Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to może być?


Marcin00

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od jakiegoś czasu (ok rok) mam problemy ze swoim zachowaniem. Kiedyś sam tego nie zauważyłem lecz od paru tygodni przejrzałem troche na oczy... Juz mówię że na rodzinę nie mam co liczyć (tata alkoholik,a mama odzywa się do mnie gdy chce odemnie pieniądze ) . Jednymi ludźmi na których mi zależy to moja dziewczyna (która mimo mojego wieku naprawdę i mocno kocham) i moją jedną przyjaciółkę. A sry bo nieco rozpisałem się na inne tematy.Jakiś rok temu to wszystko się zaczęło teraz chyba częściej kłamie niż mówię prawdę często też jestem impulsowo agresywny (np usłyszę cos obrazliwego... dam mu w mordę a potem dochodzę do wniosku ze i tak mnie to jebie ) . Nie umiem tez uczuć się na swoich błędach, nie wnoszę żadnych wniosków ani ze swoich kar ani czynów. Często też bezpowodu stwarzam zagrożenie dla siebie(mniej ważne) i dla innych (z tym to już gorzej) . Często też ranie ludzi a potem nie umiem nawet być ematycznym . Nie umiem tez oceniać skutków moich czynów .

Co to może być? Macie może jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Rozumiem, że Pana zachowanie jest dla Pana samego źródłem problemu i bywa zagrożeniem dla otoczenia. Wnioskuję, że czuje Pan dyskomfort, który utrudnia codzienne życie. Polecam skonsultować się ze specjalistą, który pomoże Panu odzyskać kontrolę nad własnym życiem i zachowaniem. Współpraca z psychologiem umożliwi zidentyfikowanie źródła problemu i poznanie technik radzenia sobie z trudnościami. Ważnym aspektem jest to, że pragnie Pan pozytywnej zmiany w sobie. Tak trzymać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×