Skocz do zawartości
Nerwica.com

przywitanie :-)


jus_tyna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :-)

Jestem Justyna i od dawna zaglądam na to forum, w końcu zebrałam się do założenia konta.

Tak, mam nerwice, jestem nadwrażliwcem i generalnie kilka kopow od życia dostałam.

Jestem jednocześnie osoba postrzegana przez innych jako zakrecona, wiecznie rozesmiana i przebojowa optymistka, dusza towarzystwa - jeśli ktoś dowiaduje się o moich problemach, leczeniu i terapii jest w ciężkim szoku :D

ale prawda jest taka, że na swoj obecny stan ducha zapracowalam sama, a wciąż mam jeszcze na czym się skupiać - dlatego tez tu jestem. Bo wiem, że z jednej strony moje doświadczenie i przemyślenia mogą pomoc komuś, kto jest na początku swojej "batalii" z nerwica, ale tez wiem, że i ja mam się czego uczyć i wierze, że właśnie tu mogę spotkać się ze zrozumieniem i wsparciem.

Ok, nagadalam się. :blabla:

Witam jeszcze raz wszystkich i mam nadzieje, że będzie się fajnie gadalo!

Pozdrowienia! Justyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Cześć. Sporo ludzi na nerwicy dostała wpierdziel od życia, ale niestety w takich trudnych czasach żyjemy. W sprawie optymizmu, uśmiechu to fakt, że jak ktoś się uśmiecha to nie oznacza od razu, że jest osobą wesołą. Przecież komicy, aktorzy grający w komediach mają czasami takie dwie maski, bo na ekranie się zachowują tak a zarazem cierpią na depresję albo coś w ten gust. Robin Williams był takim przykładem. Z tego co wiem to Jim Carrey tak samo miał jakieś problemy ze sobą. Takich ludzi jest więcej.

 

W każdym razie czuj się dobrze na tym forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×