Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

No a ja z własnej, nieprzymuszonej woli wsuadlam w samochód i pojechałam sama do rodziców (nie jeździłam nigdzie od niedzieli). Było ok, ale przed drogą powrotną jakoś się spiełam, ale w rezultacie też było ok :).

 

 

inez3 a czy z własnej nieprzymuszonej woli robiłaś dziś SIKU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk co majsterkujesz dokladnie ? pochwal sie !

 

Bude robilem dla psa :P

No to ladnie szalejesz :), cala nowa bude postawiles czy stara naprawiales ? Dawaj fote pochwal sie jaki z ciebie stolarz :). Jak sie dzisiaj czujesz , speed juz przeszedl ?

 

Heh speeda nie ma ale jest dobre samopoczucie,motywacja ;) Nie pokaze :P

 

-- 25 cze 2015, 21:27 --

 

No a ja z własnej, nieprzymuszonej woli wsuadlam w samochód i pojechałam sama do rodziców (nie jeździłam nigdzie od niedzieli). Było ok, ale przed drogą powrotną jakoś się spiełam, ale w rezultacie też było ok :).

 

 

inez3 a czy z własnej nieprzymuszonej woli robiłaś dziś SIKU?

 

Oj daj spokoj :P

 

-- 25 cze 2015, 21:28 --

 

No a ja z własnej, nieprzymuszonej woli wsuadlam w samochód i pojechałam sama do rodziców (nie jeździłam nigdzie od niedzieli). Było ok, ale przed drogą powrotną jakoś się spiełam, ale w rezultacie też było ok :).

 

Sa postepy,oby tak dalej kociaku ;)

 

-- 25 cze 2015, 21:32 --

 

Cala nowa od podstaw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Inez. Widac w tobie wielka determinacje i ze nie czekasz bezczynnie w domu az lek zacznie dzialac. Twarda z Ciebie kobieta. Twoj facet to prawdziwy szczesciarz, zazdroszcze mu. Pozdrawiam.

 

Oj szczesciaz :D Inez nasza twarda gwiazdeczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestesmy mili tak jak Inez jest mila i serdeczna do Nas. Inez ja mam nadzieje ze wyzdrowiejesz jak najszybciej. Jakbym mogl jakos pomoc, wystarczy powiedziec. Jestes cudowna kobieta. pzdr

 

Inez ja tez sluze pomoca,mozesz nawet do mnie zadzwonic,podawalem Ci kiedys numer na PW ;) Jestes super sympatyczna kobieta ;)

 

-- 25 cze 2015, 22:17 --

 

Ewentualnie podjade :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce do 225mg wenli 1/4 tabsa Valdoxanu na kilka dni.

Sam Valdoxan po przerwie mnie pewnie zdrowo wystrzeli znowu zaczne w pokera grac i myslec o dupach (ale tylko myslec bo 2 tygodnie po slubie jestem;).

 

No to gratuluje :) ja tez mysle o dupach na wenli,chociaz mam dziewczyne od 5 lat ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o dziewczynach wogole nie mysle, o seksie tez. Wkoncu jestem szczesliwy, a kobieta by byla moja partnerka musi sie o mnie postarac i mnie zaciekawic. Musi tez miec ciekawe hobby bo nudziary nie chce . :D :D :D

 

Novy ale sciemniasz heh :P Ty nie myslisz o dziewczynach ,a Inez to bys najchetniej zjadl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wenli mam totalnie wyj...,ane na sprawy zwiazane z dziewczynami. Dla mnie to duzy +

 

-- 25 cze 2015, 22:44 --

 

Nie emilk, pisze serio, libido mi spadlo na wenli. Inez fajna kobieta , ale to wszystko. Ja w koncu zmadrzalem i nie latam za dupami jak idiota z jezorem na wierzchu, a one tylko pachniec potrafia. trzeba sie cenic. Ostatnio mialem fajna dyskusje z jedna dziewczyna , ze nudny ma zwiazek itp itd. No a ja mowie ze same sobie takich partnerow wybieracie, a ona ze tylko tacy sa dostepni. A ja ze tylko tacy bo reszta jest na tyle madra aby nie byc pantoflem do konca zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wenli mam totalnie wyj...,ane na sprawy zwiazane z dziewczynami. Dla mnie to duzy +

 

-- 25 cze 2015, 22:44 --

 

Nie emilk, pisze serio, libido mi spadlo na wenli. Inez fajna kobieta , ale to wszystko. Ja w koncu zmadrzalem i nie latam za dupami jak idiota z jezorem na wierzchu, a one tylko pachniec potrafia. trzeba sie cenic. Ostatnio mialem fajna dyskusje z jedna dziewczyna , ze nudny ma zwiazek itp itd. No a ja mowie ze same sobie takich partnerow wybieracie, a ona ze tylko tacy sa dostepni. A ja ze tylko tacy bo reszta jest na tyle madra aby nie byc pantoflem do konca zycia.

 

Masz racje Novy,bo ja to sie tak dalem ze kobieta mnie okrecila wokol palca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie pomysle jaki glupi bylem bedac 6 lat w zwiazku na kazde pierdniecie, flaki wypruwalem. LOL kretyn i idiota ze mnie byl. Nie warte sa tego.

 

Ja latam tez i wszystko robie co chce,na poczatku jej pokazalem ze moze zrobic ze mna wszystko,no ale mam slabosc do blondynek z duzym biustem :P

 

-- 25 cze 2015, 23:48 --

 

Emilk ale o dziwo nie poznalem zadnej dziewczyny ktora by zagadala pierwsza lub sie starala o mnie, jednym slowem same egoistki poki co przechodza obok mnie, wiec nie sa mnie warte.

 

Zapomnij ze ktoras pierwsza wyjdzie z inicjatywa,takie kobiety juz nie istnieja.

 

-- 25 cze 2015, 23:49 --

 

Trzeba sie dobrze spuszczac zeby kobiete zdobyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×