Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam duzy problem z emocjami bo sie szybko zakochuje,czasem pozniej tego zaluje.

 

-- 26 cze 2015, 11:50 --

 

Moi rodzice po 20 latach sie rozwiedli,przez wiekszosc czasu bylo bardzo dobrze,ale jak ojciec skonczyl 40 lat to mu cos odwalilo :P Euforia trwa gora przez rok,pozniej to juz tylko przyzwyczajenie ;)

Nie koniecznie przyzwyczajenie, są ludzie, którzy się naprawdę kochają, ale to rzadkość.

 

Oj to juz chyba teraz tylko w filmach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomne jak poznalem,moja obecna dziewczyne,jak to bylo super,oh ah ,rozmowy telefoniczne trwajace do bialego rana,po paru miesiacach pierwsze klutnie,zaczelo wychodzic kto jest kim tak na prawde.

 

-- 26 cze 2015, 11:55 --

 

Hej wszystkim.

Moi kochani tesknilem za wami !!

Poprosze podlaczyc mnie do kroplowki, wprowadzic w stan spiaczki i podawac wenle dozylnie by dalej miec tak zajebiste sny jak teraz, a do gardla wlewac mase z ptasiego mleczka np smietankowego :D.

:uklon::yeah::tel2::papa::uklon:

 

No hej Novy :D Pewnie snila Ci sie jakas laska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie milosci.

Milosc jest cudowna, mozna nic nie jesc nie pic wystarczyla by mi milosc, mysl o tej drugiej osobie, ze jest i tez mysli o mnie. Ja bylem zakochany po uszy. Dalem jej wszystko co mialem, oddalbym zycie za nia, wszystkie pieniadze, to co mam na sobie. Zdradzala mnie, perfidnie oklamywala (nigdy nie poznalem osoby ktora by potrafila tak bezczelnie klamac, caly czas oszukiwac, grac wrecz na emocjach drugiej osoby). Wykorzystala, nie potrafila kochac tylko udawala. Nigdy wiecej milosci, Bog mnie teraz przed nia chroni. Dla mnie kobiety to bestie w ciele aniola. Ja jestem szczesliwy bedac sam czego wielu z Was zycze. Kobieta nigdy nie bedzie tak kochac jak facet. My kochamy bezinteresownie, za nic - one zawsze kochaja za cos , bo niby czemu mialyby kochac za nic ? Bez urazy dziewczyny, ja dostalem taka szkole zycia ze najgorszemu wrogowi tego bym nie zyczyl. pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie milosci.

Milosc jest cudowna, mozna nic nie jesc nie pic wystarczyla by mi milosc, mysl o tej drugiej osobie, ze jest i tez mysli o mnie. Ja bylem zakochany po uszy. Dalem jej wszystko co mialem, oddalbym zycie za nia, wszystkie pieniadze, to co mam na sobie. Zdradzala mnie, perfidnie oklamywala (nigdy nie poznalem osoby ktora by potrafila tak bezczelnie klamac, caly czas oszukiwac, grac wrecz na emocjach drugiej osoby). Wykorzystala, nie potrafila kochac tylko udawala. Nigdy wiecej milosci, Bog mnie teraz przed nia chroni. Dla mnie kobiety to bestie w ciele aniola. Ja jestem szczesliwy bedac sam czego wielu z Was zycze. Kobieta nigdy nie bedzie tak kochac jak facet. My kochamy bezinteresownie, za nic - one zawsze kochaja za cos , bo niby czemu mialyby kochac za nic ? Bez urazy dziewczyny, ja dostalem taka szkole zycia ze najgorszemu wrogowi tego bym nie zyczyl. pzdr

 

No one bezinteresownie nas nie kochaja,rownie dobrze moglibysmy mieszkac na ulicy ale czy taka kobieta bedzie wtedy kochac ? hmmm raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, jakoś nie jest mi do śmiechu, bo znow stres, serce wali, z domu wychodzić się obawiam...

 

Przepraszam moja królewno ;) ehhh no tak bardzo bym chcial zeby wszystkim nam bylo dobrze..

 

-- 26 cze 2015, 12:30 --

 

Inez ale nie martw sie,bo juz zaczyna u Ciebie dzialac wenla,jest lepiej niz bylo wczesniej nie ?

 

-- 26 cze 2015, 12:30 --

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mnie nadal bolą wszystkie miesnie ;/

 

Jak wygladaja te poty nocne?

Ja dzisiaj znowu wstałam z mokra koszulką.

 

Poza tym wzielam wczoraj mirte 15 mg, ale nie zwaliła mnie z nog.

Lekarz kazał brac 15 mg to bede brała 15, ale nadal długo zasypiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mnie nadal bolą wszystkie miesnie ;/

 

Jak wygladaja te poty nocne?

Ja dzisiaj znowu wstałam z mokra koszulką.

 

Poza tym wzielam wczoraj mirte 15 mg, ale nie zwaliła mnie z nog.

Lekarz kazał brac 15 mg to bede brała 15, ale nadal długo zasypiam.

 

No właśnie tak wyglądają poty nocne, że się budzisz mokra.

A co do mirty to poczekaj. U mnie trittico też nie od razu pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mnie nadal bolą wszystkie miesnie ;/

 

Jak wygladaja te poty nocne?

Ja dzisiaj znowu wstałam z mokra koszulką.

 

Poza tym wzielam wczoraj mirte 15 mg, ale nie zwaliła mnie z nog.

Lekarz kazał brac 15 mg to bede brała 15, ale nadal długo zasypiam.

 

Moze masaz by sie przydal ? ;) Polecam Pramolan rozluznia i pomaga zasnac,nie uzaleznia ;)

 

-- 26 cze 2015, 12:59 --

 

Dlaczego ja sie nie poce ? hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, hmm, no napewno jestem spojojniejsza. Od kilku dni już bez wspomagacza żadnego. Męczy mnie tylko to dziwne przygniatanie do ziemi i bardziej zaciskam szczękę znów. Apetyt też taki sobie, a rano to w ogóle do dupy.

 

Inez ja mam szczeke zacisnieta od kiedy zachorowalem na nerwice,wogole miesnie twarzy mam sztywne,dodatkowo wenla moze tez zwiekszac napiecie miesniowe.Przygniatanie do ziemi hmm tak jakby grawitacja byla wieksza ?

 

-- 26 cze 2015, 13:08 --

 

Wenla nas n ie bedzie tak uspakajala jak SSRI,to jest raczej pobudzacz,przy ciezkich depresjach to jest bardzo dobry lek,a jesli ktos ma nerwice lekowa to nie koniecznie moze byc to strzal w 10 ;)

 

-- 26 cze 2015, 13:09 --

 

Dodatkowo czesto sinieja mi paznokcie ;)

 

-- 26 cze 2015, 13:10 --

 

Kiedys bylem tym sinieniem przerazony bo myslalem ze mam cos nie tak z krazeniem,a tu sie okazuje ze przy nerwicy to jest normalne,bo drobne naczynka sie kurcza i wlasnie z tad ten efekt ;)

 

-- 26 cze 2015, 13:12 --

 

Po wenli wiecej rzeczy dla mnie jest mozliwych,jestem smialy nie boje sie krytyki ;) Czasem moze mam glupie zachowania,ale dobrze mi z tym ;) Nie czuje sie jak wiezien wlasnego umyslu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, w niskich dawkach wenla działa przecież na serotonine, bez noradrenaliny. Ponieważ na mnie działalo wszystko z serotonina, a po wenli miałam 3 lata bez objawów wierzę, że mi pomoże.

Tak, to takie uczucie jakby mnie przyciągało do ziemi, a czuć to głównie w głowie. Trudno to wyjaśnić. Jak gdzieś ide to powoduje to mój lęk, bo mam wrażenie, że się wywale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, w niskich dawkach wenla działa przecież na serotonine, bez noradrenaliny. Z resztą ja wierzę, że mi pomoże.

Tak, to takie uczucie jakby mnie przyciągało do ziemi, a czuć to głównie w głowie. Trudno to wyjaśnić. Jak gdzieś ide to powoduje to mój lęk, bo mam wrażenie, że się wywale.

 

No tak,ale zwiekszajac dawke zwieksza sie tez serotonina,nie jest to powiazane z jakimis zawrotami glowy ? bo ja mialem uczucia bycia pijanym,jak szedlem gdzies to,wydawalo mi sie ze ide jak pijany :P tak samo jazda motorem,nie moglem jechac po prostej lini i to powodowalo lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa u mnie jest z kolei tak, ze jak siedze w pokoju to odczuwam oszolomienie lekki i troche takie otepienie, a kurwa jak wyjde na dwór to mi przechodzi, wróce z dworu i kurwa to samo, ja juz nie wiem czy od leków, czy to jakies kurwa niedotlenienie, czlowiek caly czas w murach siedzi, no huj wie po prostu. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, akurat wiem ze sie nie wala, bo mieszkaja w małym miescie gdzie kazdy wie kto z kim i o ktorej godzinie :D A poza tym nie mam w gronie przyjaciol o takich typach osob ktore wala sie po rogach jak to okresliles;) Kazdy czlowiek przyciaga do siebie takie osoby jaki jest sam ;)

 

-- 26 cze 2015, 12:27 --

 

inez3, pewnie zawroty, dlatego dobrze ze jestes w domu.

 

-- 26 cze 2015, 12:28 --

 

emilk, w niskich dawkach wenla działa przecież na serotonine, bez noradrenaliny. Z resztą ja wierzę, że mi pomoże.

Tak, to takie uczucie jakby mnie przyciągało do ziemi, a czuć to głównie w głowie. Trudno to wyjaśnić. Jak gdzieś ide to powoduje to mój lęk, bo mam wrażenie, że się wywale.

 

No tak,ale zwiekszajac dawke zwieksza sie tez serotonina,nie jest to powiazane z jakimis zawrotami glowy ? bo ja mialem uczucia bycia pijanym,jak szedlem gdzies to,wydawalo mi sie ze ide jak pijany :P tak samo jazda motorem,nie moglem jechac po prostej lini i to powodowalo lęk.

?

 

co do serotoniny osttanio w programie galileo powiedzieli ze zeby rzeczywiscie czekolada działała na serotonine to by człowiek musiał zjesc kilka kg :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mnie nadal bolą wszystkie miesnie ;/

 

Jak wygladaja te poty nocne?

Ja dzisiaj znowu wstałam z mokra koszulką.

 

Poza tym wzielam wczoraj mirte 15 mg, ale nie zwaliła mnie z nog.

Lekarz kazał brac 15 mg to bede brała 15, ale nadal długo zasypiam.

 

No właśnie tak wyglądają poty nocne, że się budzisz mokra.

A co do mirty to poczekaj. U mnie trittico też nie od razu pomogło.

 

To moze niedlugo bede mogla spokojnie wychodzic z domu :roll:

 

Jak ta mirta na mnie nie zadziala to powiem lekarzowi ze chce ja odstawic :?

nie chce brac 30mg, a te problemy z zasypianiem nie przeszkadzają mi tak bardzo.

 

Moze lekarz zwiekszy mi dawke wenli... za tydzien mam wizyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

mnie nadal bolą wszystkie miesnie ;/

 

Jak wygladaja te poty nocne?

Ja dzisiaj znowu wstałam z mokra koszulką.

 

Poza tym wzielam wczoraj mirte 15 mg, ale nie zwaliła mnie z nog.

Lekarz kazał brac 15 mg to bede brała 15, ale nadal długo zasypiam.

 

No właśnie tak wyglądają poty nocne, że się budzisz mokra.

A co do mirty to poczekaj. U mnie trittico też nie od razu pomogło.

 

To moze niedlugo bede mogla spokojnie wychodzic z domu :roll:

 

Jak ta mirta na mnie nie zadziala to powiem lekarzowi ze chce ja odstawic :?

nie chce brac 30mg, a te problemy z zasypianiem nie przeszkadzają mi tak bardzo.

 

Moze lekarz zwiekszy mi dawke wenli... za tydzien mam wizyte.

 

Ill zapytaj lekarza o Pramolan jest zajebisty na sen ;)

 

-- 26 cze 2015, 13:38 --

 

U mnie jest zajebiscie, wyjebane na wszystkich mam i o to mi chodzilo :D. Jak bede swiadkiem wypadku lub zamachu to /cenzura/ zabawe w bohatera ( tak kiedys chcialem robic) wyciagam telefon i nagrywam filmik jak reszta hahahahahahahahahahahahhahaha. Swiat zszedl na psy.

 

Kurzcze to szkoda ze w Francjii nie byles na zamachu z ISIS ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, Mozna sie przeciez spotykac poza miastem w którym sie mieszka i przeciez tak ludzie robia najczesciej zeby nikt sie nie dowiedzial, kiepski argument agusia, :D

Co do czekolady to nie chodzi o sama serotonine tylko fenyloalanine, które sie wytwarza w mózgu, jest to aminokwas egzogenny, mózg naturalnie produkuje ten aminokwas, odpowiada równiez za stan zakochania sie, czekolada jak najbardziej podnosi nastrój i znosi uczcucie zmeczenia, ale najlepsza jest gorzka czekolada a nie milka z orzechami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko problem z zasypianiem. Jak zasne to przespie calą noc ;)

Naprawde nie przeszkadza mi to, nie chce brac dodatkowych lekow ;)

 

Mozliwe, ze mam 'plytki' sen i przez to jestem juz od rana zmeczona?

Jezeli tak, to faktycznie pogadam z lekarzem o czyms na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×