psychologow, mam jakas awersje, ale takie zachowanie jak Ester tu prezentuje mnie wlasnie w tym utwierdza... jakies rozchwianie emocjonalne, nadmierna pewnosc swoich pogladow ktore sa bardziej wlasciwe niz wszelkie inne, nieomylnosc, i nieumiejetnosc uzasadnienia swoich racji... mam tylko nadzieje ze nie wszyscy psychologowie sa tacy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gavril no widze ,że przyłączyłeś się do towarzystwa wzajemnej adoracji .Proponuje założyć nowy portal "anty-psycholog".Tam to dopiero Ty i Twoi znajomi z tego forum będziecie się mogli rozpisywać na temat tego jakie to "chore przekonania na swoj temat a nie fachowa wiedzia" mają wszyscy psycholodzy.Myśle , że Wasza pomoc przyszłym pacjentom będzie wtedy nieoceniona.W myśl zasady "psycholog-mój wróg" w pore ich ostrzeżecie reperując przy okazji nadszarpnięte poczucie wartości i brak pewności siebie.

 

Oczywiscie nie trudno wyjasnic dlaczego Ester nie lubi Dolnej

 

Naprawdę ? No to może jak już wszystko wiesz to wyjaśnij wszystkim bo ja jakoś nie potrafię.

 

Nie przypadkowo sie rozpisuje

 

Coś takiego.....No patrz...a wiesz , że mi to nawet do głowy nie przyszło......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej!

 

Nie jestem modem - ale bardzo bym prosił o merytoryczną dyskusję a nie obrzucanie się złośliwościami.

 

No jak na razie najbardziej złośliwy to jest gavril.....może i moglibyśmy porozmawiać,byłoby o czym, ale niestety szanownego Pana gavrila na to nie stać.On merytorycznie potrafi jedynie wieszać psy na psychologach wykorzystując do tego oczywiście moją osobę.A to nie moja wina namiestniku drogi , że go biedaka skrzywdzili kiedyś Ci "okrutni" psychoanalitycy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESTER - to do Ciebie się odnosi - niezależnie co myślisz o innych to zamiast ich oceniać i stosować złośliwości spróbuj mówić merytorycznie. Potraktuj to jako próbę przed pracą - bo zapewniam Cię, że niejeden pacjent będzie wyprowadzał z równowagi (lub tak może się Tobie wydawać) - a jak wtedy zaczniesz bawić się w docinanie i złośliwości to ... no sama pomyśl - czy to będzie jakakolwiek terapia? A może właśnie z kimś tak reagującym miał do czynienia Garvil i stąd ma takie sądy. Ja życzę trafienia na dobrego terapeutę. Ale z własnego doświadczenia wiem, że różnie z tym jest. Cóż jak w każdym zawodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej!

 

Nie jestem modem - ale bardzo bym prosił o merytoryczną dyskusję a nie obrzucanie się złośliwościami.

 

No jak na razie najbardziej złośliwy to jest gavril.....może i moglibyśmy porozmawiać,byłoby o czym, ale niestety szanownego Pana gavrila na to nie stać.On merytorycznie potrafi jedynie wieszać psy na psychologach wykorzystując do tego oczywiście moją osobę.A to nie moja wina namiestniku drogi , że go biedaka skrzywdzili kiedyś Ci "okrutni" psychoanalitycy.

nie znam tej historii ale moze na podobnej zasadzie ty wieszasz psy na dolnej i ciebie skrzywdzili specjalisci z tej najgorszej w swiecie placowki?

pytam serio

cisnie sie na usta: przyganial kociol garnkowi...

moze zamiast dostrzeganiu zdzbla w oku gavril princip podejmiesz probe (po raz kolejny) solidnego rozwiniecia swoich pogladow nt dolnej w odpowiedzi na posty polakity i namiestnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestnik, a skad wogóle taki pomysł , że ja tutaj prowadze jakas terapie ? Bo tak to napisałes.Terapia to terapia czyli praca to praca a moje uczestnictwo na tym forum to juz życie prywatne a nie zawodowe.Psychologiem jestem do 19.00 a po tej godzinie np.ESTER :D A nie pomyślałeś , że może ja jestem już zmęczona tą merytoryką w robocie a tutaj chce np.pooceniać ? Ja nie jestem typem psychologa 24 na dobę.No sorry.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujacy jest sposob rozumowania Ester, rodem z PTP. Kazdy kto nawet okresowo sledzil moje posty orientuje sie ze problemow z psychiką nie mialem i nie mam (zadnych nerwic, depresji itd ..w przeciwienstwie do Ester) tymbardziej nie z problemami tutaj przyszedlem a z checia wymiany zdan, co jest wrecz oczywiste.Za to dosc latwo zauwazyc ze interesuje sie psychologia w sposob znaczny oraz nia sie posluguje podczas dyskusji.Zwiazku z tym ciekawi mnie rozumowanie Ester ; dlaczego znamionujesz mnie jako 'skrzywdzonego pacjenta' ktory nie moze przelknac traumy ( twoj staly schmeatyczny zwrot) a nie np. przyszlego psychologa ktory martwi sie o ta dziedzinie i jej jakosc a co najwazniejsze fachowosc w kontakcie z pacjentami ? Odpowiedz wrecz sama sie nasuwa; bo jak reszta calkiem specyficznej choloty jestes przekonana ze psychlog nie skrytykuje 'swojego' nawet jak bardzo do dupy by nie byl, ze poczucie 'stadnej tozsamosci' jest ponad to.Dla ciebie to jest zwykla klika i przez takich jak ty ta branza jest postrzegana jako mala smierdzaca klika z wodzami PTP na czele.(ty kojarzysz to z elitarnoscia, ponad malych i jeszcze mniejszych co nie pojma i nie zrozumieja dlatego winni milczaco przyjmowac to co mowisz a bledy wasze w imie wyzszych idealow ignorowac - wtedy to nawet nie dla mnie ale dla nich bedzie -jestescie?- smierdzaca kliką)

W dalekiej przyszlosci moze bede dzielic ta branze z toba i boli mnie to chyba bardziej niz 'skrzywdzonego pacjenta' bo juz widze ze bedzie trzeba sie wstydzic za takich jak ty,a niektorzy juz sie wstydza i proboja cos z tym robic.

Jestem zlosliwy i ciety - nie przecze - ale czy kogos tym krzywdze? taka to krzywda jak maly smieszny styl wypowiedzii porownywalny do klujacego dymu papierosowego w malych duskusyjnych knajpach.Szczypie w oczy? nie mozesz? to nie odpowiadaj, zostaw innym.No tak ale to tylko umyslny styl a nie bledna opinia, informacja ktora moze zawarzyc na przyszlosci, zyciu i zdrowiu przypadkowego neurotyka ktory wpadl tu po pomoc a pierwsze i ostatnie co ujrzal to niesmiertelny spam Ester i napis Dolna pod ktorym przeczytal histeryczne " nie nie !! to was zabije bla bla bla".Warte przemyslenia.

Pozatym smiem twierdzic ze mam w duzym stopniu racje w swoim ostatnim wpisie jesli za odpowiedz moge poczytywac paniczne i jawnie chamskie napady na mnie.Osoba pewna swojej racji a tymbardziej nieprawdziwych i jawnie oszczerczych informacji zachowuje cyniczny dystans ,nawet nie jest wstanie sie zdenerwowac co jedynie zniesmaczych i merytorycznie- a jesli trzeba i cynicznie- odpowiedziec.Takze demaskujesz sie dziewczyno.

 

PS: Ester ty nie jestes psychologiem ,tylko uwazasz sie za psychologa, niespelnozedukowana stazysko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znam tej historii ale moze na podobnej zasadzie ty wieszasz psy na dolnej i ciebie skrzywdzili specjalisci z tej najgorszej w swiecie placowki?

pytam serio

cisnie sie na usta: przyganial kociol garnkowi...

moze zamiast dostrzeganiu zdzbla w oku gavril princip podejmiesz probe (po raz kolejny) solidnego rozwiniecia swoich pogladow nt dolnej w odpowiedzi na posty polakity i namiestnika?

 

No to tak bardzo w skrócie jeszcze raz i lightowo żeby nie było moja wypowiedz na ten temat.

 

O tak.....skrzywdzili bardzo i krzywdzą nadal partacząc terapie każdego niemal pacjenta za sprawą swojego narcyzmu i totalnego braku wglądu w swoje problemy oraz sarkastycznego podejścia.

 

Twój apel do gavrila na niewiele się zda.... :lol:Jakie On może mieć poglądy? Co On może wiedzieć wogóle o tej placówce ? :lol: Znalazł sobie poprostu kolejny pretekst do tego żeby się wyładować a, że akurat taka psycholog ESTER się znalazła i było się o co czepnąć to przyłączył się do sprzeczki , akurat tutaj mógł dać upust swoim emocjom.To się nazywa przemieszczenie.A tak poza tym gavril ma takie zrywy średnio co kilka miesięcy(taka jest jego zresztą częstotliwość wchodzenia na to forum) więc już się przyzwyczaiłam , że regularnie co jakiś czas się mnie czepia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty pracujesz teraz? yhmmm A gdzie?

 

A tutaj to w takim razie w jakiej formie jesteś? I czy po godzinie 19 wykazywanie się zdrową formą dyskusji już nie obowiązuje?

 

 

To forum dla nerwicowców. Jest tu też wiele osób z innymi zaburzeniami. Myślę, że nikt się nie pogniewa na kogoś kto jako psycholog umie podejść do problemu. Ale zupełnie nie wiem w jakiej formie widzisz tu siebie? Chcesz tu być pacjentem? Pracą zajmować się jak piszesz nie. A może trollem? Co znaczy według Ciebie pooceniać? Bo jeżeli to ma być nie praca to chyba tylko trollowanie zostanie? Bo na oceny profesjonalne, poparte argumentami to myślę, że wiele otwartych oczu tu czeka. Swoją drogą zadziwiasz mnie, że pracujesz jako psycholog do 19, a po 19 stajesz się tak niezrównoważona.

 

Anyway, póki nie dostarczysz przekonywujących dowodów na placówkę z Dolnej to nie dość, że mieszasz tylko ludziom tym co się Tobie jedynie wydaje to w dodatku sama pisząc, że jesteś psychologiem a prezentując jak trudno z Tobą dyskutować psujesz opinię psychologów ogólnie. Piszesz, że nie jesteś psychologiem 24 h na dobę. Ale chyba 24 h na dobę jesteś człowiekiem? Jeżeli policjant napisał by, że po 19 już nie jest w pracy więc może kraść to byłoby to dziwne prawda? Choć niestety i tak się zdarza.

 

Zwróć uwagę też, że fakt, że jesteś psychologiem nie zwalnia Cię od zachowania poziomu dyskusji. Wręcz przeciwnie - powinnaś zachować go tym bardziej. I tym bardziej merytoryczny.

 

Widzę, że masz konflikt z Garvilem. Choć dziwi mnie, że mając taką wiedzę jaką ma psycholog nie potrafisz tego konfliktu rozwiązać. A patrząc obok jest tak właśnie jak pisze Bunny. Nie wiem czemu stawiasz się wyżej od kogokolwiek tu i co Ci daje prawo do złośliwości zamiast merytorycznych wypowiedzi.

 

Postaraj się proszę przyjąć wszystko ZE SPOKOJEM. To z czym się nie zgadzasz wyjaśnić, to z czym się zgadzasz..... sama wiesz co się robi w takich przypadkach prawda? Albo może porozmawiaj o swoich problemach z komunikacją z Twoim psychologiem. Taka rada.

 

[Dodane po edycji:]

 

No to tak bardzo w skrócie jeszcze raz i lightowo żeby nie było moja wypowiedz na ten temat.

 

O tak.....skrzywdzili bardzo i krzywdzą nadal partacząc terapie każdego niemal pacjenta za sprawą swojego narcyzmu i totalnego braku wglądu w swoje problemy oraz sarkastycznego podejścia.

 

 

Podkreśl teraz słowa które wykazują jakąś merytoryczną wartość. Ew. dodaj je tutaj niżej. Zwróć uwagę, że Garvil swoje zdanie uzasadnia. Zwróć też uwagę, że niestety od słowa "za sprawą" można w pełni tą wypowiedź odnieść do Ciebie. Nie wiem czy krzywdzisz pacjentów - bo być może masz takie zwichrowanie, że np. w pracy jesteś profesjonalna, a po niej wręcz przeciwnie - starasz się wykazać totalną amatorszczyzną. Może... ja nie wiem. Ale może niestety takie same poglądy masz w pracy.

 

A swoją drogą to czemu wchodzisz tu i piszesz o terapii na Dolnej skoro już jesteś po 19 - czyli nie powinnaś pisać o pracy? Coś sama sobie przeczysz.

 

Przemyśl sprawę i odpowiedz (lepiej później a lepiej) co i jak z Tobą. I jako kto chcesz tu występować. Bo wręcz można by pomyśleć, że to teoria spiskowa by mącić ludziom w głowach by mieć więcej pacjentów. Ale nie wiem czy pracujesz prywatnie czy inaczej. I czy zależy Tobie na pacjentach. Ja bym na Twoim miejscu (jeżeli wolno mi radzić) skupił się tu na poświęceniu chwili czasu na pomocy innym (jako autoreklamę) i cieszenia się z większej ilości pacjentów w np. prywatnej praktyce (oczywiście o ile efekty będą dobre i wszystko wypali).

 

 

 

Acha i z tą krytyką Dolnej musisz bardzo uważać. Bo słowa które mówisz to już podchodzą pod zniesławienie. Można sobie narobić mnóstwo problemów. Choć ja osobiście nic nie mam - bo odbieram to tak, że mówisz to emocjami a nie głosem rozsądku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak.....skrzywdzili bardzo i krzywdzą nadal partacząc terapie każdego niemal pacjenta za sprawą swojego narcyzmu i totalnego braku wglądu w swoje problemy oraz sarkastycznego podejścia.

Teraz ci wierze, pracujesz tam.Jesli sie mozna spytac szanowenej pani psycholog stazystki(widze ze juz sformulowania "fachowiec" i " psycholog kliniczny" nie uzywasz) w jakiej roli tam pracujesz? podajesz kawe ?rejestrujesz pacjentow czy jestes przydupasem psychologow ktorzy sa przydupasami psychiatrow? Czy naprawde nie widzisz ironi; masz wrecz narcystyczne mniemanie o sobie a oskarzasz tamtejszych pracownikow o narcyzm, piszesz o problemach innych z "nieomylnoscia" je opiniujac a sama robisz wrazenie osoby ktora jest niezdolna do elementarnego wgladu w siebie (interesujaca cecha narcyzow),zas kazdego kto sie z toba nie zgadza traktujesz sarkazmem jednoczensie ludzi z Dolnej oskarzasz o sarkazm.Jak to sie nazywa? czyzby projekcja?notabene nie dziwi mnie twoj konfilkt miedzy nimi a toba.Nikt przyzwoity nie moglby sie z toba zgodzic w tych kwestiach, tymbardziej sie przekonuje do dobrej opini o Dolnej.

Psycholog nie pracuje od 7 do 18 czy od 19 przestaje byc psychologiem. Bycie psychologiem to niezbywalne cechy osobowosci oraz specyficzny sposob rozumowania ktore nie nikną po pracy.A przy okazjil; to nie jest miejsce na rozrywke , tutaj nizk gdziekowliek indziej trzeba zachowac poziom merytoryczny szczegolnie podczas informoania o placowkach leczniczych i ich komentowaniu.Z tym co ty prezentujesz to mozesz na kurnik.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój apel do gavrila na niewiele się zda.... :lol:Jakie On może mieć poglądy? Co On może wiedzieć wogóle o tej placówce ? :lol: Znalazł sobie poprostu kolejny pretekst do tego żeby się wyładować a, że akurat taka psycholog ESTER się znalazła i było się o co czepnąć to przyłączył się do sprzeczki , akurat tutaj mógł dać upust swoim emocjom.To się nazywa przemieszczenie.A tak poza tym gavril ma takie zrywy średnio co kilka miesięcy(taka jest jego zresztą częstotliwość wchodzenia na to forum) więc już się przyzwyczaiłam , że regularnie co jakiś czas się mnie czepia :D

 

 

To jest do Ciebie gavril ! Żeby nie było , że pisze o Tobie do kogoś. ! Zamiast "on" czytaj "ty".

 

to jest zwykla klika i przez takich jak ty ta branza jest postrzegana jako mala smierdzaca klika z wodzami PTP na czele.(ty kojarzysz to z elitarnoscia, ponad malych i jeszcze mniejszych co nie pojma i nie zrozumieja dlatego winni milczaco przyjmowac to co mowisz a bledy wasze w imie wyzszych idealow ignorowac - wtedy to nawet nie dla mnie ale dla nich bedzie -jestescie?- smierdzaca kliką)

 

Wiesz co ja już Ciebie to wogóle nie rozumiem.Pewnie się zdziwisz,ale niezmiernie się cieszę, że zamierzasz być psychologiem :D Szkoda , że dopiero teraz to ujawniasz.....wcześniej zarzekałeś się nie wiem dlaczego , że Cię to nie interesuje..... :?: No patrz mamy wspólną pasję nawet :lol:

Tylko dziwi mnie , że Ty jako przyszły wybitny psycholog próbujesz degradować Towarzystwo do którego najpewniej będziesz należał.To tak jakbyś jechał na przyszłego szefa.Trochę to dziwne....

Chyba , że masz w planach nie należeć, ale to przecież byłoby nieprofesjonalne z Twojej strony bo PTP jak nikt inny dba o " jakosc a co najwazniejsze fachowosc w kontakcie z pacjentami "czyli o to na czym Ci tak bardzo zależy.

 

"problemow z psychiką nie mialem i nie mam (zadnych nerwic, depresji itd ..w przeciwienstwie do Ester) "

 

Może tak,może nie......nie wnikam w to.Jednak gavril nie wiem czy wiesz ,ale żaden szanujący się specjalista nigdy nie powie , że nie ma i nigdy nie miał problemów bo to byłoby poprostu kłamstwo.Zresztą na studiach i podczas własnej terapii podczas szkolenia sam to zobaczysz.Oj widze , że wiele przed Tobą jeszcze......Pokory też się nauczysz....to Ci mogę zagwarantować.

 

Osoba pewna swojej racji a tymbardziej nieprawdziwych i jawnie oszczerczych informacji zachowuje cyniczny dystans ,nawet nie jest wstanie sie zdenerwowac co jedynie zniesmaczych i merytorycznie- a jesli trzeba i cynicznie- odpowiedziec.Takze demaskujesz sie dziewczyno.

 

No to może w takim razie udowodnij mi i wszystkim na forum , że pewne informacje które podałam są nieprawdziwe bo z takim przekonaniem piszesz jakbyś co najmniej był ich prawnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak.....skrzywdzili bardzo i krzywdzą nadal partacząc terapie każdego niemal pacjenta za sprawą swojego narcyzmu i totalnego braku wglądu w swoje problemy oraz sarkastycznego podejścia.

Teraz ci wierze, pracujesz tam.Jesli sie mozna spytac szanowenej pani psycholog stazystki(widze ze juz sformulowania "fachowiec" i " psycholog kliniczny" nie uzywasz) w jakiej roli tam pracujesz? podajesz kawe ?rejestrujesz pacjentow czy jestes przydupasem psychologow ktorzy sa przydupasami psychiatrow? Czy naprawde nie widzisz ironi; masz wrecz narcystyczne mniemanie o sobie a oskarzasz tamtejszych pracownikow o narcyzm, piszesz o problemach innych z "nieomylnoscia" je opiniujac a sama robisz wrazenie osoby ktora jest niezdolna do elementarnego wgladu w siebie (interesujaca cecha narcyzow),zas kazdego kto sie z toba nie zgadza traktujesz sarkazmem jednoczensie ludzi z Dolnej oskarzasz o sarkazm.Jak to sie nazywa? czyzby projekcja?notabene nie dziwi mnie twoj konfilkt miedzy nimi a toba.Nikt przyzwoity nie moglby sie z toba zgodzic w tych kwestiach, tymbardziej sie przekonuje do dobrej opini o Dolnej.

Psycholog nie pracuje od 7 do 18 czy od 19 przestaje byc psychologiem. Bycie psychologiem to niezbywalne cechy osobowosci oraz specyficzny sposob rozumowania ktore nie nikną po pracy.A przy okazjil; to nie jest miejsce na rozrywke , tutaj nizk gdziekowliek indziej trzeba zachowac poziom merytoryczny szczegolnie podczas informoania o placowkach leczniczych i ich komentowaniu.Z tym co ty prezentujesz to mozesz na kurnik.pl

 

Gdybym tam pracowała to nie pisałabym takich rzeczy.Zastanów się wogóle.

Mnie oskarżasz o brak poziomu i nieprzyzwoitość w wymowie a sam po chamsku skaczesz na PTP.To chyba gorsze wiesz ? Ja bym się nie odważyła....

 

Pomyliło Ci się.. to o czym piszesz nazywa się identyfikacją projekcyjną a nie projekcją.Nie stosuje tego.Wogóle to dwa różne mechanizmy.Fakt z sarkazmem piszę o tej placówce bo inaczej się nie da.Jednakże do osobowości narcystycznej jeszcze mi daleko......

 

Nie mam i nigdy nie miałam żadnego z nimi konfliktu....nawet na stażu tam nigdy nie byłam.

 

Ja tu nie jestem żadnym informatorem placówek i nie obchodzi mnie "poziom merytoryczny podczas informowania" a tylko wyraziłam swoją opinię zresztą lightową nawet na temat tej placówki bo mam do tego chyba prawo jak każdy na tym forum ,chyba po to jest także ten wątek no nie ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Ester ja się tu wtrące do ostatniego akapitu. To na Tobie spoczywa konieczność udowodnienia złej opinii o Dolnej. Podaj konkrety. Narazie ich brak.

 

Człowieku Ty chory jesteś ?Co na mnie spoczywa ? Jaka konieczność udowodnienia ?

Ja tylko wyraziłam swoją opinię bo min.po to ten wątek jest, ale to nie znaczy , że mamy tu jakieś rozprawy sądowe odprawiać.

 

I to , że napisałam , że tam narcyzy pracują to zniesławienie? :lol: Śmieszne poprostu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ester - co do stanu umysłu to proponuje się nie wypowiadać bo nie masz ku temu uprawnień. Wątek ten jest nie po to by oczerniać oddziały zajmujące się leczeniem. Jeżeli to tylko Twoja opinia niczym nieuzasadniona to wszystko się zgadza. Jesteś dokładnie taka jak Garvil pisze. Zadowolona?

 

A śmieszne to będzie jak dostaniesz np. wezwanie do sądu. Ale nie dla Ciebie. Piszesz o kimś źle nie podając argumentów więc nie wymagaj by inni znajdowali kontrargumenty na Twoje "argumenty". Ale co ja będę mówił jak do przedszkolaka. Uważasz, że są nie ok to napisz dlaczego. Proste? Jeżeli masz problemy z pamięcią to możesz wrócić parę postów wcześniej i przeczytać co pisałaś na temat Dolnej poza tematami narcystycznymi. Natomiast jeżeli to nie kłopoty z pamięcią a trollowanie to po prostu wypisz się z tego forum bo tu nie ma miejsca dla trolli.

 

Swoją drogą jak widzę jak się do mnie zwracasz i do innych na forum to bardzo współczuję Twoim pacjentom. O ile w ogóle masz pacjentów - bo naprawdę trudno mi uwierzyć, że taka osoba może być psychologiem.

 

[Dodane po edycji:]

 

A tak ogólnie ESTER to często zdarza Ci się stosować takie chwyty poniżej pasa i urażać innych ludzi? To co robisz jest bardzo nie fer i na takim poziomie nie będę z Tobą dyskutował.

 

 

O ile Ci pacjenci prawdziwi (o zgrozo) to im też tak dajesz popalić? Hmmmm jeżeli ktoś kto siebie nazywa psychologiem takie sposoby wyrażania uczuć wobec drugiej osoby stosuje to się absolutnie nie dziwie, że część osób ma takie negatywne podejście do psychologów - bo mogli na takiego trafić.

 

Bym polecił Tobie dobrą terapię gdzie możesz się przy okazji nauczyć jak komunikować się z ludźmi. Ale, że sam tam chodzę, a mam nadal dość niską odporność psychiczną więc wolałbym nie. Może jak skończę terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo dolna jest najlepsza ;)

 

.......W DOPROWADZANIU PACJENTÓW DO SAMOBÓJSTWA :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Lęk napadowy to tylko do terapeutow poznawczo-behawioralnych, pare sesji i zniknie ci.

 

 

..........a potem wróci za pół roku w nasilonej formie :twisted:

Bardzo poważne oskarżenia bez konkretnego uzasadnienia.Jesteś psychologiem?Współczuję przyszłym pacjentom... :roll:

Ja jestem z dolnej bardzo zadowolona i nie mam myśli samobójczych :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

O tak.....skrzywdzili bardzo i krzywdzą nadal partacząc terapie każdego niemal pacjenta za sprawą swojego narcyzmu i totalnego braku wglądu w swoje problemy oraz sarkastycznego podejścia.

 

 

To twoje zdanie i tak jak napisałam bardzo poważne oskarżenia.

Mam wrażenie,że ciebie tam skrzywdzili i dlatego tak krzyczysz...Nie chcieli na staż,wyrzucili z niego,nie chcieli do pracy,a może coś innego? :twisted:

Zaraz będzie,że dołączyłam do towarzystwa wzajemnej adoracji bo mam inne zdanie niż Ester,a takie jak większość :twisted: Pani psycholog,powinna pani wiedzieć,że każdy ma prawo do własnego zdania,a pani zapatrywania są bardzo subiektywne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ESTER, jeśli naprawdę jest Pani psychologiem to dziwią mnie wypowiedzi bo ja jako matoł tylko po maturze wiem ,że za słowa które Pani użyła odpowiada się z paragrafu kodeksu karnego art. 212. § 2. K.k. więc troszkę radził bym pohamować rządzę zrównania z podłożem tej placówki .

 

Ps. tak po części musi być coś na rzeczy bo wszyscy się dobrze wypowiadają (kilka osób) tylko Pani źle, czyżby nie spełnione oczekiwania co do placówki .

 

I jeszcze taka dygresja na koniec Pani jako psycholog nie musi się podobać ale widzę ,że inni użytkownicy jako pacjenci są zadowoleni :!:

 

[Dodane po edycji:]

 

co do zniesławienia placówki to słowa

.......W DOPROWADZANIU PACJENTÓW DO SAMOBÓJSTWA :twisted:

co do zgłoszenia przez użytkownika postu .upominam o kulturalne odnoszenie się do wszystkich

Człowieku Ty chory jesteś

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem czy krzywdzisz pacjentów - bo być może masz takie zwichrowanie, że np. w pracy jesteś profesjonalna, a po niej wręcz przeciwnie - starasz się wykazać totalną amatorszczyzną. Może... ja nie wiem. Ale może niestety takie same poglądy masz w pracy."

 

Trzeba by zapytać tych pacjentów czy czują się pokrzywdzeni :lol: Ja tego nie wiem czy krzywdzę. :lol:

Poza tym nie bądż naiwny psycholodzy to normalni ludzie i w pracy są psychologami i tyle,nie łudż się , że są cały czas tacy sami jak w czasie sesji.Zdziwiłbyś się jak inaczej zachowuje się Twój terapeuta po robocie.To jest tylko psychoterapia.To tak jak z lekarzami.Trudno wymagać żeby po pracy lekarz na okrągło wszystkich diagnozował, leczył bo jest lekarzem i to go do tego zobowiązuje 24 h na dobę.No chyba ,że ma dyżur jeszcze. :D

 

I jeszcze informacja dla wszystkich: ja nie jestem żadnym tam trolem (nawet nie wiem co to)tylko zwykłą forumowiczką która weszła bo szukała ludzi podobnych do siebie tzn.z podobnymi problemami.

Namiestniku nie snuj na mój temat żadnych teorii spiskowych.O nic mi nie chodziło.Ja nie mam żadnej prywatnej poradni ani w takiej nie pracuje.O Dolnej wyraziłam opinię jako o placówce średnio dobrej jako ,że znam to wszystko trochę z innej strony niż Wy i tyle.Ot tak poprostu.....

Mam w dupie jakiś paragraf, jak chcecie to proszę bardzo możecie ich poinformować o tym jak to pewna Ester informuje wszystkich na forum o ich narcystycznych skłonnościach itp.

To i tak nic nie da.Ta placówka ma tyle już spraw w sadzie, że kolejna już nie potrzebna.Audyt tam prawie codziennie jest.I bardzo dobrze…..Byle to coś dało.

Co do mnie mam dosyć czytania tu bzdet,jakis chamskich postów min.Gavrila które mnie obrazają .

 

I zastanawiam się czy ja nie zgłosze tego, że podważane sa tu moje kompetencje zawodowe jako psychologa więc radze uważać,panowac nad własna zazdrością bo tylko to mi się teraz nasuwa jedynie. :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!: :!

 

 

 

Z forum rezygnuje bo zamiast wsparcia tutaj czytam jakies przesycone nienawiścia do psychologów teksty i zazdrością o nich chyba.

 

Zegnam, znajdzcie sobie inna osobe do zaczepek bo tylko o to Wam przecież chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuc plebsem, nie ma co.. obrazic innych ,rzucic neurotykowi w twarz "czlowieku ty chory jestes?", postraszyc, nawrzucac oszczerstwami by nastepnie samemu sie obrazic i z urażoną godnoscią odejsc z forum.Najgorszy typ mieszczucha.Mozna by rzec "pewna niekonsekwencja, cos nie logicznego" do momentu kiedy prrzypomnimy sobie ze dyplom mgr z psychologi dla Ester oznacza przywilej nie argumentowania ani uzasadniania oraz wymog slepego posluszenstwa i zaufania przez mniejszych i glupszych ( ktorym brak fachowej wiedzy do osadzania czegokolwiek nawet ja).

Tak, jestem ostry w slowach ,uzywam cietych zwrotow ale nie dowazylbym sie powiedziec do osoby ktora tu zasiada i szuka pomocy ze jest chory (szczegolnie kiedy normalnie sie do mnie odzywa) a innym dawac do zrozumienia ze sa tepy i glupi, poniewaz odrozniam ostry styl i forme od obrazliwej tresci.Wystarczy przejrzec moje posty ,kazdemu kto potrzebowal pomocy, informacji itd odpowiadalem jak najrzetelnie (rowniez na priva) a zwyklym trollom przypierdalalem. Twoje odejscie z forum jest logiczną obrona organizmu poniewaz predzej udlawisz sie swoja dumą i poczuciem wyzszosci padajac trupem niz uargumentuejsz czy uzasadnisz jakas ze swych wypowiedzi.. wyboru nie masz ,ludziom sie juz znudzilo sluchanie swietych prawd ester ktore musza brac na wiare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ester ja skontaktowalam sie z kilkunastoma osobami od psychiatrów, profesorow po psychologow i bardzo duzo osób polecało Dolną, takze wybacz ale jakos chyba nie masz powiazania z ich srodowiskiem bo tam panuja inne opinie. Poza tym psycholog przewaznie nie ocenia a poza tym nie masz zadnych argumentow na to, ze pacjenci po terapii na Dolnej popelniaja samobojstwo, Pewnie tak sie dzieje w jakims % przypadku, bo ogolnie choroby psychiczne/ciezkie zaburzenia sa trudne do wyleczenia, ale mysle ze nie tylko tam bylyby takie statystyki-jezeli w ogole sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×