Skocz do zawartości
Nerwica.com

czytanie w myślach


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

wiem,ze jestem wybrana przez "Pana" Jahwe

odznacza sie to miedzy innymi tym że widze aure ludzi, dziele ja na białą i czerwoną

aura to pole energii wokół osoby nazywam je biopolem człowieka

biała aura to ludzie nie zagrażający mi,bezpieczni, czerwona natomiast to osoby zagrażające, agresywne,niszczycielskie

najbardziej aktywne i niebezpieczne sa osoby z czerwoną aurą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z twarzy drugiej osoby można wyczytać (przynajmniej częściowo) jej charakter.

 

Tez tak uwazam.

Moj aktualny szef np., byl w stosunku do mnie na rozmowie kwalifikacyjnej w listopadzie, bardzo mily.

Na spotkaniu byl obecny rowniez jego zastepca i kiedy oni przez jakis czas byli zajeci rozmowa z soba, mialam okazje przyjrzec sie obiektywnie jego twarzy.

Odrzucilo mnie, pomyslalam sobie - ten czlowiek stara sie robic na mnie sympatyczne wrazenie, ale jego twarz (kiedy on sie nie usmiecha) - ma okropna wymowe, odpychajaca, arogancka, bezwzgledna.

Z twarzy (kiedy nie gra milego) ocenilabym go na podlego czlowieka.

Jednak, mialam wtedy nadzieje, ze taka jest jego uroda, ze to kwestia specyficznych rysow twarzy i nie ma to nic wspolnego z jego charakterem.

 

Niestety, pozniej potwierdzily sie moje obserwacje.

Ma wypisany na twarzy charakter.

Jednak jest swietnym aktorem i potrafi rewelacyjnie grac sympatycznego przed ludzmi, ktorzy go tylko powierzchownie znaja.

Ja juz od dawna poznalam jego podla strone, przedemna juz nie gra od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teriaz myślisz o spagetti ze świeżą bazylią oraz o wiosce smerfów

 

Nie, myślę o tym jak wiele cholernego farta miał Real, że Ramos strzelił bramkę w 93 minucie na 1;1.

 

Kto poczyta w moich?

 

Myślisz o Karaibach...błękitnym oceanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko złudzenie/przeczucie, nie od dziś wiadomo, że to tak jakbyś oceniał książkę po okładce

 

bardzo często nam się wydaje na pierwszy rzut oka, że się z kimś nie dogadamy, a przy bliższym poznaniu to równa babka/fajny facet i tyle

 

Dokładnie ;)

 

Jednakże nie da się czytać w czyichś myślach ;)

Można przypuszczać na podstawie obserwacji, tak jak ktoś napisał - komunikacji niewerbalnej ... jak ktoś się zachowuje, na jego mowę ciała .. ale to nadal jest przypuszczenie.

Skoro nawet moja T. powiedziała kiedyś, że może przypuszczać że wie co się stało (była mowa o konkretnej rzeczy wtedy) a jak wiadomo psychoterapeuci maja większą wiedzę niż normalni ludzie - więc nie da się wiedzieć co ktoś ma w głowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci źli ludzie z czerwona aurą mają problemy natury energetyczno-duchowej

ważne jest aby umieć skutecznie odeprzeć atak drugiej osoby, która próbuje zniszczyć nasze pole

są systemami energii, trzeba nauczyć sie przewidywać emitowane sygnały

 

Ja mam wrażenie, że ta osoba - Ahma robi sobie zwykłe jaja z innych użytkowników forum... co za bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoza - czyli stan w którym człowiek jest pewien swoich twierdzeń, jeżeli tak to musi swoją argumentację oprzeć na logicznym i racjonalnym rozumowaniu. Ona mimo, że zachowuje racjonalne rozumowanie i zachowanie (pisownia, korzystanie z komputera, itp.) nie pisze nic o dowodach na swoje twierdzenia - zatem sama nie jest ich pewna. Tak więc sama musi sobie sobie zdawać sprawę, że to są tylko urojenia - czyli musi mieć wgląd w swoją chorobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoza - czyli stan w którym człowiek jest pewien swoich twierdzeń, jeżeli tak to musi swoją argumentację oprzeć na logicznym i racjonalnym rozumowaniu. Ona mimo, że zachowuje racjonalne rozumowanie i zachowanie (pisownia, korzystanie z komputera, itp.) nie pisze nic o dowodach na swoje twierdzenia - zatem sama nie jest ich pewna. Tak więc sama musi sobie sobie zdawać sprawę, że to są tylko urojenia - czyli musi mieć wgląd w swoją chorobę.

 

Nie sądz innych

Nie będziesz sądzony

 

Napisałeś 25 postów, jesteś tu z pięć dni pewnie, nie wyrokuj po pozorach. Siedz cicho najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoza - czyli stan w którym człowiek jest pewien swoich twierdzeń, jeżeli tak to musi swoją argumentację oprzeć na logicznym i racjonalnym rozumowaniu. Ona mimo, że zachowuje racjonalne rozumowanie i zachowanie (pisownia, korzystanie z komputera, itp.) nie pisze nic o dowodach na swoje twierdzenia - zatem sama nie jest ich pewna. Tak więc sama musi sobie sobie zdawać sprawę, że to są tylko urojenia - czyli musi mieć wgląd w swoją chorobę.

 

Ahma, odstawiła solian, bodajże bierze w dwóch leków zapisanych tylko kwetiapinę (o ile ją jeszcze bierze)

ona ma urojenia i omamy wzrokowe, nie ma racjonalnego rozumowania, bo w te objawy wierzy i nie ma wglądu w chorobę (nie ma krytycyzmu)

Ahma ma schizofrenię, którą sobie leczy jak chce

 

Psychoza (gr. psyche - umysł i osis - szaleństwo) - zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji rzeczywistości. Osoby które doznają stanu psychozy mogą doświadczać halucynacji, paranoidalnych urojeń i obsesji, nagłych zmian osobowości, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji. Bardzo często osoba w stanie psychozy nie ma jej świadomości i wydaje się jej, że funkcjonuje normalnie.

 

Urojenia – zaburzenia myślenia polegające na posiadaniu fałszywych przekonań, błędnych sądów, w które osoba zaburzona mocno wierzy, mimo iż te przekonania niedorzeczne. Sądy te i przekonania nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Osoba w stanie psychozy nie bierze pod uwagę dowodów przeczących jej przekonaniom i nie potrafi przyjąć perspektyw innej osoby, która się z nią nie zgadza. Często spotykane urojenia to na przykład przekonanie, że inne osoby potrafią nam czytać w myślach lub myśli są nam prze kogoś ”wkładane” do głowy. Inne często spotykane urojenie to przekonanie, że jakaś zewnętrzna siła nas kontroluje. Urojenia rzadko są spójnym systemem przekonań, ale osoba w stanie psychozy nie potrafi dostrzec niekonsekwencji, bądź absurdalności takich przekonań.

 

-- 25 maja 2014, 21:41 --

 

lucy1979, sama osądzasz po ilości postów

 

wiesz, my tu jesteśmy dłużej i znamy historię Ahmy, a ocenianie jej stanu psychicznego jako robienie sobie przez nią jaj jest wysoce nietaktowne, tym bardziej, że Ahma ma schizofrenię nieleczoną wg zaleceń lekarza, ma urojenia i omamy wzrokowe, w dodatku wcześniej opisywała też objawy negatywne i zaburzenia myślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×