Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

no dla mnie tez za zimno ale promocja wiec musze kupic

 

nie tak nie czyli standardowo nihil novi wiec z jednej strony super z drugiej nie

 

kurcze jak tu odmienic swoj niezabawny zywot??? moze jakbym wylazla dzis z domu to jakis prawak by mnie wrzucil do pieca zawsze to jakas rozrywka - se jeszcze przemysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wrócę to nie raczej nie , nie będę tak często jak kiedyś , bo mam swoje życie realne , póki co jest u mnie cienko z ubokami po lekach i somatykami , codziennie rano , spędzam na rzyganiu w kibelku , nie mam kompletnie siły na nic , odechciewa mi sie wszystkie , wyje codziennie z bezsilności , wiec póki co jest do kitu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te dwie formacje nigdy ze sobą nie rywalizowały, minęły się w czasie, można powiedzieć nawet, że oberża posłużyła jako szalupa ratunkowa niektórym smarkom... może i tobie by się spodobało, są tematy lajtowe jak i te bardziej ambitne, do których kiedyś brakowało ci rozmówców, a które teraz przedyskutujesz z iiwąą i innymi (nie mną jam przaśny :/).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma kontakt z jolantką vel lojantką vel harlancobenem aka Masturbovem to pozdrówcię Ją. Jeśli jolantko vel lojantko vel harlancobenie aka Masturbovie czytasz to, to wiedz, że Cię pozdrawiam i pamiętam.

 

A w ogóle, to siedzicie po jakichś oberżach albo spamowych wyspach, co to się dzieje na tym świecie. Trzeba pogonić to towarzystwo. Ale o ile kiedyś rajdy na spamową były możliwe, to teraz by nas czapkami zakryli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam, Hans, widzę i nie dowierzam ..ile razy przyszło mi pajacować na coraz to nowych kontach;P ciepło się na sercu zrobiło po lekturze pozdrowień, odsyłam je zatem z pre-świątecznym uśmiechem w pakiecie :pirate::papa: ale nie za szerokim, bo ben spierze przez kolano:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×