Skocz do zawartości
Nerwica.com

Imigranci - za czy przeciw?


kliku

Rekomendowane odpowiedzi

O tym szlaku przez Ukrainę i Polskę słyszę od co najmniej pół roku zobaczymy czy to prawda czy czyste dywagacje, ale na pewno ani w Polsce ani na Ukrainie przyjaźnie witani nie będą, zresztą oni i tak chcą do Niemiec a nie biednej Polski i jeszcze biedniejszej Ukrainy.

 

Chciałbym, żeby moje proroctwa się nie sprawdziły. Natomiast byłem przed chwilą w dużym mieście na zakupach, to tam już nie słychać polskiej mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym szlaku przez Ukrainę i Polskę słyszę od co najmniej pół roku zobaczymy czy to prawda czy czyste dywagacje, ale na pewno ani w Polsce ani na Ukrainie przyjaźnie witani nie będą, zresztą oni i tak chcą do Niemiec a nie biednej Polski i jeszcze biedniejszej Ukrainy.

 

Chciałbym, żeby moje proroctwa się nie sprawdziły. Natomiast byłem przed chwilą w dużym mieście na zakupach, to tam już nie słychać polskiej mowy.

A po jakiemu mówili po ukraińsku. :?: Jak mieszkałem w Londynie to tam mniejszość posługiwała się angielskim częściej było słychać polski, arabski, suahili, hindi itd a biały anglik w wielu jeśli nie większości dzielnicach był ewenementem a jak się okazywało później to był nie Anglik a Australijczyk albo biały z RPA. I tak jest w większości zachodnieuropejskich metropolii ciekawe czy Polskę to też czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to Anglicy już wymarli???
Nie, ale wynieśli się na przedmieścia albo wyjechali do Australii lub Hiszpanii. :mrgreen: Marzeniem każdego niemal Anglika ale sądzę i wielu Amerykanów czy ludzi z zachodu Europy jest mieszkać w mieście, dzielnicy gdzie jest jak najmniej emigrantów, zwłaszcza czarnych i muzułmanów bo tam jest bezpieczniej, są lepsze szkoły, jest czyściej itd ot tak wygląda ich antyrasizm i multikulti :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po jakiemu mówili po ukraińsku. :?: Jak mieszkałem w Londynie to tam mniejszość posługiwała się angielskim częściej było słychać polski, arabski, suahili, hindi itd a biały anglik w wielu jeśli nie większości dzielnicach był ewenementem a jak się okazywało później to był nie Anglik a Australijczyk albo biały z RPA. I tak jest w większości zachodnieuropejskich metropolii ciekawe czy Polskę to też czeka.

 

Wa salamalejkum brother kazdy kraj to czeka jak bylem ostatnio w koloni na zachodzie niemiec w boze narorzenie ojciec wymslil macdonalnda to

nie widzialem chyba zadnego szwaba sami czarni i syryjczycy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wa salamalejkum brother kazdy kraj to czeka jak bylem ostatnio w koloni na zachodzie niemiec w boze narorzenie ojciec wymslil macdonalnda to

nie widzialem chyba zadnego szwaba sami czarni i syryjczycy

Mc Donalds to na zachodzie jadłodajnia dla plebsu to nie dziwota że dominują tam migranci w Londynie 3/4 to byli zawsze murzyni choć oficjalnie stanowią kilkanaście procent, natomiast muzułmanie siedzieli w tzw chickenowniach i kebabach bo tam było wszystko halal, zresztą obecnie większość fast foodów serwuje tam halal. Wg mnie niewielka liczba imigrantów na poziomie 2-3% to nawet dobre dla społeczeństwa no ale jeśli jest ich za dużo to zaczyna się szerzyć patologia i dany kraj traci tożsamość. Polska przez wieki przyjmowała ludzi z całego świata oni zajmowali się konkretnymi profesjami np Niemcy czy Żydzi handlem, Holendrzy melioracją, Tatarzy wojowaniem a czym mają się niby zajmować tzw "uchodźcy" siedzeniem w ośrodkach dla uchodźców" :mrgreen::?: Do tego dochodzi ta lewacka polityka która nie nakazuje się integrować a wręcz odwrotnie podkreśla wielokulturowość i ładuje kupę kasy w podtrzymywanie odmienności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po jakiemu mówili po ukraińsku. :?:

 

Tak. Najczęściej tacy między 20 a 35 lat. Z pobudek czysto socjologicznych się im przyjrzałem. Często z dziećmi, obładowani towarami.

Może byli na zakupach bo w Polsce jest taniej :mrgreen:

Ja tam nie widzę zagrożenia w Ukraińcach oni są odpowiednikiem Polaków pracujących na zachodzie, są tu w celach wyłącznie zarobkowych choć prawie każdy z nich wolałby pracować w Niemczech czy Anglii ale tam im b. ciężko się dostać no i w Polsce bariera językowa jest mniejsza. To zwykli gastarbeiterzy a nie żadni najeźdźcy czego nie można powiedzieć o tych tabunach ciągnących podobno z Syrii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imigranci byli potrzebni żeby budować pomosty między naszą cywilizacją a ich, by widzieć nawzajem w sobie wartościowych ludzi itworzyć pokojowe relacje. Ale w sytuacji gdy napłw ludzi stał się niekontrolowany, to kupa. Jak ich się przyjmie to nie podołamy ich europeizacji, zdominują nas od wewnątrz. Z kolei jakakolwiek odmowa i stawianie murów poskutkuje ich nienawiścią do nas na następne dziesiątki lat i możemy się liczyć z mściwymi aktami terrorystycznymi. Myślę, że patrząc na ekspansywność tych ludzi, nie zadowolą ich żadne środki pośrednie. Nie widać w nich pokory i wdzięczności za przyjęcie do obcego domu, niby uciekają przed śmiercią a chcą dużo ponad to co możemy dać nie tracąc tego poziomu życia do którego doszliśmy swoją ciężką pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imigranci byli potrzebni żeby budować pomosty między naszą cywilizacją a ich, by widzieć nawzajem w sobie wartościowych ludzi itworzyć pokojowe relacje. Ale w sytuacji gdy napłw ludzi stał się niekontrolowany, to kupa. Jak ich się przyjmie to nie podołamy ich europeizacji, zdominują nas od wewnątrz. Z kolei jakakolwiek odmowa i stawianie murów poskutkuje ich nienawiścią do nas na następne dziesiątki lat i możemy się liczyć z mściwymi aktami terrorystycznymi. Myślę, że patrząc na ekspansywność tych ludzi, nie zadowolą ich żadne środki pośrednie. Nie widać w nich pokory i wdzięczności za przyjęcie do obcego domu, niby uciekają przed śmiercią a chcą dużo ponad to co możemy dać nie tracąc tego poziomu życia do którego doszliśmy swoją ciężką pracą.

Dla nich imigrantów z Azji czy północnej Afryki liczą się tylko nasze europejskie pieniądze, socjal a europejską kulturę, styl życia mają w głębokim poważaniu, wręcz ją gardzą i uważają za zepsutą i nieczystą bo jedynie islam jest prawdziwy. Tego nigdy nie da się pogodzić, dlatego ich imigrację należy ograniczyć jak się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wielu z nich to analfabeci.Przecież w takim Nigrze,czy Mali.Czytać nie umie nawet i z 50 % ludzi.

Nie tylko analfabeci nie znają koranu wśród muzułmanów, mają oni zwykle tyle do czynienia z koranem co katolicy z biblią natomiast słuchają nawiedzonych imamów podobnie jak katolicy księży choć oni nie głoszą aż takich głupot( zwykle) a przede wszystkim nie nawołują do przemocy. W islamie nie ma papieża czy ogólnie jakiejś kongregacji nauki wiary i każdy duchowny se może głosić co mu się podoba i mówić ze to jest prawdziwy islam, dlatego mamy jednych muzułmanów nawołujących do pokoju i innych którzy mówią że trzeba wybić wszystkich niewiernych a nawet nieodpowiednio wiernych muzułmanów i w koranie wszyscy znajdą potwierdzenie tego bo tyle jest w nim sprzeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imigranci byli potrzebni żeby budować pomosty między naszą cywilizacją a ich, by widzieć nawzajem w sobie wartościowych ludzi itworzyć pokojowe relacje. Ale w sytuacji gdy napłw ludzi stał się niekontrolowany, to kupa. Jak ich się przyjmie to nie podołamy ich europeizacji, zdominują nas od wewnątrz. Z kolei jakakolwiek odmowa i stawianie murów poskutkuje ich nienawiścią do nas na następne dziesiątki lat i możemy się liczyć z mściwymi aktami terrorystycznymi. Myślę, że patrząc na ekspansywność tych ludzi, nie zadowolą ich żadne środki pośrednie. Nie widać w nich pokory i wdzięczności za przyjęcie do obcego domu, niby uciekają przed śmiercią a chcą dużo ponad to co możemy dać nie tracąc tego poziomu życia do którego doszliśmy swoją ciężką pracą.

Dla nich imigrantów z Azji czy północnej Afryki liczą się tylko nasze europejskie pieniądze, socjal a europejską kulturę, styl życia mają w głębokim poważaniu, wręcz ją gardzą i uważają za zepsutą i nieczystą bo jedynie islam jest prawdziwy. Tego nigdy nie da się pogodzić, dlatego ich imigrację należy ograniczyć jak się da.

Kiedys oglądałam na YT wywiad, ze niektóre muslimy podają "niewiernym" lewa reke - bo to reką służaca do rzeczy nieczystych np. podcierania tyłka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imigranci byli potrzebni żeby budować pomosty między naszą cywilizacją a ich, by widzieć nawzajem w sobie wartościowych ludzi itworzyć pokojowe relacje. Ale w sytuacji gdy napłw ludzi stał się niekontrolowany, to kupa. Jak ich się przyjmie to nie podołamy ich europeizacji, zdominują nas od wewnątrz. Z kolei jakakolwiek odmowa i stawianie murów poskutkuje ich nienawiścią do nas na następne dziesiątki lat i możemy się liczyć z mściwymi aktami terrorystycznymi. Myślę, że patrząc na ekspansywność tych ludzi, nie zadowolą ich żadne środki pośrednie. Nie widać w nich pokory i wdzięczności za przyjęcie do obcego domu, niby uciekają przed śmiercią a chcą dużo ponad to co możemy dać nie tracąc tego poziomu życia do którego doszliśmy swoją ciężką pracą.

Dla nich imigrantów z Azji czy północnej Afryki liczą się tylko nasze europejskie pieniądze, socjal a europejską kulturę, styl życia mają w głębokim poważaniu, wręcz ją gardzą i uważają za zepsutą i nieczystą bo jedynie islam jest prawdziwy. Tego nigdy nie da się pogodzić, dlatego ich imigrację należy ograniczyć jak się da.

Kiedys oglądałam na YT wywiad, ze niektóre muslimy podają "niewiernym" lewa reke - bo to reką służaca do rzeczy nieczystych np. podcierania tyłka :mrgreen:
Zawsze zastanawiało mnie to że nie brzydzi ich dotykanie swojego kału a przecież to robią podcierając tyłek ręką, no niby spłukują to wodą ale jednak dla nas wychowanych w kulturze papieru toaletowego to brzydzi trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wielu z nich to analfabeci.Przecież w takim Nigrze,czy Mali.Czytać nie umie nawet i z 50 % ludzi.

Nie tylko analfabeci nie znają koranu wśród muzułmanów, mają oni zwykle tyle do czynienia z koranem co katolicy z biblią natomiast słuchają nawiedzonych imamów podobnie jak katolicy księży choć oni nie głoszą aż takich głupot( zwykle) a przede wszystkim nie nawołują do przemocy. W islamie nie ma papieża czy ogólnie jakiejś kongregacji nauki wiary i każdy duchowny se może głosić co mu się podoba i mówić ze to jest prawdziwy islam, dlatego mamy jednych muzułmanów nawołujących do pokoju i innych którzy mówią że trzeba wybić wszystkich niewiernych a nawet nieodpowiednio wiernych muzułmanów i w koranie wszyscy znajdą potwierdzenie tego bo tyle jest w nim sprzeczności.

 

Przeciętny fanatyk katolicki słucha Radia Maryja,fanatyk muzułmański imama.Chyba jedyny ratunek w Rodzimej Wierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się nieciekawie w Brukseli porobiło. Prezydent Duda napisał, że jest zszokowany tymi wydarzeniami - nie rozumiem trochę prezydenta.

Zeszłoroczne przyjmowanie imigrantów (w setkach tysięcy), skutkuje i skutkować będzie częstszymi zamachami, mnie to nie dziwi, ale ja tam się nie znam.

 

Dziwi mnie natomiast stanowisko UE, w momencie gdy atakowana jest stolica europy, nie można zapraszać i dalej ściągać najeźdźców w niekontrolowanych ilościach, może istnieje związek miedzy ostatnimi masakrami w europie, a "falą imigrantów"? Pewnie nie istnieje, bo przecież kolejne kwoty na przyjmowanie uchodźców zostaną przydzielone i nie ma się nawet na czym zastanawiać.

 

Ale spokojnie, jest PLAN, plan polega na wpompowaniu miliardów w Turcję. Turcja sobie poradzi z taką kasą, a w późniejszym okresie można ją spokojnie przyjąć do unii :pirate::pirate::pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×