Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem ale ja się nie ograniczam do nazw takich jak wymieniłeś ale do poglądów politycznych. A prawda jest taka że domeną organizacji prawicowych jest bezgraniczna nietolerancja dla mniejszości narodowych takich jak homoseksualiści (to prawicowcy fajczą warszawską tęczę) osoby innej skóry niż biali i co Was wszystkich powinno zainteresować OSOBY CHORUJĄCE PSYCHICZNIE BĄDŹ RUCHOWO uważając je za nie przydatne i będące obciążeniem dla własciwie wszystkiego. A co do Socjalizmu to przede wszystkim gospodarka i robotnicze tradycje. Miał swoje wady ale dzisiejszy kapitalizm patrząc na historie i to co teraz sie dzieje na świecie też nie jest święty:).

Tylko, że my mamy taki mix, jeśli chodzi o ustrój. Jest trochę elementów z kapitalizmu i socjalizmu. Przy czym rządzą socjaliści, więc więcej w tym socjalizmu niestety. Co do nietolerancji homoseksualizm, to przesada. Państwo według Korwina nie powinno wspierać homoseksualistów ani ich zwalczać. Homoseksualiści staną się dla państwa obojętni. Co jest zdrowym układem, bo państwo ma zapewnić ochronę zewnętrzną, wewnętrzną i nie ingerować w gospodarkę. To mają być funkcję państwa, a nie wspieranie kogokolwiek. A co do socjalizmu, to niestety zbankrutował ( przecież nie Solidarność go pokonała, a jak ktoś w to wierzy, to gratuluje IQ na poziomie średnio rozgarniętego szympansa), więc jego największą wadą jest to, że jest ciekawy tylko w teorii. UE jest socjalistyczna i efekty widać. W stanach rządzi komunista Obama i ten kraj dwa razy ledwo sie uratował przed bankructwem. Wole wybierać partie prawicowe, bo socjalistyczni intelektualiści dosyć narozrabiali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica

 

Teoretycznie masz rację, że Korwin ma wszystko w dupce i jest za całkowitą "wolnością" jednostki, jednak co z tego, skoro nie potrafi umiejętnie przekazać swoich poglądów ;/ W konsekwencji mamy nie wyborców Korwina, którzy mają gdzieś homoseksualistów i są wobec nich obojętni, tylko ludzi, którzy szerzą nienawiść i są agresywni wobec tych grup społecznych...

Ja nie znam żadnego korwinisty, który twierdzi, że geje mu nie przeszkadzają, niech sobie żyją itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schwarzi, Ja kiedyś byłem Korwinistą i geje mi nie przeszkadzali, no ale dzisiejszym Korwinistą chyba bardziej im nie po drodze, jeszcze kilkanaście lat temu większość sympatyków JKM była również liberalna obyczajowo ale wskutek między innym nahalnej homopropagandy także on zaczęli być drażniący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, to korwin jest za czy przeciw gender już bo w końcu nie wiem?

W ogóle ta jego partia ma jakieś poglądy?

z tego co słyszę od brata Korwnisty to gender jest wg JKM megazłem, zboczeniem i nową formą wstrętnego totalitarnego socjalizmu. Korwin gdy wymawia słowo gender krzyczy, pluję i wpada w furię tak tego nienawidzi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palikot i JKM mieli jeszcze 8-10 lat temu bardzo zbliżone poglądy obaj byli bardzo liberalni gospodarczo i raczej konserwatywni obyczajowo tylko że Palikot poszedł w niezagospodarowany elektorat liberalny obyczajowo a Korwin pozostał przy swoim przy zwiększeniu jednak nacisku na konserwatyzm obyczajowy, który kiedyś dla niego był trzeciorzędny względem gospodarki dziś już drugorzędny. ;) A wielu niegdysiejszych zwolenników Palikota dziś jest za Korwinem bo obaj np są za depenalizacją posiadania narkotyków ale jednak Korwin tak nie odstrasza swoją miłością do inności, którym zraził Palikot wielu młodych męskich wyborców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schwarzi, Nie wiem za bardzo o co chodzi, bo nie zauważyłem czegoś takiego. Na pewno trochę homofobów jest, ale oni się zdarzają w każdej grupie społecznej. Ale żeby od razu większość ? . Moze chodzi ci o narodowców ? bo oni to rzeczywiście się tak zachowują, a podobno są partią prawicową. Z tą róznicą, że oni wyznają wolność gospodarczą, a co do obyczajowej, to już nie bardzo... Poza tym skoro Korwin głosi wolność obyczajową, to ci homofobi ( albo homofobie, nie wiem jak to się pisze :D ) w wolnym kraju będą chronieni przez prawo. Nikt ich zwalczał nie będzie, bo jak niby ? kara więzienia za homoseksualizm ? Rząd też ich nie będzie prześladował, bo rząd nie ma prawa się wpier.dalać do obywateli.

Ja to bym w ogóle zaostrzył kary za pobicia i zaczepki słowne. Ktoś musi się wziąć w tym kraju za to dresiarstwo jeb.ane. Chciałbym taki model jak w Anglii, gdzie nikt się nawet na ciebie nie spojrzy dłużej niż 5s, bo to jest podejrzane i możesz zadzwonić na policje. Może to się wydaje u nas dziwne, ale przynajmniej każdy tam się zajmuje sobą i wie co mu wolno, a co nie. A tu sobie pozwalają na zbyt wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica

 

Bardzo spodobało mi się w Twojej wypowiedzi to :

 

Ja to bym w ogóle zaostrzył kary za pobicia i zaczepki słowne. Ktoś musi się wziąć w tym kraju za to dresiarstwo jeb.ane. Chciałbym taki model jak w Anglii, gdzie nikt się nawet na ciebie nie spojrzy dłużej niż 5s, bo to jest podejrzane i możesz zadzwonić na policje. Może to się wydaje u nas dziwne, ale przynajmniej każdy tam się zajmuje sobą i wie co mu wolno, a co nie. A tu sobie pozwalają na zbyt wiele.

 

Popieram w 100%. Gnoje wiedzą, że zaczepkami mogą kogoś nastraszyć i są przy tym bezkarni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Co do Anglii to ich model może się kiedyś sprawdzał, ale dziś w społeczeństwie multi kulti, zwłaszcza w dużych miastach nie do końca se radzą, są dzielnice rządzone przez murzyńskie gangi czy muzułmańskich klerykałów i tam rządzą oni się swoimi prawami a policja nie odważy się interweniować w imię poprawności politycznej. No ale to nie wina służb bezpieczeństwa tylko polityki multi kulti która doszczętnie niszczy zachodnią Europę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, ze nie. Obrzydliwy typ. Jak słyszę jego wypowiedzi,w których wiecznie poniża kobiety, to aż żal słuchać. Ale takie właśnie wypowiedzi przyciągną idiotów, którzy zagłosują na niego, chociaż jego program polityczny nie jest im znany. Znam panów, którzy głosują na niego, bo jest za legalizacją zioła i gnoi kobiety. Oczywiście, panowie ci to młokosy żyjący na garnuszku u mamusi, do pracy ich nie ciągnie, a najlepiej jakby im państwo płaciło za to, że żyją. Ale przecież korwin głosi, ze nawet tacy mają miec prawa wyborcze, bo są facetami, a kobiety tych praw mieć nie powinny. Totalna żenada. :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, ze nie. Obrzydliwy typ. Jak słyszę jego wypowiedzi,w których wiecznie poniża kobiety, to aż żal słuchać. Ale takie właśnie wypowiedzi przyciągną idiotów, którzy zagłosują na niego, chociaż jego program polityczny nie jest im znany. Znam panów, którzy głosują na niego, bo jest za legalizacją zioła i gnoi kobiety. Oczywiście, panowie ci to młokosy żyjący na garnuszku u mamusi, do pracy ich nie ciągnie, a najlepiej jakby im państwo płaciło za to, że żyją. Ale przecież korwin głosi, ze nawet tacy mają miec prawa wyborcze, bo są facetami, a kobiety tych praw mieć nie powinny. Totalna żenada. :silence:

Właśnie dlatego odszedłem z KNP. Początkowo zgadzałem się z Korwinem, ale jak usłyszałem że chce zalegalizować zioło i jak się wypowiada o kobietach, to sobie darowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica

 

Bardzo spodobało mi się w Twojej wypowiedzi to :

 

Ja to bym w ogóle zaostrzył kary za pobicia i zaczepki słowne. Ktoś musi się wziąć w tym kraju za to dresiarstwo jeb.ane. Chciałbym taki model jak w Anglii, gdzie nikt się nawet na ciebie nie spojrzy dłużej niż 5s, bo to jest podejrzane i możesz zadzwonić na policje. Może to się wydaje u nas dziwne, ale przynajmniej każdy tam się zajmuje sobą i wie co mu wolno, a co nie. A tu sobie pozwalają na zbyt wiele.

 

Popieram w 100%. Gnoje wiedzą, że zaczepkami mogą kogoś nastraszyć i są przy tym bezkarni.

 

Tylko że tych, którzy naprawde poniżają, to by nie dotyczyło. Chociażby właśnie korwina. Obraża i obraża, ale przecież nijak go za to pozwac nie idzie, bo przecież to upokarzanie ogólne, a nie takie skierowane do konkretnej osoby. Tak widocznie można i to bardziej mi przeszkadza.

 

-- 14 maja 2014, 20:44 --

 

Właśnie dlatego odszedłem z KNP. Początkowo zgadzałem się z Korwinem, ale jak usłyszałem że chce zalegalizować zioło i jak się wypowiada o kobietach, to sobie darowałem.

 

no własnie, program ekonomiczny nie jest zły, ale gdyby wyrażał to w normalny sposób i nie zrażał tylu ludzi, to miałby moje poparcie. Oczywiście, musiałby jeszcze udowodnić, że jego plan ma szanse na zaistnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, ze nie. Obrzydliwy typ. Jak słyszę jego wypowiedzi,w których wiecznie poniża kobiety, to aż żal słuchać. Ale takie właśnie wypowiedzi przyciągną idiotów, którzy zagłosują na niego, chociaż jego program polityczny nie jest im znany. Znam panów, którzy głosują na niego, bo jest za legalizacją zioła i gnoi kobiety. Oczywiście, panowie ci to młokosy żyjący na garnuszku u mamusi, do pracy ich nie ciągnie, a najlepiej jakby im państwo płaciło za to, że żyją. Ale przecież korwin głosi, ze nawet tacy mają miec prawa wyborcze, bo są facetami, a kobiety tych praw mieć nie powinny. Totalna żenada. :silence:

Zgadam się. Moim zdaniem Korwin to totalny debil. Ale znajdzie sie na to elektorat. Jest to ten sam elektorat który wpuścił paligłupa do sejmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Co fakt to fakt w swojej pierwotnej wersji Socjalizm nie miał prawa bytu z powodu min: stałego postępu i praw gospodarki bo takie np Chiny są państwem komunistycznym a gospodarka się u nich kręci jak w żadnym państwie na świecie. Jedynym haczykiem w tym wszystkim są mizerne zarobki pracowników chociaz z takich zysków jakie mają z elektroniki,przemysłu odzieżowego czy ostatnio samochodowego(wejściu paru marek na rynek Europejski oraz kupno marki Volvo) na pewno dałoby się godnie ich opłacać. Kapitalizm miał ten plus że bardzo szybko przystosowywał się do trendów gospodarki mając przy tym nieograniczone możliwości a nie jak Socjalizm ograniczenia względem chwiejnych dziedzin rolnictwa i gałęzi przemysłu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego dosłownie co druga osoba, z którą rozmawiam i która jest za Kongresem, uparcie twierdzi, jakby to było pewne na 200%, że po dojściu Korwina do władzy, sytuacja w kraju NA PEWNO się zmieni? O.o Bez jaj,skąd ta pewność ? Jak dla mnie zarówno Korwin jak i Tusk, Kaczyński, Palikot i inni tyle przejmują się tym krajem,co zeszłorocznym śniegiem. Zapewne Korwin jak dorwie się do "koryta" to Polska będzie wyglądać tak jak wygląda teraz i zapewne nic się nie zmieni...

Korwin - mimo że nie mam zamiaru na niego głosować - jest bowiem jedynym politykiem który "sprzedaje" taki image, że można w to uwierzyć. Po dorwaniu się do władzy sądzę że faktycznie można by się spodziewać kilku zmian, pamiętajmy że wypowiadał się w dobrym tonie o Pinochecie więc potencjał na totalny przewrót pod przywództwem tego pana - jest. Tyle że on nigdy nie zyska mojego głosu bo o ile zgadzam się z nim w większości kwestii obyczajowych, tak z jego ekstremalnie kapitalistycznymi poglądami nigdy się nie zgodzę.

 

Ale takie właśnie wypowiedzi przyciągną idiotów, którzy zagłosują na niego, chociaż jego program polityczny nie jest im znany. Znam panów, którzy głosują na niego, bo jest za legalizacją zioła i gnoi kobiety.

Ja ze względu na jego program polityczny właśnie nigdy nie oddam na niego głosu. Aczkolwiek gadanie o tym że Korwin gnoi kobiety to jedna wielka bzdura, Korwin gnoi jedynie feministki, do kobiet zaś ma ogromny szacunek.

 

Oczywiście, panowie ci to młokosy żyjący na garnuszku u mamusi, do pracy ich nie ciągnie, a najlepiej jakby im państwo płaciło za to, że żyją. Ale przecież korwin głosi, ze nawet tacy mają miec prawa wyborcze, bo są facetami, a kobiety tych praw mieć nie powinny. Totalna żenada. :silence:

Kolejna bzdura. Korwin jasno się wypowiada PRZECIWKO prawom wyborczym, ponieważ podkreśla że w demokracji taką samą "wagę" głosu ma menel i profesor. Korwin jest anty-demokratą więc mimo całej mojej niepopieralności wyborczej dla tego pana - kolejny raz muszę stwierdzić że ludzie lubią pierdolić głupoty nie posłuchawszy o czym tak naprawdę ktoś mówi i przypinają łatki takie jakie im pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno

 

Wybacz, że cofnę się do jednej z Twoich wypowiedzi, mianowicie :

 

Korwinowi zdecydowanie bliżej do prawa dżungli, niech zwycięża najsilniejszy niż do tych wszystkich izmów, które rzeczywiście faworyzują zwykle pewne grupy i szerzą nienawiść do innych.

 

Właśnie. Skąd w tylu młodych ludziach (poplecznicy Korwina to głównie studenci lub uczniowie) takie naiwne przekonanie, że każdy z nich będzie akurat tym "silniejszym"?

Na gospodarce co prawda się nie znam,więc nie będę się tutaj wypowiadać, jednak nie ufam kapitalizmowi. Źle mi się kojarzy ten system, od razu przed oczami stają mi wielkie korporacje, rządy najgorszych, najbardziej bezwzględnych typów oraz z drugiej strony bieda i brak jakiejkolwiek pomocy osobom, które znalazły się na dnie.

Jak słyszę "kapitalizm" to od razu przypomina mi się książka "Nowy wspaniały świat" (nie wiem czemu) lub "American Psycho", zwłaszcza scena, w której główny bohater pastwi się nad bezdomnym.

 

Zresztą, może demonizuję ale zauważyłam taką tendencje wśród np. zachodnich psychiatrów, psychologów, naukowców i profesorów, doszukiwania się źródeł większości problemów psychicznych w złych kontaktach z ludźmi, a zwłaszcza w braku więzi, prawie zawsze też jako jeden z powodów takiego stanu rzeczy jest podawana "kapitalistyczna", "konsumpcyjna" kultura.

Nie wiem czy to prawda, może coś w tym jest. Jeśli tak, to nie wiem, czy te tanie produkty, większe zarobki, rozwój jest wart wszelkiej maści chorób, przedmiotowego podejścia do drugiego człowieka i zaniku umiejętności komunikowania się.

Ale nie wiem, piszę tylko to, co słyszę/ widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin drażni mnie z tym podejściem do kobiet, daleko mi do feminizmu ale on chcę abyśmy się mentalnie cofnęli o 200 lat a kobiety tylko rodziły i opiekowały się domem( oczywiście sporo o tym marzy ale przecież nie wszystkie). Chcę zlikwidować koedukację w szkołach bo tłumaczy to że kobiety są głupsze od chłopaków, lepiej by na wcześniejszym etapie dokonywano selekcji dzieci na mniej bardziej zdolne, czy mające zdolności, predyspozycje w tym a tym a nie jakieś głupie podziały na płeć. A co do tego jego gadania że w demokracji profesor ma taki sam głos jak menel to też się nie zgadzam bo gdyby jakaś garstka uprzywilejowanych miała tylko rządzić to by resztę społeczeństwa było jeszcze bardziej dymane niż dziś, zresztą wielu profesorów i innych członków elit, zwłaszcza polityków to kretyni, którzy niewiele różnią się mentalnie od tych z pod budki piwem.

 

Ja kiedyś byłem bardzo liberalny gospodarczo i się zgadzałem z Korwinem ale te jego wtręty o kobietach, monarchii, niepełnosprawnych i wiele innych zawsze mnie drażniły bo przecież to nie jest istota liberalizmu gospodarczego a zamykanie kobiet w domach to wręcz jego zaprzeczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×