Skocz do zawartości
Nerwica.com

HYDROKSYZYNA (Atarax, Hydroxyzine Orion, Hydroxyzinum Adamed/Espefa/Hasco/Polfarmex/Teva/VP/Zentiva)


marlow

Czy hydroksyzyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

124 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy hydroksyzyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      79
    • Nie
      55
    • Zaszkodziła
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Michuj, Dzięki właśnie o takie coś mi chodzi... może to mi pomoże w miarę bo w sierpniu wybieram się do psychiatry.

A czuję coś ,że to właśnie mi pomoże w miarę... bo moje lęki nie są silne. Jedynie co się dzieje to mdłości,mdłości i jeszcze raz mdłości.

Do terapii warto to łykać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od paru dni na noc zażywam Atarax,bo ostatnio cierpie na bezsenność.Lek w dużym stopniu mi pomaga, bo po godzinie (a czasami wcześniej) już mnie 'nie ma'. Jednak kiedy ostatnio zażyłam Atarax, nie mogłam zasnąć,a jak już usnęłam to przez noc budziłam sie kilka razy...

nie wiem jak będzie dalej,ale czy to może oznaczać,że tabletki przestały już działać na mój organizm?a może to tylko taki 'wyjątek'?Dziekuje z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, no właśnie mnie uspokaja w syropie najlepiej. Dawka 35 mg juz mi starczy w zupełności. Jak brałem tabletki to minimum 2 x 25. Tylko syrop trochę drożej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba panikuję: pierwszy raz wzięłam w życiu wzięłam wczoraj (a właściwie w nocy, koło 2) hydro i teraz dzieje się ze mną dziwna rzecz: jakby prąd przechodził mi przez brew, ona dość denewująco drga. To jest dość męczące, nie wiem, czy należy wiązać oba zdarzenia. Myślicie, że to prawdopodobne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HYDROXYZINUM to lajcik :) Bezpieczny słaby lek uspakajający. Jak miałem depresję i brałem 300 mg Fevarinu to tak mnie nakręcał że dostałem właśnie Hydroxyzinum aby zniwelować nakręcenie przez Fevarin. Piszecie że braliście dawki 10 mg 25 mg, to pomyślcie że ja brałem Hydroxizinum 200 mg dziennie :) spałem na stojąco..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie hydroxyzyna zadziałała raz jak dostałam tabletkę od lekarza z karetki a drugi raz sama w domu. Biorę od 3 dni i już nie dizała. Zaznaczam nigdy nie chciało mi się po tym spać. Dziś jestem po 3 tabletkach a atak się zaczynał. Nie było tego najgorszego momentu, ale myślę, że to silna wola. Atarax, bo taki lek mam, chyba na mnie niespecjalnie działa. Nie wiem czemu kompletnie nie jestem senna po tym :/ czy to źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HYDROXYZINUM to lajcik :) Bezpieczny słaby lek uspakajający. Jak miałem depresję i brałem 300 mg Fevarinu to tak mnie nakręcał że dostałem właśnie Hydroxyzinum aby zniwelować nakręcenie przez Fevarin. Piszecie że braliście dawki 10 mg 25 mg, to pomyślcie że ja brałem Hydroxizinum 200 mg dziennie :) spałem na stojąco..

Mam podobną sytuację próbuję odstawić signopan aby się dalej nie nakręcać lekarz przepisał mi hydroxizinum ciekawe czy pomorze. Ciekawe czy hydroxizinum vp w tabletkach 10mg to jest to samo co w syropie. Syropek podawali nam w CTN działał bardzo fajnie bez żadnych skutków ubocznych tylko uspokajał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×