Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica ktos cos poradzi


Elem1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy. Mam powazny problem moze ktos da jakas porade. Mam 22 lata na nerwice zachorowalem jakies kilka lat temu. Najpierw lęki itd , jakos z teg wyszlem potem wrocilo. Zaczolem pic wpadlem w alkoholizm , pije do dzisaj. Do tego od poltora roku biore tabletki nassenne zolpic nasen. Doszlo do tego ze musze te tabletki zazywac nawet w dzien zeby normalnie funkcjonowac. Bylem u psychiatry mowil ze najlepiej na odwyk , ale ja niechce bo mi wstyd. Przepisal anafranil i jakies zastepcze leki naspanie hydroksyne i lerivon czy jakos tak ale mialem potem fatalne schizy a i tak nie moglem zasnac. Jak przychodzilem pijany do domu to bralem po 5 tabletek naspanie nieraz wiecej. Teraz pilem caly tydzien i bralem tabletki. Dzisaj wziolem anafranil i 10mg relanium ale nic na chwile pomoglo, mam fatalne schizy czuje ze wariuje dopiero 15mg zolpic doprowadzilo mnie do normy. Poradzcie co robic jak z tego wyjsc , jak najlepiej odstawic to bez odwyku z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja sytuacja nie poprawi się, jeśli nie odstawisz alkoholu. Schizy masz przez zespół abstynencyjny. Nie masz wyjścia, musisz przestać pić. Albo znajdziesz w sobie siłę, albo sam nie jesteś w stanie zwalczyć głodu i idziesz na odwyk. Nie ma innej opcji. Może ci się wydawać, że to powód do wstydu, ale po odwyku zmienisz zdanie i poczujesz się jak nowo narodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elem1234, masz tendencje do wchodzenia w nałogi - jak nie alkohol, to tabletki nasenne. Uważam, że samo postanowienie "Nie piję" czy "Nie biorę" nie wystarczy. Alkoholizm to choroba i trzeba ją leczyć. Odłóż wstyd na bok i zacznij o siebie walczyć, bo w przeciwnym razie nałóg wygra z Tobą. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej tygodniowej mieszance czuje od wczoraj ze zwariowalem , chocby jakas psychoza brak poczucia realnosci dlatego postanowilem tutaj napisac i zpytac kogos o rade. Dopiero po tych tabletkach czuje sie normalnie nie umie tego odstawic 5 wziolem na dobe a najgorsze to ze sie koncza, caly dzien w domu nic nie potrafie zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×