Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk29, mozna sie spotkac za miastem, a mozna i w pracy w wc sie bzyknac. Tak jak wczesniej pisałam sa ludzie ktorzy maja zasady a sa tacy co nie maja ;) wieczne niedojrzałe dzieci. Kto z kim przestaje taki sie staje. Dlatego jak ktos ma pewnosc ze zyje z normalnym, powaznym czlowiekiem to nie ma manii ze za rogiem puknał panne bo wyszedł do sklepu :mrgreen:

 

-- 26 cze 2015, 18:24 --

 

inez3, a mineły Ci juz skutki uboczne? Bo jak nie to siedz, jak masz duzy lęk to nadal nie ma efektu terapeutycznego.

 

-- 26 cze 2015, 18:25 --

 

ill234, zbadac crp własnie na stawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po lekarzu. Dalej te same dawki z tym, że tym razem lekarz dał mi 2 tyg zwolnienia. Stwierdził, że jak mam już za sobą ten najgorszy czas skutków ubocznych leku to powinnam się skupić na sobie, a nie myśleć o tym czy iść czy nie iść do pracy. W sumie to nie wiem co mam zrobić. Głupio mi, że przez lęki mam siedzieć w domu.

 

Inez nie mozesz siebie za to winic,to nie Twoja wina,ja sam bym nie poszedl do pracy ;) Telefony sie do mnie teraz urywaja w sprawie roboty,a ja dalej nie jestem pewien czy chce teraz isc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, mozna sie spotkac za miastem, a mozna i w pracy w wc sie bzyknac. Tak jak wczesniej pisałam sa ludzie ktorzy maja zasady a sa tacy co nie maja ;) wieczne niedojrzałe dzieci. Kto z kim przestaje taki sie staje. Dlatego jak ktos ma pewnosc ze zyje z normalnym, powaznym czlowiekiem to nie ma manii ze za rogiem puknał panne bo wyszedł do sklepu :mrgreen:

 

-- 26 cze 2015, 18:24 --

 

inez3, a mineły Ci juz skutki uboczne? Bo jak nie to siedz, jak masz duzy lęk to nadal nie ma efektu terapeutycznego.

 

Ja w to wbijam czy jest tak ja mówie, czy jest tak jak ty mówisz, chodzi mi o to ze takie rzeczy sa mozliwe, a ty sobie chyba bys nie dala uciac reki za kolege czy kolezanke?, no bo jesli tak to juz pewnie nie mialabys reki. :pirate:

To dziala w dwie strony, kolezanka tez sobie za ciebie reki nie da uciac, kazdy tak mysli ze wszyscy sa zajebisci dopóki sie nie przejedzie, raz czy dwa, moze ty masz szczescie to ok, pzdr.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, to nie chodzi o postrzeganie kogos jako zajebistego, tylko o sprawdzenie jakie kto ma wartosci. Akurat za swoich przyjaciol dałabym reke uciac i wzajemnie.

 

inez3, a kod masz na l4? Bo ja np jak brałam l4 to nie miałam kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, to nie chodzi o postrzeganie kogos jako zajebistego, tylko o sprawdzenie jakie kto ma wartosci. Akurat za swoich przyjaciol dałabym reke uciac i wzajemnie.

 

inez3, a kod masz na l4? Bo ja np jak brałam l4 to nie miałam kodu.

 

Az tak im ufasz ? LOL :D a tu sie okazuje ze rogi ladnie sobie przyprawiaja :P

 

-- 26 cze 2015, 19:36 --

 

Ja nikomu nie ufam,nawet sobie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, to nie chodzi o postrzeganie kogos jako zajebistego, tylko o sprawdzenie jakie kto ma wartosci. Akurat za swoich przyjaciol dałabym reke uciac i wzajemnie.

 

inez3, a kod masz na l4? Bo ja np jak brałam l4 to nie miałam kodu.

 

Az tak im ufasz ? LOL :D a tu sie okazuje ze rogi ladnie sobie przyprawiaja :P

 

-- 26 cze 2015, 19:36 --

 

Ja nikomu nie ufam,nawet sobie :P

 

Ja tez sobie nie ufam na 100% a co dopiero komus, dlatego to napisalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie jakis naped silny bierze :P speedddd :D

 

-- 26 cze 2015, 20:27 --

 

Ja to wogole nie pije, jeszcze kiedys to lubilem byc upity a teraz to juz nic mi nie daje radosci. Wenla zrobila ze mnie aniola na ziemi i gdzie ja teraz spotkam jakas anielice jak tu same bestie chodza :(.

 

Za dnia Aniol a w Nocy bestia :D

 

-- 26 cze 2015, 20:28 --

 

Kurwa czasmi mam wrazenie ze oszaleje od tego speeda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emilk tyjesz od wenli ?

 

Chyba tak ;/ bo jem jak poczaskany...

 

-- 26 cze 2015, 20:37 --

 

Najgorsze jest to ze nie czuje nic ze jem tak jakbym wogole nic nie jadl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gowno jem a tluszczu nie moge wogole spalic na silce, masakra jakas. Sam nie wiem o co chodzi. Do tego jeszcze jakies pojebane sny mam. W sumie lata mi to wszystko. Potrzebuje duzej zmiany w moim zyciu, tylko jakiej? Tak patrze na ludzi na ulicy i mysle sobie, ja pierdole sami egoisci, zapatrzeni w siebie i swoje odbicie, nie widza nic ponad 2 metry. Matrix kurwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpierdalam marchewke 3 -4 kg na tydzien, oraz czekolade, batoniki kokosowe i ptasie mleczko - tylko w nocy jak sie przebudze. Wenla to dziwny lek.

 

-- 26 cze 2015, 19:46 --

 

Wenla dziwnie dziala, tak jakby moj organizm magazynowal tluszcz normalnie.

 

-- 26 cze 2015, 19:47 --

 

na brzuchu mam tluszcz a chce miec abs i sie mecze juz 2 miesiace i gowno z tego wychodzi. Ja wogole to mam cos z glowa i zawsze mi zle i zawsze nie tak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no wlasnie ja tez duzo nie jem, wiecej pije ale glownie jakies napoje bezcukrowe itp itd. Natomiast wenla na metabolizm wplywa napewno. W sumie to jem polowe tego co jadlem ale kg jakos specjalnie nie leca, albo mi sie wydaje bo widze siebie codziennie. Sam nie wiem. Nie mam wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×