Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy powinienem otrzymać rentę socjalną?


take

Czy powinienem otrzymać rentę socjalną?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinienem otrzymać rentę socjalną?

    • Tak
      5
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

take, jakiej opieki oczekujesz? Żeby pracę za Ciebie znaleźli? Może zajmij się rzeczywistym leczeniem i terapią psychologiczną, a nie urabianiem psychologów i lekarzy, żeby Ci papiery na komisje wypisali.

 

Tak, żeby mi pracę znaleźli. Na przykład. Też po to, abym miał się przy kim wygadać, mieć "odprężenie", przedyskutować problemy.

 

To, że renta socjalna mi się nie należy, nie oznacza, że trzeba ode mnie wymagać tyle, co od normalnego człowieka! Nie róbcie ze mnie "normalnego", którego trzeba traktować jak zwykłego studenta. To, czy renta socjalna mi się należy, czy nie, nie zmienia tego, że pewnych rzeczy nie można ode mnie wymagać!

 

Jestem niezaradny życiowo i bez taryfy ulgowej moje problemy mogą być jeszcze większe. Takie sfery jak szukanie i utrzymywanie pracy dla osób z takimi problemami jak moje bywają szczególnie kłopotliwe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby mi pracę znaleźli. Na przykład.

To się raczej nie doczekasz :bezradny: nie od tego są.

Ja jakbym mojej T. albo lekarce powiedziała, że mają mi prace znaleźć to by mnie zabiły śmiechem :lol:

 

Robisz z siebie wielce niezaradnego w sprawie szukania pracy, a nawet nie próbowałeś jej szukać i nie masz bladego pojęcia jakby byłby wynik tych poszukiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym zarabiał minimalną na miesiąc to już by było coś :) Nie podoba mi się nazywanie mnie darmozjadem. Tzw. "darmozjad" to by brał narkotyki, palił narkotyki, pił napoje alkoholowe, był wulgarny, lubił pławić się w rozpuście, nie otrzymałby takich werdyktów psychiatrycznych jak ja... A ty "znieważasz" chorego człowieka! Myślę, że powinno być ci wstyd.

 

Nawet chciałbym iść do pracy po zakończeniu studiów, także i po to, aby nie być darmozjadem :) Ale przy takiej postawie innych wobec mnie to boję się, że to by mi się nie udało i nadal byłbym bez przyzwoitego dochodu.

padłam hahaha Take ty nie jesteś chory tylko z ciebie leniuch i nie dostaniesz renty choćbyś się zesrał. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie pochwalam postawy Take ale też pastwienie się nad nim jakby nie wiadomo co robił jest mocno przesadzone, pieniądze budżetowe w dużo większej ilości są marnotrawione na dużo gorsze rzeczy.

Społeczeństwo nienawidzi osób wygodnickich i roszczeniowych, ale to się wkrótce może zmienić. Obecnie modny sposób wychowywania dzieci będzie sprzyjał, że roszczeniowych wygodnickich osób będzie coraz więcej i ogólna mentalność społeczeństwa też raczej robi się coraz bardziej wygodna i roszczeniowa, więc wkrótce takie postawy przestaną być krytykowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, przeciez take to zwykły cwaniak z fetyszem (miał taki temat osobliwe zboczenia) a nie chory człowiek.

 

To nie jedyny mój problem, chociaż dość sporo mówiący o mojej nienormalności. Wy nie jesteście świrnięci, a ja tak. Komentarze typu "sam znajdź sobie pracę" bardzo mi się nie podobają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, przeciez take to zwykły cwaniak z fetyszem (miał taki temat osobliwe zboczenia) a nie chory człowiek.

 

To nie jedyny mój problem, chociaż dość sporo mówiący o mojej nienormalności.

 

Ja kocham trupy, jestem bardziej nienormalny od ciebie, dawać mi rentę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, przeciez take to zwykły cwaniak z fetyszem (miał taki temat osobliwe zboczenia) a nie chory człowiek.

 

To nie jedyny mój problem, chociaż dość sporo mówiący o mojej nienormalności. Wy nie jesteście świrnięci, a ja tak. Komentarze typu "sam znajdź sobie pracę" bardzo mi się nie podobają.

hahaha serio napisz, ze to tylko trolling :D bycie dewiantem nie uprawnia do renty. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam i nie miałem diagnozy zaburzeń preferencji seksualnych. Na komisji nawet zamierzam powiedzieć, że nie chcę renty i że pobieranie pieniędzy rentowych byłoby niewskazane w mojej sytuacji (np. przez możliwość skrupułów, fakt, że to by bulwersowało co niektórych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy myśicie, że

jetodik, przeciez take to zwykły cwaniak z fetyszem (miał taki temat osobliwe zboczenia) a nie chory człowiek.

 

To nie jedyny mój problem, chociaż dość sporo mówiący o mojej nienormalności. Wy nie jesteście świrnięci, a ja tak. Komentarze typu "sam znajdź sobie pracę" bardzo mi się nie podobają.

hahaha serio napisz, ze to tylko trolling :D bycie dewiantem nie uprawnia do renty. :lol:

 

Czy więc uważasz, że moim jedynym problemem psychiatrycznym jest pewna obrzydliwa dewiacja seksualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×