Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia co to znaczy reaktywnie potliwych? stopy ci sie pocą w reakcji na coś? a tak normalnie to nie? przykladowo jak chodzisz w butach caly dzien to na pewno masz spocone :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobby

nie dziękuje , nie skorzystam :pirate:

 

myslę , że nie tylko maluje paznokcie , ale nosi rajtuzy , stringi z allegro kelwina klajina i robi sobie selfi z kija na instagramie

 

Kupmitrumne przeleciała w końcu Tomka?

niee !! nie zamierzam , żyje w szczęśliwym związku juz prawie dwa lata :yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja śmieszkuję, kiedy tylko mogę, bo na co dzień ratuję kraj przed polityczną zagładą, która się dzieje od ponad dwóch dekad, a to wielka odpowiedzialność, więc by odreagować, jak nikt nie słyszy i nie widzi, sypię ostrą papą.

 

kto jeszcze smarcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misja? ciekawe jaka. gdzies tam czytalem kahir ze brales udzial w swietnych akcjach antify, a ja juz widzialem ich akcje i bylo to wmawianie bogu ducha winnym ludziom ze sa rasistami i faszystami jesli nie oczekuja z otwartymi ramionami przybyszow wyznajacych ideologie wg ktorej kobiety i innowiercy to ludzie drugiej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siergiej Arbuzow, karminowa, tudzież alizarynowa.

 

wieloraki, nie do końca dobrze czytałeś, razem z Antifą organizowaliśmy marsze antyfaszystowskie, i nie było żadnego wmawiania komukolwiek, że jest rasistą czy faszystą, bo z nikim nie rozmawialiśmy. Były natomiast czające się na nas grupki heilujących chłopców z ONRu. Całe szczęście było też sporo policji. A przyjmowanie np. mieszkańców Aleppo, w tym wiele dzieci, uciekających przed totalnym pogromem, czy ogólnie uchodźców wojennych, to wg Ciebie coś złego? Uchodźcy wojenni czy imigranci zarobkowi napływają do Europy tak czy inaczej, więc jedyna decyzja jaką możemy podjąć, to czy przyjąć ich pod kontrolą państwa, czy dać pole to wytworzenia "szarej strefy imigracyjnej". Przypomnę też, że ok. 140 000 Polek i Polaków uciekających przed wojną podczas DWŚ uzyskało schronienie na Węgrzech, tych samych, które teraz flirtują z Rosją, i w których od czasu rządów Orbana rosną nastroje nacjonalistyczne/faszystowskie. Byli już tacy Orbani, Le Pen i Kaczyńscy kiedyś, nazywali się Hitler i Mussolini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kahir, przyjmowanie uchodzcow to nic zlego ale na takich zasadach jak robi to miriam. rosniecie w sile ruchow skrajnie prawicowych jest nastepstwem tlamszenia spoleczenstw lewicową polityczną poprawnoscią ktora zakazuje mowienia prawdy. lewicowym dewastowaniem europejskiej cywilizacji. jezeli nauczyciel w holandii mowi ze trudno mu prowadzic lekcje jak dzieci bija brawo na zamachy i za to go policja nachodzi zamiast rodzicow tych bachorow, jezeli wyznawcy religi pokoju robia z porzadnych niegdys miejsc stolice gwaltu, jezeli wprowadza sie rownolegle systemy prawne oparte na prawie szariatu, jezeli obrzezaja masowo dziewczynki, jezeli zakazuja choinek i slowa nie mozna powiedziec bo lewaki zaszczuja czlowieka, przypna mu latke rasisty zalatwia zwolnienie z pracy. to ludzie maja dosc i czesc z nich poprze ruchy skrajnie prawicowe. nikomu nie potrzeba waszych marszow tworzycie problemy i udajecie ze je naprawiacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki, naprawdę nie wiem jak skomentować. Ja lewicowość rozumiem przede wszystkim przez sprawiedliwe podatki, ochronę pracy, godną płacę za jej wykonywanie, dostęp do darmowej opieki medycznej, zapewnienie godnych emerytur, czyli sprawy socjalne, sprawiedliwości społecznej, realizowanie założeń socjaldemokracji (nie mylić z socjalizmem czy komunizmem, niestety, ale to klasyczny błąd). Jeśli dla Ciebie lewicowość, to opisane przez Ciebie rzeczy, to ja nic nie poradzę. Pewnie dla większości Ruch Palikota czy SLD to były partie lewicowe. Otóż nie, to były partie w zasadzie centroprawicowe z liberalizmem światopoglądowym. Hiszpańska Podemos czy Duńska Socialdemokraterne to partie lewicowe. Poza tym lewica w europie to kompletny margines. Ja zwyczajnie chce drugiej Danii czy Finlandii w Polsce gospodarczo/ekonomicznie/socjalnie, tam też nie ma już żadnych marszów, bo nie ma takiej potrzeby.

 

edit: zgodzę się, że sposób przyjmowania/lokowania uchodźców jest zły - jest fatalny w większości krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kahir,

 

w Polsce najbardziej znaną lewicową partią jest nowoczesna, nie ważne czy nią jest ale taką się mieni, jej działaczki mienią się feministkami Szczuka, Nowacka, Płatek...

feministkom takim prawdziwym może się nie podobać, że feminizm z definicji wartościujący prawa kobiet kojarzony jest z osobami i partiami które propagują publicznie i swoimi działaniami wspierają ideologie tłamszące kobiety...no dobrze, ale to do kogo pretensje? to pretensje miejcie do Szczuki, Nowackiej, Płatek...

to ja pisałem na ich facebookach że jak śmią się nazywać feministkami kiedy wspierają ideologie antykobiece, a te wszystkie feministki facebookowe z tęczami w awatarkach itp. mnie atakowały za to.

 

 

 

czy na jakimś zgromadzeniu feministycznym Szczuka zostanie potępiona? a skąd, gościem honorowym prędzej zostanie. Pajacować tylko potrafi ze rękę prezesowi telewizji pocałuje i na tym się kończy jej feminizm i tak też bedzie kojarzony. to samo z lewicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borze drogi, oczy mi krwawią jak czytam... Nowoczesna to neoliberalna gospodarczo/ekonomicznie centroprawica. Z lewicowością nie mają kompletnie nic wspólnego. Fakt, że lansujesz się na Czarnym Proteście nie oznacza, że jesteś lewicą. Nawet światopoglądowo są umiarkowanie konserwatywni. Jedyną lewicą w Polsce w tej chwili jest partia Razem. Pierwsza od czasów przedwojennego PPSu. Od tamtego czasu do roku 2015 w Polsce nie było nawet w 5% prawdziwej partii lewicowej/socjaldemokratycznej. Załamuje mnie poziom wiedzy politycznej Polek i Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×