Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, noooooo :lol:

 

ewentualnie sie modlił, żeby go nie odjebali po meczu, ciekawe co na to wszystko teraz powie głos slumsów 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z tego cipowąsa 'eksperta' Engela: 'to była psychika, tylko i wyłącznie psychika i brak dwóch liderów', jak można pieldolić takie absurdy po zdemolowaniu piłkarsko pod każdym względem.

Kiedy tego matoła w końcu nie zaproszą do studia, znak, że czas wyłączyć stream bo się zagalopowałem i studio już się załączyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :D. Obiecałem sobie Alta za każdą strzeloną bramkę. Po 1 połowie ledwo wężykiem doszedłem do monopola a po 2 musiałem nocować u znajomego bo nie mogłem drzwi otworzyć :D. A tak na poważnie wiedziałem od początku że Niemcy wygrają ale to co zobaczyłem na stadionie mnie zamurowało jeszcze nie widziałem meczu w którym po 29 minucie było 5:0 tym bardziej na mundialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stawiacie dzisiaj?

Mi się wydaje, ze minimalnie większe szanse ma Holandia choc jeśli Argentyna wyciągnęła wnioski i poprawiła błędy w pomocy to mecz może byc wyrównany do dogrywki i nawet do karnych.

Serce mówi Maradona(przepraszam Messi :twisted: ) rozum podpowiada że jednak solidna Holandia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na europejski finał na południowo amerykańskim kontynencie.Dwie drużyny świetnie zorganizowane i poukładane taktycznie.Mam nadzieję że Hola to dzisiaj potwierdzi w starciu z Messim i jego pomocnikami :lol: Argentyna miała według mnie za łatwą drogę do półfinału i teraz musi potwierdzić że należało im się miejsce w najlepszej 4 oby im się to nie udało :mrgreen: .Ave Hola! :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×