Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomorskie, Kujawy - poznam.


Criman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Forum obserwuję od dawna, w końcu odważyłem się napisać.

 

Mam fobię społeczną oraz nerwicę. Na zewnątrz staram się tego nie okazywać, wewnątrz jednak stresuję się wieloma rzeczami, odczuwam ciągly niepokój, nawet jeżeli nie ma ku temu wyraźnego powodu. Mając 25 lat nigdy nie byłem w żadnym związku. Nie mam też wielu znajomych. Co nie znaczy, że nie próbowałem nawiązać kontakt z większą ilością znajomych, może też poznać swoją miłość, jest chyba jednak we mnie coś takiego, że ludzie z reguły nie chcą zbyt częstego widywania się ze mną, a o tym, żeby kiedyś komuś chociaż raz się spodobać, to już nie wspominam.

Nie jestem do końca zsocjalizowaną osobą, co zapewne wywiera niemały wpływ na tę sytuację. Miewam często wyrzuty sumienia z powodu wielu drobnostek, a także czuję strach podczas kontaktu z ludźmi i mam wrażenie, że jestem gorszy od innych. Czytuję jednak forum i wiele osób pomimo zaburzeń są w związkach, odnajdują tę drugą połówkę. A nie jestem też w jakiejś beznadziejnej sytuacji - wizyty u psychiatry wiele mi pomogły i nauczyłem się bardziej otwierać na ludzi oraz być pozytywną osobą podczas rozmowy, lecz pomimo upływu lat dalej nic z tego nie wyniknęło.

 

Przepraszam, że tak depresyjnie brzmię, jednak spędzając kolejny dzień samotnie w domu podjąłem decyzję, że po prostu muszę coś w końcu napisać. Samotność boli.

 

Dlatego chętnie nawiązałbym kontakt z nową osobą. Nie ukrywam, że najchętniej z dziewczyną, lecz jeśli jesteś chłopakiem w podobnej sytuacji, co ja, to także chętnię bym się spotkał oraz wymienił doświadczeniami. Najlepiej w cztery oczy - w grupie nieznanych mi osób za bardzo zamykam się w sobie.

Jestem z Trójmiasta, ale znajomość na trochę większe odległości (do pewnego stopnia) nie jest problemem.

 

Proszę, gdyby ktoś chciał się odezwać, byłbym wdzięczny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×