Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica prośba o rade


narab9891

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy. Chciałbym się poradzić. Rok temu miałem swój ślub z osobą która bardzo mocno kocham. Dostałem ataku paniki przed ślubem w trakcie i po. Alkohol troszkę to obniżył ale potem uderzył podwójnie. Zylem normalnie z atakami paniki w samolocie na statku gdzieś w górach. U dentysty lekarza. Nic nadzwyczajnego dawałem sobie radę. Ale po pół roku moja żona była w delegacji. Ja poszedłem z kumplami na imprezę i obudziłem się w łóżku z inną panna. Mało co wogole z tego pamiętam nawet nie wiem czy do czegoś doszło od razu spanikowalem i ucieklem. Od tamtej pory dostałem natrętnych myśli. Wyrzuty sumienia, bezsenne noce. Ataki paniki się zwiększyły. Wywołuje u mnie lek to że stracę kontrolę i jej o tym powiem mimo że nie wiem co zrobiłem . Bardzo ja kocham niechce jej skrzywdzić. Potem leki nerwicowe przeszły w myśli samobójcze. Bałem się że sobie coś zrobie. Tkwilem w tym 3 miesiące myślałem że już zapomniałem i tamtym problemie. Ale teraz lek o to że sobie coś zrobie minął. Teraz wrócił lek że powiem żonie o całej sytuacji. Nerwica mną owladnela. Lek 24h z atakami paniki biorę 8tyg citalopram i czasem na silne leki oxazepam. Ale zjadłem już 3opakowania oxazepamu wiem że tak nie mogę tego ciągnąć. Mam myśli i lek że jej o tym powiem 24h na dobę. Do tego zacząłem popijać piwa żeby się uspokoić. Ale puszcza i kolejne. Wiek że to tylko lek. Chodzę na psychoterapię. 2 równolegle. Jeden mówi terapeuta żeby nic ni3 mówić o tym jeśli zależy mi na związku. Drugi żeby powiedzieć albo nie powiedzieć i to zaakceptować. Od rzekomej zdrady minęło pół roku. Myślicie że jak tego się boję i niechce tego zrobić to mogę stracić kontrolę i jej o tym powiedzieć?. Bo chyba tego najbardziej się boję. Żona już ma strasznie ciężko jest przy mnie wie że mam leki nerwice do tego stany depresyjne. Nie wiem co robić . Pozdrawiam wszystkich zaburzonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×