Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa praca - trudności


Anna102

Rekomendowane odpowiedzi

Pracowałam kilka lat w rejestracji w przychodni, wiec wiem, na czym polega praca i jak to jest z pacjentami. W niektórych momentach byłam przerażona, jak musiałam znowu ich obsługiwać - bałam się kolejnej afery. Nie miałam natomiast problemu z koleżankami - nie wyobrażam sobie Anna102, jak musi Ci być ciężko -praca jest dość niewdzięczna, a jak do tego doliczyć nieprzychylnych współpracowników, to już w ogóle.

Pracowałam też w banku - prze 2 czy trzy tygodnie na call center. Nie wytrzymałam dłużej - nie mogłam sie odnaleźć, sama praca była fatalna, a ludzie - szkoda gadać (oczywiście nie wszyscy). Mam bardzo złe wspomnienia. Ale pracowałam też w innych miejscach,gdzie miałam fantastycznych przełożonych i kolegów , dlatego uwierzcie mi, że to że sie jest w pracy nie oznacza, że do nowego człowieka trzeba podchodzić z wyższością. Można być cierpliwym, życzliwym i wyrozumiałym i pomóc komuś ogarnąć obowiązki i się zaaklimatyzować. Po 2 dniach pracy nie można ocenić, czy ktoś sie do niej nadaje czy nie, albo obrażać się, że ktoś jeszcze czegoś nie umie. Nie oznacza to oczywiście, że jako nowy pracownik nie powinnam dać z siebie wszystkiego - liczy się postawa obu stron.

Fakt faktem, że zależy gdzie się trafi. Można trafić tak jak Anna102 i można trafić w miejsce pełne super ludzi.

Anna102, trzymam kciuki!

``

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAniaa, dziękuję za Twoją wiadomość. Do każdej nowo rozpoczętej pracy staram się nie nastawiać negatywnie, ale koniec końców zawsze czuję się źle. Już nie pracuję na rejestracji. Zrezygnowałam z dnia na dzień. Rozkleiłam się psychicznie i nie potrafiłam zmusić się do pójścia tam. Dobrze przeczytać, że nie wszędzie ludzie są źli. Chciałabym tak nie myśleć, jednak moje osobiste doświadczenia mówią co innego. Znowu jestem bez pracy i nawet nie chce mi się szukać. Mam już dosyć porażek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×