Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
wiejskifilozof

Dlaczego nie chcą mi zmienić nicka

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już wszędzie,prosząc o zmianę nicka.I nadal :evil: nic,nie wiem co robię źlę :o czy może mój nowy nick,ma kogoś obrażać.

Więcej nie piszę,w tej sprawie.Może coś się zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

detektywmonk, boisz sie kogoś ?,

czemu chcesz się ukrywać ?,ktoś Cię ściga ?

Fajnego masz Nicka , masz swój styl i jesteś rozpoznawalny , wręcz sławny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

detektywmonk, i tak będziesz rozpoznawalny w końcu założyłeś kółko ateistyczne :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

detektywmonk, mnie parę razy zmieniali nicka to dlaczego Tobie nie chcą zmienić, przecież nie jesteś z innej gliny lepiony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogi detektywie, pewnie dlatego, że napisałeś na pw do moderatorki-nieważne w tym momencie do której- a moderacja nie ma uprawnień do zmiany nicków. Oraz do dwóch adminów, nie wiem do których, ale jeden nie zajmuje się sprawami pl... ekhm, tzn. użytkowników, drugi nie logował się na forum od ponad 2 tygodni (zatem nie odczytał jeszcze Twojej wiadomości), a Artemizja odczytała twoje pw, ale nie napisałeś w nim na JAKI nick chcesz zmienić swój obecny. Zrobiłeś to dopiero w *tym* temacie. Artemizja zmieniłaby Ci wtedy nick od ręki, ale przecież nie jest jasnowidzem. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i wszystko jasne. Wróciłem właśnie z urzędu miasta i na forum powtórka z rozrywki. Nie ma to jak sprawy urzędowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wiejskifilozof :great: Świetny nick, tylko się jeszcze zapoznaj z regulaminem forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drogi detektywie, pewnie dlatego, że napisałeś na pw do moderatorki-nieważne w tym momencie do której- a moderacja nie ma uprawnień do zmiany nicków. Oraz do dwóch adminów, nie wiem do których, ale jeden nie zajmuje się sprawami pl... ekhm, tzn. użytkowników, drugi nie logował się na forum od ponad 2 tygodni (zatem nie odczytał jeszcze Twojej wiadomości), a Artemizja odczytała twoje pw, ale nie napisałeś w nim na JAKI nick chcesz zmienić swój obecny. Zrobiłeś to dopiero w *tym* temacie. Artemizja zmieniłaby Ci wtedy nick od ręki, ale przecież nie jest jasnowidzem. :D

Czyli jak do Niej napiszę jeszcze raz to mi zmieni ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

detektywmonk, musisz podać swój nowy nick i uzasadnić dlaczego chcesz go zmienić np. bo mój stary nick mi się znudził :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uznamem,że detektyw z USA,do mnie nie pasuje :mrgreen: ani ja wdowiec,ani były glina.

Natomiast wiejski filozof,człowiek przemądrzały choć mało wykształcony jak najbardziej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trochę szkoda, detektywmonk to trochę legenda tego forum :) ale trudno, niech będzie wiejskifilozof.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carlsberg, wiejski filozof też fajny nick pasujący do detektywamonka :D Ale nie pasuje do prezesa kółka ateistycznego :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Uznamem,że detektyw z USA,do mnie nie pasuje :mrgreen: ani ja wdowiec,ani były glina.

Natomiast wiejski filozof,człowiek przemądrzały choć mało wykształcony jak najbardziej :smile:

Wez bo ja nie bede kojarzyc kto Ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zapamiętaj w porę datę rejestracji- 15 sie 2009, o 16:08 albo ilość postów- >14K. Na pocieszenie dodam, że detektywmonk vel wiejskifilozof nie będzie przez jakiś czas zmieniał avatara, a każdy user przez pewien czas po zmianie nicka ma obowiązek trzymania w sygnaturze/podpisie swojego starego nicka. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

To zapamiętaj w porę datę rejestracji- 15 sie 2009, o 16:08 albo ilość postów- >14K. Na pocieszenie dodam, że detektywmonk vel wiejskifilozof nie będzie przez jakiś czas zmieniał avatara, a każdy user przez pewien czas po zmianie nicka ma obowiązek trzymania w sygnaturze/podpisie swojego starego nicka. :lol:

i piersi 3F. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi