Skocz do zawartości
Nerwica.com

moja nerwica


kamil24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy ale dużo czytalem o nerwicy i chyba mnie też dopadła :( wszystko zaczelo sie za granicą. Pracowalem, wszystko było ok aż do pewnej nocy leżałem i poczulem paraliz calego ciala trwało to pare sekund ale później nie mogłem zasnąć ze strachu, niewiedzialem co sie dzieje na drugi dzien zaczely sie duszności niemoglem oddychac pojechałem do szpitala lekarz mnie zbadał i stwierdził że nic mi niejest dusznosci ustąpiły ale na tym nie koniec czułem jak bym miał coś w głowie bul mrowienie ucisk nie moglem okreslic gdzie mnie boli miałem wrazenie że umre. Jeszcze kilka wizyt u lekarzy i szpitalu, wróciłem do Polski bylem u neurologa ale niby nic mi niejest. Miesiąc temu trafiłem do szpitala z okropnym bulem glowy i dusznosciami lekarz zlecił badanie tk zaniepokojony nierównymi zrenicami badanie wykazało torbiel pajeczynowki ale to wada wrodzona i nie ma wplywu na moje objawy tak mi powiedział neurolog. Jakoś mnie nie przekonał ten lekarz i pojechałem do innego neurologa i szukania chorób ciąg dalszy dal mi skierowanie na rezonans i recepte na moje bóle choć nie wiem po co? Leki przeciwbólowe nie pomagają. Trwa to już cztery miesiące teraz bóle nie są tak mocne ale to chyba dlatego ze sie przyzwyczaiłem do nich. Najgorsze są lęki które odpadają mnie w nocy. Jak widać sam postawiłem sobie diagnozę nerwica jutro ide do rodzinnego po jakies leki na to, do psychologa nie pójde bo staram sie ukryc jakos to przed rodziną z resztą już i tak mają mnie za wariata odkąd przyjechałem praktycznie nie wychodzę z domu zerwalem ze wszystkimi kontakt. Nie wiem czy nie mam jeszcze depresji bo potrafie płakać jak baba przez pół dnia. Mam pytanie odnośnie tych objawów ma może ktoś podobne i stwierdzona nerwice?

 

-- 19 paź 2014, 13:23 --

 

Zapomniałem dodać że nie dawno mialem operacje kolana i to tez ma wplyw na moje samopoczucie bo pojawily sie jakies powiklania i niemoge normalnie funkcjonować za dwa tygodnie ide na rehabilitacje może coś pomoże a jak nie to chyba czas umierać :-|

 

-- 19 paź 2014, 13:29 --

 

Niewiem po co to wszytko pisze ale musze sie gdzieś wygadac, już nie daje sobie z tym rady :cry:

 

-- 19 paź 2014, 13:29 --

 

Niewiem po co to wszytko pisze ale musze sie gdzieś wygadac, już nie daje sobie z tym rady :cry:

 

-- 19 paź 2014, 13:45 --

 

Jest jeszcze jedna sprawa której sie wstydze i sam niewiem jak do tego doszlo. Mam za sobą nieudaną próbe samobójczą po tym wróciłem do Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum kamil24.

 

Paraliż senny? Rzadko, ale się zdarza. Jeśli to nerwica to warto się przełamać i iść do psychologa i psychiatry. Nie musisz tego nikomu ujawniać, a lekarzy obowiązuje tajemnica lekarska. Nawet gdyby Twoja rodzina się dowiedziała to nie jest to powód do wstydu - to jest choroba na którą często nie mamy wpływu. Zadbaj o siebie, po co cierpieć? Życzę najlepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Źle się czuje, niewiem co sie ze mną dzieje, nie moge zebrać myśli, dziwne uczucie jak by mi sie mózg wylonczyl, z dnia na dzień chyba jest gorzej. Miałem sie wygadac ale i tak mi to nie pomoże. Jak jestem na coś chory to trudno, jak mam umrzeć widocznie tak ma być. Staram sie z tym pogodzić ale to nie jest tekie łatwe, nie zycze nikomu takiej choroby człowiek żyje z dnia na dzień i za każdym razem mysle ze to ostatni dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaku mi nerki umierają ....i czuję żę droga krótka przede mną...Jedna się zmniejsza po usunięciu złogu 2 lata temu a w drugiej jest kamień..i ostatnio koszmarnie bolą...chyba się jednak cieszę że jestem za granica, przynajmniej terminy krótsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil24 po pierwsze - nie umrzesz. To nerwica i jej objawy sprawia że tak się czujesz. Po drugie - wizyta u psychiatry lub psychologa wydaje się konieczna. Nie bagatelizuj tego. Szkoda Twojego życia. Z Chomikuj można ściągnąć fajną książkę, która pomaga zrozumieć mechanizm lęku i nerwicy - Bronwyn Fox Opanować lęk.

Powodzenia :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×