Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego nie chcą mi zmienić nicka


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

wiejskifilozof, na przyszłość, po pierwsze, czytaj zasady, jakie obowiązują przy wszelkich zmianach (a które były opisane w wątku założonym w tym dziale), po drugie, pisz na przyszłość konkretnie w wiadomościach, o co Ci chodzi, bo nie umiem odczytać myśli przez Internet, a po trzecie, do jasnej i ciężkiej cholery, POCZEKAJ SPOKOJNIE NA ODPOWIEDŹ!!! Jeśli wiadomość masz w folderze "do wysłania", to oznacza, że jej nie odczytałam, bo mnie NIE BYŁO!!! Zamiast rzucać się jak wesz na grzebieniu, to mogłeś po prostu poczekać. Ale nie...przecież ja nie jestem człowiekiem i nie mam prawa mieć innego życia poza Forum i nie mam prawa być zabiegana na tyle, żeby nie mieć czasu na odczytanie wiadomości! No ręce opadają :evil: I mam nadzieję, że po zmianie nicka będziesz potrafił się zalogować. Używasz już nowego loginu. I na przyszłość, ćwicz cierpliwość, chyba, że chcesz mnie porządnie wkurzyć.

Jak ja uwielbiam to nasze życie forumowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm pamiętam, że jakaś adminka miała nicka diablica. A może miałem omamy myślowe?

 

Żadna adminka, ani nikt ze staffu nigdy nie miał nicka 'Diablica'. Jedna userka miała nicka 'Anielica' choć w istocie była prawdziwą Diablicą. :lol:

Gdzie diabeł rady nie daje, tam anielicę wyśle. :lol:

 

[videoyoutube=JD7EmJYIVpw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułaaaa. I właśnie dlatego nigdy nie należy wchodzić w drogę kobiecie. Zwłaszcza jak jest Twoją Szefową. :pirate:

w ogole zadnej sie nie wchodzi, a szefowa to placi Ci? Bo chyba za freeko tu robisz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak zmienisz nick wszyscy Cię poznają i będą używać starego w myślach

 

No way - poznałę go TYLKO po avatarku! :D

Swoją drogą... niezła zamiana.... Hahahhahaha

Zamienił stryjek... morśfina na ryjek! %21laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×