Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobia szkolna


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Em., mój tata jest pedagogiem i w sumie pracuje z dzieciakami, które mają problemy (trochę mniejsze i większe). Kiedy pyta się je na zajęciach o nauczycieli, zawsze słyszy, że nie ważne jest co się dzieje z nimi, czy w domu, ale najważniejszy jest sprawdzian. Bynajmniej tak twierdzą cudowni pedagodzy-nauczyciele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

speedy13, gratuluje :) ja tez zdalam. Uf. Teraz juz z gorki... Robie sobie rok przerwy, zeby sie wyleczyc :) ale ostatnie dni byly okropne, chodzilam do szkoly, ale czulam, ze zaraz tam zawalu dostane. Przestraszona bardzo bylam. Mimo tego, ze bylam pewna, ze zdalam :( na zakonczeniu czulam sie jeszcze gorzej. Dwie i pol godziny w zatloczonej sali, w 30-kilku stopniach. Ale przetrwalam, wiec stwierdzam, ze co Cie nie zabije, wzmocni Cie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

little_A, okazało się że kiedy ostatni raz miałam załatwiane indywidualne były one ustalone bez zgody starostwa, a szkoła z własnej kasy załatwiła mi lekcje. Teraz już nie mają na to, i muszą poczekać na decyzję starostwa właśnie. Pewnie trochę sobie poczekam... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×