Skocz do zawartości
Nerwica.com

riverenza


haywire

Rekomendowane odpowiedzi

Żyję na tym brutalnym świecie już ponad tuzin lat i nabawiłem się wielu poważnych chorób, takich jak: amnezja, reumatyzm, depresja, schizorenia i hipochondria, a także zatracenie tożsamości seksualnej.

Jestem genialnym dzieckiem, ale nikt nie ma o tym pojęcia, a ci, którzy mają czelność zapoznać się z tym faktem, giną kilka dni później w niewyjaśnionych okolicznościach. Tak więc moim życiowym wyborem jest być outsiderem, tudzież pustelnikiem i bardzo proszę o nie spoufalanie się ze mną, bo może się to źle skończyć.

Lubię jeździć pociągiem i moknąć na deszczu podczas burzy (komornik zabrał mi dach, więc i tak nie mam wyboru.) Mam obsesję na punkcie odrastających włosów oraz sterylnego porządku w najbliższym otoczeniu. Wyrzucam wszystko co nie jest mi potrzebne, lub tak mi się tylko wydaje (w związku z tym domownicy nie mają ze mną łatwego życia, ale to się wytnie).

Nienawidzę pozerstwa i homofobii.

Na świat się nie prosiłem się, jakoś tak samo wyszło... 28 lipca 1988 rok, pociąg osobowy, przedział nr. 6... no to teraz wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×