Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiany na forum


abcZdrowie

Rekomendowane odpowiedzi

no takie to nowsze i lepsze jak kolejne Golfy :P mogło być chociaż jakieś w ciemnej tonacji, a w FF i tak mi momentami zamula choć trochę mniej niż było pod koniec żywotu tamtego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Największym minusem jest cieniutki pasek przewijania na którego nie mogę trafić touchpadem na laptopie :) Za wąski, ledwo widoczny i jeszcze się chowa i staje się mniejszy.

Na komórce pewnie jest jeszcze gorzej.

Do przewijania stron nie musisz używać paska - jesli masz zaistalowane prawidłowe strewniki, to wystarczy, że dwa palce przyłożysz do touchpada i przesuniesz je w górę lub dół - strony automatycznie będą się przewijać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przewijania stron nie musisz używać paska - jesli masz zaistalowane prawidłowe strewniki, to wystarczy, że dwa palce przyłożysz do touchpada i przesuniesz je w górę lub dół - strony automatycznie będą się przewijać ;).
ale, ale...

część ludzi siedzi na pecetach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze już zgłosiliśmy, ale na usprawnienie i dodanie panelu przy szybkiej odpowiedzi trzeba będzie zaczekać. A co do kwiatuszków lub fraktali, to może lepiej od razu krowie łatki? :mrgreen:

Krowie łatki są nudne. Chyba że będą niewielką częścią obraska, na który składać się miałoby uśmiechnięte dziewczę w różowej sukience z baloniko-serduszkiem na łące z uśmiechniętymi krówkami machającymi ogonkami. Pozytywny wystrój musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym minusem jest cieniutki pasek przewijania na którego nie mogę trafić touchpadem na laptopie :) Za wąski, ledwo widoczny i jeszcze się chowa i staje się mniejszy.

Na komórce pewnie jest jeszcze gorzej.

Do przewijania stron nie musisz używać paska - jesli masz zaistalowane prawidłowe strewniki, to wystarczy, że dwa palce przyłożysz do touchpada i przesuniesz je w górę lub dół - strony automatycznie będą się przewijać ;).

Ale w starszych laptopach touchpady nie posiadają tego ficzera, baby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przewijania stron nie musisz używać paska - jesli masz zaistalowane prawidłowe strewniki, to wystarczy, że dwa palce przyłożysz do touchpada i przesuniesz je w górę lub dół - strony automatycznie będą się przewijać ;).
ale, ale...

część ludzi siedzi na pecetach ;)

Koleżanka pisała o touchpadzie w laptopie więc na to jej odpowiedziałam ;).

 

Ale w starszych laptopach touchpady nie posiadają tego ficzera, baby ;)

Nie wiem, jak stary musiałby być to laptop...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie wkurzające jest to wymuszone płynne przewijanie, które na moim wcale nie takim słabym komputerze działa słabo. Wkurza mnie też to, że przez to płynne przewijanie, niewygodnie korzysta się z kółka myszy, bo tak mocno strona jeździ nawet po puszczeniu kółka. Muszę przewijać stronę suwakiem...

 

Po co komu to badziewie?

 

Płynne przewijanie jest uzależnione od ustawień przeglądarki. Niektórzy tego nie lubią - jak ja :3 - więc to nie ma sensu. Pasek przewijania jest uzależniony od systemu operacyjnego, więc sprawa ma się podobnie. Ewentualnie niech ktoś rozwieje moje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynne przewijanie jest uzależnione od ustawień przeglądarki.

Akurat w nowym szablonie płynne przewijanie to plugin jQuery/JavaScript, prawdopodobnie ten jquery.nicescroll.min.js trzeba by dodać regułę do Adblocka i po problemie

 

Tu pisałem jak to wywalić:

prze-czanie-z-nowej-szaty-graficznej-na-star-t55283-28.html#p2005434

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płynne przewijanie jest uzależnione od ustawień przeglądarki.

Akurat w nowym szablonie płynne przewijanie to plugin jQuery/JavaScript, prawdopodobnie ten jquery.nicescroll.min.js trzeba by dodać regułę do Adblocka i po problemie

 

Tu pisałem jak to wywalić:

prze-czanie-z-nowej-szaty-graficznej-na-star-t55283-28.html#p2005434

Źle się wyraziłem. Rodzaj przewijania można zmienić w ustawieniach przeglądarki, tym samym ja mam ustawione standardowe, jednak teraz na forum jest docelowo płynne, co ma sensu bądź czegoś nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, pomimo szczerych chęci co do nowego layout-u wracam do poprzedniego i poczekam najpierw aż zostaną naprawione pewne niedociągnięcia. Poza tym, nowy system Prywatnych wiadomości jest zupełnie nie intuicyjny...;).

 

Design designem ale jednak ta fukcjonalność nowego forum jest lipna i czasochłonna :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że można zmienić wygląd na stary. Ostatnio rzadko tu zaglądam ale ten nowy wygląd to jakaś masakra, znając życie to pewnie za jakiś czas nie będzie możliwości powrotu do starego wyglądu. Nie cierpię takich zmian, po co to? Wszystko jest czytelne, dobrze się przegląda, ludzie się przyzwyczaili i nagle bum, pozmieniajmy wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×