Skocz do zawartości
Nerwica.com

Konkluzje dnia.


ChrisMessina

Rekomendowane odpowiedzi

Wentyl bezpieczeństwa - istotne pojęcie dla teorii konfliktu społecznego. Instytucjonalny środek rozwiązywania konfliktów bez konieczności zmiany status quo grupy społecznej. Zapewnia przeniesienie negatywnych emocji i społecznych stosunków niezadowolenia z jakiejś grupy czy zjawiska na siebie, celem rozładowania agresji. Potrzeba jego istnienia wzrasta wraz ze wzrostem sztywności struktury społecznej.

 

Przykładem wentylu bezpieczeństwa w średniowieczu były karnawał i polowanie na czarownice, w roku 1969 w USA - festiwal w Woodstock, w PRL festiwal w Jarocinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złap myśl za nogi kiedy pokaże Ci plecy.

Mam błagać myśl, by nie odchodziła?

Nie, masz ją złapać, sprowadzić do parteru, tam jej dopier*olić i założyć jej kajdanki.

 

 

Hahahaha xD

 

Albo po prostu ... uczepic się myśli jeśli jest dobra. To akurat ku czci mojej sklerozy =))

 

 

***

 

- bedzie ciekawiej gdy będziemy patrzeć z dwóch stron na ten sam świat.

- bylebyśmy kiedy będziemy się rozglądać nie ujrzeli innego horyzontu. Poskrecane karki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje przedwyborcze konkluzje:

Panuje u nas powszechna grzybica mentalna, która wywołuje ciężki stopień degrengolady umysłowej, nie znającej podziału na partie.

Jeśli nawet ktoś należy do zdrowej enklawy niezadżumionych, i ma na tyle werwy i ikry w sobie, by coś przedsięwziąć, to niestety jest to powiązane z przekonaniami, które są mi obce i wrogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manipulacja sprawia że wyrafinowanie miesza się z wprawą, a jest gorsza niż skalpel bo tnie znacznie głębiej a ranę zostawia szarpaną .

Nie lepiej użyć piły łańcuchowej ._. ?

 

 

Mniej dyskretna- bo przecież o manipulacji się człowiek dowiaduje dopiero jak zaboli albo jak mu z rany tryska w gały .

Ale im więcej takich sytuacji , tym się człowiek staje silniejszy na szczęście :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×