Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie by było gdyby jakaś drużyna czy Holandia czy Argentyna pokazała Niemcom, iż mimo że są genialną drużyną, to ze nie sa piłkarskim pępkiem świata. :twisted:

 

Kto powiedział że Niemcy są pępkiem świata? :mrgreen: No chyba że Ty :lol: Już prędzej Brazylia jest pępkiem świata bo mimo iż mają dużo słabszą ekipę niż kilka lat wcześniej panoszą się że są najlepsi,że na własnym terenie pokonają wszystkich i że Neymar jest Bogiem,że Brazil w jakim skłądzie by nie grała to jest jednak Brazylia i trzeba podchodzić do niej z wielkim respektem,ostrożnie i z rozsądkiem.Że ich generacja piłkarzy jest zawsze najsys i kto by nie grał to Brazylia jest zawsze faworytem.Niemcy pokazali im miejsce w szeregu do tego się nie wywyższają i nie twierdzą że wszystkich łatwo pokonają i mimo dużych osłabień by byli nadal faworytem.Raczej ekipa Loewa jest lekko w cieniu medialnym lecz grą pokazuję że jest bardzo groźna i przez cały turniej gra na luzie i jest pewna swoich umiejętności i gra najlepiej drużynowo i jako cały zespół na mundialu.Do tego gra najrówniej ze wszystkich.Brazylia była mentalnie przekonana że jest drużynie należy sie puchar świata bez względu na umiejętności drużyny tylko z faktu że są gospodarzami i są krajem z największymi talentami piłkarskimi i krajem futbolu copacabana.Więc twoja teoria jest dekilatnie mówiąc z dupy... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6196e2bb1dcee587.html

Ostatnio modne są taśmy prawdy. Oto screen prawdy.

Rozmowa z użytkownikiem Chada

Nic nie zostaje tylko uwierzyć w konstruktywny dialog. :mrgreen:

 

Hahahaha specjalnie to napisałem żebyś mógł się pochwalić na forumku :lol: Typie teraz chyba wiesz co to prowo xD

Lepiej przeczytaj sobie co napisałeś w tym temacie wcześniej jaka była moja odpowiedź a potem się zastanów po co drążysz skoro nie masz racji :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, Znasz takie powiedzonko ?: racja jest jak dupa każdy ma swoją ;) W takich duskusjach zazwyczaj nikt nikogo nie przekona do swojej, ale można wzajemnie sznować się nawzajem i swoje poglądy i tylko o to prosimy, Możecie dyskutować ile wlezie ale bez chaskich odzywek i wyzwisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, Znasz takie powiedzonko ?: racja jest jak dupa każdy ma swoją ;) W takich duskusjach zazwyczaj nikt nikogo nie przekona do swojej, ale można wzajemnie sznować się nawzajem i swoje poglądy i tylko o to prosimy, Możecie dyskutować ile wlezie ale bez chaskich odzywek i wyzwisk.

 

Ostatnia moja wypowiedź w tym kontekście ani razu nie powiedziałem nic złego na typa o nicku po prostu maciek w tym temacie tylko grzecznie wyjaśniłem chłopakowi że nie ma racji i niech się zastanowi co piszę.Sam zaczął od wyzywania nie mając pojęcia sam o czym piszę.Do tego to było na priv(moje prowo) i nie uświadamiaj mi jak mam się do niego oddzywać póki nie obrażam nikogo tutaj na forum i nie robię syfu jak kolega który chciał zabłysnąć taśmami prawdy a nabrał się na zwykłe prowo :D do tego napiszę że Argentyna rozpoczęła z wysokiego C mecz i widać że rozkręca się z kolejnymi meczami na tym turnieju. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×