Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lord Cappuccino

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ten wtorek trwa już dla mnie 12h, mógłby się skończyć i przejść w przytulną noc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@el33 witam! 🙂 ciężki dzień? ja ganiam przeziębienie i się wyleguje w łóżku, a od filmów już mnie głowa boli! może jakieś sugestie jak przeistoczyć w coś produktywnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na przeziębienie polecam imbir z miodem i cytryną. Działa cuda 🙂 Dni może nie ciężkie, ale bardzo długie i zdecydowanie za wcześnie zaczynane..

@distorted_level68 Jak się dziś czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@el33 witaj, dzięki, że się pytasz, to miłe z twojej strony! :classic_smile: jak to się mówi, przeziębienie leczone trwa 7 dni, a nie leczone tydzień czy jakoś tak! 🙂 ogólnie lepiej! imbir rozgrzewa to fakt! sądzisz, że piwo grzane z przyprawami, to dobry pomysł na przeziębienie? no i jak ty dzisiaj?

kawa x2 i co z wami innymi?

Grzaniec to idealny, rozgrzewający napój na długie chłodne wieczory. Przyprawa do grzańca jest doskonale dobraną mieszanką egzotycznych przypraw korzennych, pozwalającą na uzyskanie wyśmienitego grzanego piwa lub wina. Specjalnie dobrane składniki (m.in. goździki i cynamon), nadają grzańcowi unikalny aromat i słodkawą nutę. Do przyrządzenia doskonałego grzańca, na bazie tradycyjnych przypraw sramis, użyj swojego ulubionego piwa jasnego (lekkiego, pełnego bądź mocnego) lub czerwonego wina (półsłodkiego lub półwytrawnego). Zawartość opakowania pozwala na przyrządzenie 0,5 l rozgrzewającego nektaru.

skł. Cukier, cynamon, goździki, imbir, anyż, kardamon

Edytowane przez distorted_level68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś lubi grzane piwo to czemu nie. Tylko trzeba pamiętać by nie było za gorące jeżeli dodaje się miodu ;) Ja standardowo, dalej niewyspana, dalej padnięta, dalej  nie mogę się na niczym skupić ;)

herbata x3 (tym razem cytrynowa)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No hej :P

Ja zaraz drugą kawę sobie zaparzę, bo ciężko mi się dzisiaj dobudzić. Och, grzaniec.... To jest to! Skoro odkryłam wino bezalkoholowe to i grzaniec mogę sobie zrobić ❤️ Genialne! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@distorted_level68 nie każdy może miód, patrz moja była szefowa, która zamiast tego dodawała sok śliwkowy... W smaku było ciekawe ;)

Co najbardziej szkodzi na sen??? Poza zbyt dużą ilością myśli to katar córki... Co godzina jest akcja odkurzacz i czyszczenie nosa

@Heledore Dobre jest to wino bezalkoholowe, smakuje tak jak zwykłe tylko bez "efektów dodatkowych"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@distorted_level68 no witam witam, ;) No kiedyś się dobudzić trzeba, jak nie dają w sen zimowy zapaść :P

@el33 dokładnie tak! Smakuje i pachnie tak samo jak zwykłe wino. Nie ma tylko alkoholu w składzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@el33  te myśli dotyczą następnego dnia, czy ogółu i napędzają złe paraliżujące wspomnienia? okres jesieni, dzieciaczki chorują! ale rozsądna mam z ciebie, no przynajmniej taki dajesz odczyt! mylę się? ;)

@Heledore :D pewnie, że trzeba! dlaczego w sen zimowy? hmmm...! 🤔

Edytowane przez distorted_level68

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@distorted_level68 dotyczą ogółu, masy wspomnień, czasem zajęć jakie czekają następnego dnia.. Długo by opowiadać. Ważne, że kolejny dzień jest i można działać, coś zmieniać ;)  Za jakiś czas może uwierzę, że nie jestem tą złą zołzą z chaty na kurzej łapce :P Póki co syrop nr 3 podany, mieszkanie wywietrzone, pora na utulenie do drzemki lub obiad. Zależy co pierwsze nadejdzie

@Heledore chyba mnie przekonałaś 🙂 szukałam kogoś, kto próbował i mógłby zarekomendować. Nawet wiem komu pierwszemu sprawie ]:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@el33 zołza? eee, zbyt surowo się oceniasz! :nono: bo co ja tu widzę, to troskliwą mamę, która przeciwnościom i trudnościom, jakoś sobie radzi, lepiej gorzej, ale nie poddaje się głupio, co jest bardzo budujące! ...myślę że pierwsze będzie lulu! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@distorted_level68 ja też uważam, że zima jest świetna :D I nie mogę się jej już doczekać! Tylko musi być taka prawdziwa, ze śniegiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi