Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy powinienem otrzymać rentę socjalną?


take

Czy powinienem otrzymać rentę socjalną?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinienem otrzymać rentę socjalną?

    • Tak
      5
    • Nie
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Oni chociaż coś włożyli do budżetu nie to co ci panowie których wymieniasz. :mrgreen:

tu akurat masz rację bo oni większość wydadzą na wysokoakcyzowe wyroby spirytusowe i tytoniowe :mrgreen: czyli to to takie perpetum mobile i też zwykle nie dożyją emerytury.

 

Nie zapominaj że dużo z tych osób ileś lat ma przepracowanych a do pierwszej emerytury może dojadą i ze szczęścia się zapiją. za komuny pracowali później już niekoniecznie , ci młodsi jak już to głównie na czarno.

Wcale nie pochwalam postawy Take ale też pastwienie się nad nim jakby nie wiadomo co robił jest mocno przesadzone, pieniądze budżetowe w dużo większej ilości są marnotrawione na dużo gorsze rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mówie o naszych realiach, nie o zarobkach za granicą ;) coś innego wydawać pieniądze, które się dostało od rodziny a co innego pieniądze z państwa. Rodzina może zapytać na co przeznaczyłeś, a instytucje dające stypendia/renty o to nie pytają ;)

wiem z doświadczenia, bo przez rok miałam wysokie stypendium za wyniki w nauce i łatwo się tą kasą szastało na prawo i lewo ;) zarobionymi osobiście rozsądniej się rozporządza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mówie o naszych realiach, nie o zarobkach za granicą ;) coś innego wydawać pieniądze, które się dostało od rodziny a co innego pieniądze z państwa. Rodzina może zapytać na co przeznaczyłeś, a instytucje dające stypendia/renty o to nie pytają ;)

wiem z doświadczenia, bo przez rok miałam wysokie stypendium za wyniki w nauce i łatwo się tą kasą szastało na prawo i lewo ;) zarobionymi osobiście rozsądniej się rozporządza ;)

podejrzewam że renta jest tak wysoka że trudno ją szastać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mówie o naszych realiach, nie o zarobkach za granicą ;) coś innego wydawać pieniądze, które się dostało od rodziny a co innego pieniądze z państwa. Rodzina może zapytać na co przeznaczyłeś, a instytucje dające stypendia/renty o to nie pytają ;)

wiem z doświadczenia, bo przez rok miałam wysokie stypendium za wyniki w nauce i łatwo się tą kasą szastało na prawo i lewo ;) zarobionymi osobiście rozsądniej się rozporządza ;)

podejrzewam że renta jest tak wysoka że trudno ją szastać. :mrgreen:

 

Ale ktos na ta rente dla takiego delikwenta zapierdziela...niejednokrotnie za najnizsza krajowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, mówie o naszych realiach, nie o zarobkach za granicą ;) coś innego wydawać pieniądze, które się dostało od rodziny a co innego pieniądze z państwa. Rodzina może zapytać na co przeznaczyłeś, a instytucje dające stypendia/renty o to nie pytają ;)

wiem z doświadczenia, bo przez rok miałam wysokie stypendium za wyniki w nauce i łatwo się tą kasą szastało na prawo i lewo ;) zarobionymi osobiście rozsądniej się rozporządza ;)

podejrzewam że renta jest tak wysoka że trudno ją szastać. :mrgreen:

 

Ale ktos na ta rente dla takiego delikwenta zapierdziela...niejednokrotnie za najnizsza krajowa

na zegarki dla S.Nowaka, emerytury dla 35 latków i byłych komuchów, lekcje religii w szkole też zapierdalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam chęci pracować za grosze. Renty mogę nie mieć. Bagatelizujecie to, co miałem i mam. Powtarzam, że do renty socjalnej niektórzy dorabiają. Jakbym miał rentę, to nie chciałbym dorabiać. Przyznaję, że mojej mentalności nie chce się dorastać.

 

Bo jestes leniem ktoremu dobrze jest na utrzymaniu rodzicow...a ze w perspektywie moze byc koniec rodzicielskiej dotacji to szukasz innych sposobow jakby tu dalej dupe grzac na fotelu przed kompem a nie zasuwac do roboty. Jebane lenistwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam chęci pracować za grosze. Renty mogę nie mieć. Bagatelizujecie to, co miałem i mam. Powtarzam, że do renty socjalnej niektórzy dorabiają. Jakbym miał rentę, to nie chciałbym dorabiać. Przyznaję, że mojej mentalności nie chce się dorastać.

 

Beke mam z tego posta. Renta to też grosze a widać że robota by ci się przydała nawet za grosze bo nie miałbyś wtedy czasu na te myślenie o dupach i innych gównach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

take, za grosze to nikt pracowac nie chce ale zycie niejednokrotnie do tego zmusza , a rodzicie wiecznie zyc nie beda bo wampirami nie sa i kto Cie bedzie utrzymywal po ich smierci??? Nagle sie okaze ze jestes za stary i bez doswiadczenia i dopiero bedzie placz .... tak skonczyla moja koelzanka ktora miala pracujacego na nia meza i ktora w wieku lat 43 zostala wdowa , i nagle trzeba zarabiac na zycie bo zyc z czegos trzeba a nie zatrudnil jej nikt. Rodzina pomogla na poczatku ale kto bedzie zdrowa kobiete utrzymywal bo jej sie pracowac nie chcialo.????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, i tak nie dostanie .;)

 

Uważam, że raczej jednak dostanę. Jeśli nie dostanę, to szybko będę potrzebować pomocy psychocosiów, aby po tych męczących studiach nie zostać bez grosza.

 

Buedactwo...kto Cie zmuszal do studiowana?

 

Mama chciała, abym miał magistra. Jakbym rzucił studia, to mógłbym mieć nieprzyjemności. I tak nie mam co robić, więc chodzenie na studia mi nie przeszkadza. Ale w grupie nie umiem pracować, z projektów jestem słaby. Jestem strasznym "nieudacznikiem", jeśli chodzi o umiejętności "dorosłego" życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

take, a Ty do specjalistów chodzisz, żeby się leczyć czy po to żeby wypisywali Tobie papiery na komisje? :lol: bo odnoszę wrażenie, że po to drugie.

Podesłała bym Cie do mojej T. - szybko pozbawiłaby Cię złudzeń co do zasadności renty ;)

 

Kochana on nawet twierdzi ze to psycholog czy tam terapeutw prace mu powinien znalezc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

take, za grosze to nikt pracowac nie chce ale zycie niejednokrotnie do tego zmusza , a rodzicie wiecznie zyc nie beda bo wampirami nie sa i kto Cie bedzie utrzymywal po ich smierci???

 

Masz u mnie piwo za ten tekst. Nie wiem czy da coś takie tłumaczenie ludziom w naszym kraju bo oni żyją tylko teraźniejszością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×