Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chyba na serio sobie poszukam innej pracy. Kierownik jest imbecylem, nie mam zapewnionych podstawowych warunków pracy, ogólnie od tygodnia przychodzę żeby sobie posiedzieć i z wami popisać. Ta praca to pierdolenie kotka przy pomocy młotka. Może jak znajdę normalną robotę to i zacznie mi się cokolwiek chcieć jak będę mieć świadomość, że nie wstaję o 7 rano na darmo. Posiedzieć przy kompie to sobie mogę /cenzura/ w domu. Przeraża mnie jeszcze wizja tego, że dzisiaj sobie nie pośpię po pracy tylko będę się męczyć. Ja /cenzura/ co za goowniane życie.

 

zaprosiłabym Cie do mojej pracy to juz lepsze gapienie w sufit. U mnie jak jest dziecko z autyzmem i drze sie nieprzerwanie to dopiero masz dosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowicie o pracy?

Ja mam cale tygodnei kiedy nie mam co robic. Wiem ze to na poczatku sie wydaje fajne ale 8 lat takiego zycia wymaga zelaznej sily woli zeby nie zwariowac. Jeszcze jak nastroj dobry to jest ok, bo moge sie skupic na rzeczach, ktore lubie robci ale jak dojdzie anhedonia to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaprosiłabym Cie do mojej pracy to juz lepsze gapienie w sufit. U mnie jak jest dziecko z autyzmem i drze sie nieprzerwanie to dopiero masz dosc ;)

Oj ludziom się tylko wydaje, że nic nie robienie jest fajne. To bardziej męczy niż ostry zapieprz. W dodatku po pewnym czasie dochodzą myśli, że człowiek w zasadzie jest niepotrzebny, ignorowany, a może do niczego się nie nadaje i dlatego nie ma zajęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom nie dogodzisz. Niektorzy wola zapierdalac zeby czuli sie docenieni , a jak przyjdzie 1 dzien emerytury to umieraja z samotnosci i braku sensu zycia bo praca to ich hobby, cel i cale zycie ktore maja. Bez pracy staja sie nikim. Wiec wytlumacze wam wszystkim ze praca jest po to by miec pieniazki , a pieniazki po to by miec na hobby i szczesliwe zycie (po za praca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom nie dogodzisz. Niektorzy wola zapierdalac zeby czuli sie docenieni , a jak przyjdzie 1 dzien emerytury to umieraja z samotnosci i braku sensu zycia bo praca to ich hobby, cel i cale zycie ktore maja. Bez pracy staja sie nikim. Wiec wytlumacze wam wszystkim ze praca jest po to by miec pieniazki , a pieniazki po to by miec na hobby i szczesliwe zycie (po za praca).

Ja tam mam sporo kasy i malo pracuje ale to wcale nie oznacza ze jest mi z tym dobrze.Wszystko zalezy do nastroju, jak dobzre sie czuje to moge caly dzien sluchac muzyki i garc na kompei i jest zajebiscie a jak sie zle czuje to niewazne jakie atrakcje bym mial i tak wydaje mi sie to nic niewarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziom nie dogodzisz. Niektorzy wola zapierdalac zeby czuli sie docenieni , a jak przyjdzie 1 dzien emerytury to umieraja z samotnosci i braku sensu zycia bo praca to ich hobby, cel i cale zycie ktore maja. Bez pracy staja sie nikim. Wiec wytlumacze wam wszystkim ze praca jest po to by miec pieniazki , a pieniazki po to by miec na hobby i szczesliwe zycie (po za praca).

Celem niektórych jest leżeć do góry brzuchem i zbierać za to kasę, a są tacy którzy mają nieco większe ambicje i nie jest to związane z tym, że praca jest celem życia. Ja już mogłabym przejść na emeryturę, więc nie trafiłeś. Mogłabym też na rentę, ale w sumie w tym kraju się to nie opłaca.

Mnie siedzenie w pracy przez 8h i "nicnierobienie" strasznie męczy. Gapisz się na zegarek tylko patrząc ile jest jeszcze do wyjścia. Wolę zapieprz, przynajmniej wiem wtedy czemu jestem zmęczona.
Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem u mojego lekarza

do moich zawrotów głowy itp

dopisał mi kolejny lek o nazwie Lamotrix ktoś coś może wie ?? :D

Ja brałam. To jest stabilizator. Ja go dostałam, bo kiepsko reagowałam na wejście esci. Bardzo szybko po tym wszystko się unormowało.

 

-- Cz cze 25, 2015 2:27 pm --

 

Byłam w sklepie. Od wczoraj mam takie dziwne uczucie jakby mnie coś wgniatalo w ziemię i jakbym nie mogła dłużej stać. Po sklepie lazilam na siłę. Strasznie mi to przeszkadza i powoduje niepokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem u mojego lekarza

do moich zawrotów głowy itp

dopisał mi kolejny lek o nazwie Lamotrix ktoś coś może wie ?? :D

Ja brałam. To jest stabilizator. Ja go dostałam, bo kiepsko reagowałam na wejście esci. Bardzo szybko po tym wszystko się unormowało.

 

-- Cz cze 25, 2015 2:27 pm --

 

Byłam w sklepie. Od wczoraj mam takie dziwne uczucie jakby mnie coś wgniatalo w ziemię i jakbym nie mogła dłużej stać. Po sklepie lazilam na siłę. Strasznie mi to przeszkadza i powoduje niepokój.

 

 

Dzięki za info może to coś dla mnie

2 pytanie po jakim czasie spodziewać się poprawy

i ewentualne skutki uboczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem u mojego lekarza

do moich zawrotów głowy itp

dopisał mi kolejny lek o nazwie Lamotrix ktoś coś może wie ?? :D

A po co stabilizator jak ty nie masz choroby dwubiegunowej?

Lamotrygina nie wplywa na efekty uboczne SSRI, dziwne ci lekarze maja pomysly czasami

Ja to miałam przepisane jako wsparcie do kiepsko wchodzącego esci. Ponoć czasem się to daje. Mi to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarz stwierdził że po 3 tyg te objawy powinny zniknąć a nie znikają

wiec przepisał coś co ma pomoc nie wiem

 

Czasami skutki uboczne trwaja dluzej niz 2.3 tygodnie, u mnie szczatkowe po wenlafaksynie utrzymywaly sie do 3 miesiaca, ale to bylo kiedys jak bralem ten lek po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc i ja sie ujawniłem

 

-- 24 cze 2015, 21:48 --

 

więc odrazu na wejściu powiem czego chce odp że nie to wychodze i tyle

 

 

wciskaj dalej ten swój kit

 

-- 25 cze 2015, 16:44 --

 

więc i ja sie ujawniłem

 

-- 24 cze 2015, 21:48 --

 

więc odrazu na wejściu powiem czego chce odp że nie to wychodze i tyle

 

wciskaj dalej ten swój kit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, ze wam sie poprawia ;)

U mnie fatalnie.

Sspie 9-10h budze sie, zrobie sobie sniadanie i juz jestem zmeczona.

 

Cały czas leze w lozku. Zastanawiam sie czy te zmeczenie, bole miesni to na pewno przyczyny depresji...

To fajnie, ze wam sie poprawia ;)

U mnie fatalnie.

Sspie 9-10h budze sie, zrobie sobie sniadanie i juz jestem zmeczona.

 

Cały czas leze w lozku. Zastanawiam sie czy te zmeczenie, bole miesni to na pewno przyczyny depresji...

 

Nie przejmuj sie nie jestes sama, ja tak mam od ponad 3 lat :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×