Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czy na pewno tyje od wenli bo tak naprawde nigdy nie bralem jej solo tylko z jakims lekiem, czesto wlasnie z jakas masakra, typu miansa, czy jakies inne cuda, ale wiem na pewno ze nie moge na niej zrzucicm mimo diety, silowni i biegania, co dla mnie jest uciazliwe bo kurwa malo nie waze. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Khaleesi ja wenle pobiore jeszcze 2 miechy i zmieniam na cos innego ze stajni mojego doktora sadysty ktorego bede widzial niedlugo. Ma mi wymyslec mix prochow po ktorym bede czul sie jak superman i batman w jednym. Wenla mi sie znudzila.... Jestem gruby, musze ta pier... tkanke tluszczowa wkoncu zrzucic, boshe. Podziwiam ludzi ktorzy potrafia duzo schudnac. Kiedys na silce kazdy chcial rosnac,tyc, teraz kazdy chce chudnac. Moze mam anoreksje ku...a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, to weś może zamiast tej pracy biurowej pozapitalaj w innej robocie no chyba, ze na tej wenli masz jakieś zaparcia to faktycznie lipnie to wygląda. Nie wiem w zasadzie bo ja zawsze nie miałam problemu takiego bo np po miansie wcale nie tyłam a wielu tyje. odstawiłam bo przestało działać a miało fajnie usypiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, to weś może zamiast tej pracy biurowej pozapitalaj w innej robocie no chyba, ze na tej wenli masz jakieś zaparcia to faktycznie lipnie to wygląda. Nie wiem w zasadzie bo ja zawsze nie miałam problemu takiego bo np po miansie wcale nie tyłam a wielu tyje. odstawiłam bo przestało działać a miało fajnie usypiać.

 

Póki co to nie wiem czy w tym stanie co teraz jestem dalbym rade zapierdalac fizycznie, ale i tak mogloby to sie okazac daremne bo jak lek zatzymuje wode i jeszcze jebie cos ze metabolizmem, to mozesz isc kosciól stawiac i co najwyzej schudniesz 1kg czy tam dwa, a za chwile zjesc cos konkretnego, bo organizm bedzie tego potrzebowal i huj wróci znowu ta sama waga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, paro była słaba w ogóle nie zadziałała. Ja mam specyficzny organizm. Zresztą ja znam przyczyne swojego ZOK i co z tego skoro natręctwa wciaż są i są. To tak jak z komarem tak jest z natręctwami. Nie chcesz a są. Wszyscy mają takie mysli tylko my czujemy winę mimo, że nie powinniśmy i mnie ta wiedza nijak daje. Te terapie to o kant tyłka rozbić przy ZOK. Ludzie z forum z depresją z nerwicą lękową wyłażą z tego forum i żyją ektra a ludzie z ZOK koczują niesmiertelnei od lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest dobrze nie powinno sie przeywac przyjmowania lekow,trzeba brac caly czas male dawki zeby nie bylo powrotu ;)

 

-- 26 cze 2015, 22:34 --

 

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w braniu doksepiny i wenlafaksyny? Jak by porównał moc leków, jeśli chodzi o takie czynniki 1. odczuwanie przyjemności i radości 2. lęki 3. działanie na napęd

 

Wenla bardziej napedz ;) na lęki lepiej doksepina,odczuwanie przyjemnosci tez wenla lepsza ;)

 

-- 26 cze 2015, 22:35 --

 

Przeciez ja teraz mam takiego speeda ze,czasem nie wiem co mam ze soba zrobic i wydaje mi sie ze zeswiruje :P Nawet moja mama stwierdzila ze dostalem na garnek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, Neurony ci sie wypala, trzeba bedzie póznie lutowac. :mrgreen:

 

Spokojnie jestem energo elektronikiem lutownica jest mi znana :P

 

-- 26 cze 2015, 22:47 --

 

Panowie i Panie kiedy robimy jakis zlot WenLoveców ? :D

 

-- 26 cze 2015, 22:48 --

 

Jest lato mozna by bylo sie w jakims gronie wszyscy razem spotkac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×