Skocz do zawartości
Nerwica.com

Clonozepam i ciąża...:( strach i bezsilnosc...


Medham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tydzień temu dowieidziałam się ze jestem w 8 tyg ciązy.. jako że mam nerwice i silne napady lękowe biore clonozepam 2mg dziennie. Czytajac o wpływie leku na płod jestem przerazona, duza szansa ze dziecko urodzi się chore.. mieszkam w Niemczech i po wizycie u ty=utejszego ginekologa dał mi do zrozumienia ze ciąze powinnam usunąć, bo zbyt duże ryzyko, za duza dawka przyjmowana w I trymestrze clono. nie wiem co robic, myslec, w sobote jade do polski na wizyte z ginekologiem i psychiatra, chociaż wiem ze zejście z clono nie jest mozlwie z dnia na dzień, jestem przezrazona ze już skrzywdziałam moje nienarodzone dziecko... miał ktoś podobnie, lub zazywał jakies leki w czasie ciąży, jak to wszystko przebiegało, bardzo proszę o odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochana jak cudownie. Powinnaś sie cieszyć. Ja bralam przez 5lat leki a kiedy je odstawilam dla dzidzi to musze sie leczyć żeby mieć dzidzie. Jakbym mogla to już dawno bym na leki nie patrzyla. Jaki pojebany lekarz usunąć , a ja sie dzidzi nie mogę doczekać ,ciesz sie ze masz . Możesz spróbować odstawić pod okiem psychiatry, ale bardziej stres szkodzi niz ten lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×