Skocz do zawartości
Nerwica.com

MUNDIAL 2014 - Brazylia


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

No i niestety ta grająca beznadziejnie nudną piłkę Argentyna znowu fuksem wygrała, choć Holandia w fazie pucharowej też nie błyszczała. Pewnie jeszcze finał wygrają w karnych albo jedną bramką strzeloną w 90 minucie bo inaczej nie potrafią, niby maja taką pakę a grają jak Grecja ale widocznie to się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak powiedział Robben na mistrzostwach liczy się tylko miejsce pierwsze!

 

Viva Argentina!

 

Reiben juz raz się pomyliłeś, mam nadzieje że w weekend pomylisz się po raz drugi.

 

I żeby kiedyś wyżelowane pacusie z reprezentacji Polski grali tak beznadziejnie i z takimi wynikami jak repra Argentyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hashim, jakbym słyszała swojego Syna...On też dzisiaj ostro wypowiadał się o wyżelowanych Chłopcach z polskiej reprezentacji /oczywiście słowa były niecenzuralne/...

Moim zdaniem Niemcy wygrają jednak. Na początku rozgrywek poziom zaskakiwał, ale zakończenie jest słabe, nudne. Może zmęczenie?

Ale to ich praca. Jeśli nie mają kondycji, to niech zajmą się pracą biurową :D Niemcy też nie są rewelacyjni, ale jednak prezentują najciekawszą piiłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zasnąłem po 1 pierwszej połowie i dobrze na tym wyszedłem, bo to podobno był jeden z najgorszych meczy na tym mundialu, którego rzeczywiście poziom spadł, czy bardziej zwycięża taktyka defensywna i asekuranctwo. Poza przyzwoitym meczem z Nigerią Argentyna gra strasznie, nawet nie chodzi mi o poziom ale ultradefensywny styl gry a przecież ma takich asów w ataku.

 

Coś czuje iże finał może być równie nudny jak ten z 1990 Argentyna nie zagra tak otwarcie jak Brazylia z Niemcami. A Niemcy jakby nie było od 2006 roku grają zwykle najatrakcyjniejszą piłkę reprezentacyjną na świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argentyna może upatrywać szansy w statystyce. Żadna drużyna europejska nie zwyciężyła na mundialu w Ameryce Południowej. Poza Starym Kontynentem wygrała tylko ostatnio Hiszpania.

 

Naiwnie łudzę się, że jednak finał nie będzie aż taki nudny. Co się dzieje z Argentyną, przecież zawsze ich siła była ofensywa. Zachowawcza taktyka przynosi znakomite rezultaty, bo ostatni raz wśród czołowej "4" była właśnie w 1990 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę kibicowała Argentynie . Moja Holandia z nimi przegrała,choć moim zdaniem to wygrana w karnych to zwykła loteria a nie prawdziwa wygrana. Wolę żeby jednak to Argentyna zdobyła puchar a nie Niemcy którzy uważają się za bogów futbolu i tak też chcą być postrzegani. Wolę też żeby moja Holandia przegrała z mistrzem,zawsze to jest inaczej odbierane . No a poza tym co tu ukrywać-lubię tę drużynę i liczę że da radę tej niemieckiej maszynie do grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×