Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANDROFOBIA - lęk przed mężczyznami


Monicke

Rekomendowane odpowiedzi

Przed mężczyznami lęku nie mam ale przed związkiem i owszem, mieszkaniem razem, dzień w dzień razem itd itp. To mnie przyprawia o panikę co by wiać albo zniechęcić tak faceta ,że sam zwieje. Wiem, wiem, terapia... :roll: .

No, chyba, że byłby to taki który ma ten sam pomysł na życie co ja, wtedy może mogłoby się udać :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci,wrony,czat,spamowa wyspa,pw - tam sobie prowadźcie dialogi tego typu jeśli możecie ^_-.

 

 

Dziękuję, bo o dziwo nie dostałam powiadomień, że mi odpisano, teraz weszłam i się okazało, że chyba mój problem został nieco zignorowany :( bardzo mi przykro z tego powodu i wiem, że żadne "gorąca z ciebie babeczka" mi tu nie pomoże. Szkoda, pójdę poszukać dobrych rad gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, chyba, że byłby to taki który ma ten sam pomysł na życie co ja, wtedy może mogłoby się udać :105:

A jaki to pomysł?

To jeden z moich celów i tylko moja psiapsióla wie i parę dobrych znajomych, szajbusów jak ja w tym temacie. Tutaj na 100% takiego nie ma więc i zdradzać powodu nima po co 8)

 

-- 14 sie 2014, 20:36 --

 

dzień w dzień razem

 

To jest właśnie mega :105:

24/24???? JEZUUUUU! :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci,wrony,czat,spamowa wyspa,pw - tam sobie prowadźcie dialogi tego typu jeśli możecie ^_-.

 

 

Dziękuję, bo o dziwo nie dostałam powiadomień, że mi odpisano, teraz weszłam i się okazało, że chyba mój problem został nieco zignorowany :( bardzo mi przykro z tego powodu i wiem, że żadne "gorąca z ciebie babeczka" mi tu nie pomoże. Szkoda, pójdę poszukać dobrych rad gdzie indziej.

 

A co by Ci pomogło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieci,wrony,czat,spamowa wyspa,pw - tam sobie prowadźcie dialogi tego typu jeśli możecie ^_-.

 

 

Dziękuję, bo o dziwo nie dostałam powiadomień, że mi odpisano, teraz weszłam i się okazało, że chyba mój problem został nieco zignorowany :( bardzo mi przykro z tego powodu i wiem, że żadne "gorąca z ciebie babeczka" mi tu nie pomoże. Szkoda, pójdę poszukać dobrych rad gdzie indziej.

Szczerze co by tu kto nie napisał (były takie przypadki ,akurat męskie) to i tak już masz w głowie wyrobiony obraz. Tu trzeba psychoterapii.

Oczywiście, fajnie to wywalić z siebie ale nikt tu nie ma tej wiedzy i mocy sprawczej żeby na tyle Ci pomóc.

Bo jak?

 

-- 14 sie 2014, 20:56 --

 

Nie poddaję, to ja jestem księżniczką i mnie trzeba zdobywać, nie odwrotnie 8):lol:

Tak trzymać!!!! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lata i nigdy nie byłam w związku, jestem także dziewicą. Z mężczyznami miałam problem już od dawien dawna. W dzieciństwie byłam dość otyła, więc wielu chłopaków przezywało mnie, a nawet biło, konsekwencją czego mam za sobą ostre zaburzenia odżywiania (do teraz każdy dzień opiera się na diecie i chudnięciu)
Monicke, ja w zamierzchłych czasach swojej młodosci tez miałam problem z facetami, gdyz byłam nadmiernie chuda, z zapadnieta klatka piersiową, do tego znerwicowana i niesmiała. Ale różnorakie zahamowania nie moge kierowac naszym zyciem - jesli chcesz zwalczyc lęk przed mezczyznami, najlepiej go przełamywac metoda małych kroczków, prób i błędów, jak z kazda przeszkodą.

Bo za kazdym razem gdy ulegasz własnemu lękowi i wycofujesz się /nie mowię tu tylko o zwiazkach/, dajesz mu siłe, on rosnie, a Ty stajesz się słabsza. Mozesz sięgnac po pomoc jak terapia np - ale główna praca, walka ze sobą pomimo stresu i obaw, to bedzie Twoje zadanie. Z czasem mozesz oswoic sie ze stresujacymi Cie sytuacjami aż wreszcie zauwazysz, że zwiazki to fajna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddaję, to ja jestem księżniczką i mnie trzeba zdobywać, nie odwrotnie 8):lol:

 

już to ostatnio wklejałam ale nie mogę sie znowu powstrzymać ;

 

10513460_726479114056512_6390830448061189690_n.jpg

 

Ojj tam, ojj tam :lol: Nie przestraszył się :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam ten temat i dotarło do mnie, że tak własciwie nigdy nie miałam tego problemu, choć nie byłam śmiałą dzewczyną, raczej przeciwnie.

Poznawałam fajnych chłopców, później mężczyzn, było to dla mnie takie naturalne...

Od dziecka małam problemy nerwicowe, ale mimo to, nie miałam trudności w relacjach z ludźmi, rówieśnikami. Przebojowa nie byłam, ale jakoś to się działo. Być może, w czasach mojej młodości, to było łatwiejsze, nie wiem.

Myślę też, że prawidłowe relacje z ojcem, w znacznym stopniu wpływają na postrzeganie świata mężczyzn przez córki :mhm: W moim przypadku na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×