Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry, wracam, pomóżcie


persona-non-grata

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam tutaj po jakichś 2 latach. Udzielałam się tutaj niezbyt często i krótko, więc na pewno mnie nie pamiętacie...

Ostatnio jest ze mną coraz gorzej... wszystko mnie dobija, rozczarowuje mnie każdy dzień, umieram z samotności, bo nie mam dosłownie nikogo, wszyscy, którzy byli ważni dla mnie i myślałam, że ja jestem ważna dla nich, zostawili mnie... I teraz przeżywam dokładnie taką sytuację, chyba nigdy nie nauczę się, że nikomu nie można ufać (ale z drugiej strony strasznie chciałabym być dla kogoś nieskończenie ważna). Czuję, że zaczynam wariować, do tego nie mam żadnego celu w życiu, nic nie umiem, mam beznadziejną pracę, studiuję już 2. kierunek studiów, 1. nie skończyłam i czuję, że tego też nie skończę... :( czuję się strasznie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

pamieta ze nigdy wina nie lezy po jedne stronie ( nie masz przyciajcoil ...? )

relacje kolezenskie opieraja sie na WZAJEMNYCH relacjach.

 

Czy nie odpowiada Ci material wykladany na studiach, czy moze bardziej ludzie i wykladowcy?

 

Znam ludzi, ktorzy zmieniali 3 razy kierunki - nie jest to nic dziwnego,

zalozmy ze "zmarnujesz" 3 lata swojego zycia, ale przez nastepne 60-70 bedziesz robila to co lubisz,

chyba warto szukac, az sie znajdzie, ( jak dla mnie warto ).

 

Studia same w sobie to slaby cel,

myslisz ze jak zdobedziesz tytul inz/lic to bedziesz cos warta na rynku?

Jak odpowiada Ci udzial w wyscigu szczurow to bedzie Pani zadowolona,

jak chcesz osiagnac cos wiecej, czerpac z zycia garciamy, to music postanowic sobie konkretny cel i darzyc do niego za wszelka cene...

 

Wiesz czym roznia sie dziecki od doroslych?

Dzieci maja marzenia i wierza ze sie one spelnia,

a dorosli przez system edukacji, spoleczenstwo, maja tak wyprany ( w wiekszosci ) mozg, ze obecnie 500 plus jest dla nich szczytem marzen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×