Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ja jako wolnorynkowiec mam pewien problem . Z jednej strony popieram liberalizm gospodarczy , a z drugiej ... sam pobieram rente socjalna ( do tego wspiera mnie matka ) i gdybym nie mial tych pieniedzy od polskich podatnikow , to bym musial wrocic do domu rodzinnego i pozabijalbym sie z ojcem , ktory jest glowna przyczyna moich problemow . Jestem sklonny dopuscic , zeby jakas nieduza redystrybucja jednak byla i osoby chore byly jednak wspierane . To sie zreszta da pogodzic . Mozna stworzyc gospodarke , ktora bedzie skonstruowana zasadniczo liberalnie , ale w ktorej beda nie najnizsze podatki , z ktorym osoby najbardziej potrzebujace beda jednak wspierane . Zreszta najwyzsze wydatki z polskiego budzetu to : przywileje sluzb mundurowych , nauczycieli i gornikow , a nie chorzy .

 

I jeszcze jedno odnosnie innych wypowiedzi : lewactwo , pedaly , masoni , zydokomuna , manipulacja mediow , kontrola ludzi , pizdowacenie, burak esbek , spisek , kara smierci . Jaki jest stan takiego umyslu ?

 

Myślę, że problem związany jest z tym, że tak naprawde pełny liberalizm gospodarczy trudno jest wprowadzić, zwłaszcza jeśli kraj jest duży, rozmaicie ukształtowany, i niestety nie ma olbrzymich zasobów ropy :D W każdym społeczeństwie nalezy się pomoc tym, którzy z usprawiedliwonych powodów chwilowo sobie nie radzą, że już nie wspomnę o ludziach niepełnosprawnych umysłowo, bez szans na pracę, nawet fizyczną. Ale własnie ułatwienia podatkowe, duzo mniejszy ZUS i traktowanie samozatrudnionego nie jako wroga, ale uczciwego człowieka znacznie ułatwiłoby mi życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony popieram liberalizm gospodarczy , a z drugiej ... sam pobieram rente socjalna
To chyba częste, mój brat zatwardziały Korwinista żyje z dotacji unijnych i w życiu poważnie nie pracował a ma 30 lat. Mi Korwinizm przeszedł jak zacząłem pracować w Polsce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, brakuje Ci amunicji i argumentów i lepiej wszystko obrzygać i osrać jak świnia w chlewku, tak lepiej rzygnij sobie i nie odpowiadaj bo farmazonów czytać nikt nie lubi

To tobie raczej brakuję argumentów.Masz skrajnie prawicowe poglądy,które były dobre...ale w Berlinie w 1936 roku.

Ja nie jestem socjalistą !

 

-- 27 lip 2014, 15:39 --

 

~hehe wielkie tuzy, krynice argumentów ;) ciągle to samo - jak brakuje amunicji to peprzą o jakichś Hitlerach i NSDAP hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że są tu korwiniści bardziej waleczni niż siedleckie kuce.

skończyły się argumenty, to trzeba epitetami rzucać. O korwinistach albo o chorej, skrajnej prawicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna stworzyc gospodarke , ktora bedzie skonstruowana zasadniczo liberalnie , ale w ktorej beda nie najnizsze podatki ,

Ja bym ustawił podatek liniowy na poziomie 20-23%. Przy tym likwidując jakieś głupie twory typu podatek dochodowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż władze w Polsce przejm,ie PiS z Korwinem, to nie są moi faworyci ale chciałbym zobaczyć jak w krótkim czasie doganiami gospodarczo Europę no i mógłbym uchodzić za ateistycznego męczennika wtedy. Pod warunkiem że KNP bierze się za gospodarkę a Pis za rozliczenia i światopogląd jedynie słuszny

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że są tu korwiniści bardziej waleczni niż siedleckie kuce.

skończyły się argumenty, to trzeba epitetami rzucać. O korwinistach albo o chorej, skrajnej prawicy :D

A może nie ma tu zwolenników Korwina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nie ma tu zwolenników Korwina?

po co nas informujesz o czymś, o czym przecież nie możemy nie wiedzieć ? :mrgreen:

Pytam się, bo zdziwiło mnie że nazwanie zwolenników Korwina korwinistami wzięliście za wielką obrazę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się, bo zdziwiło mnie że nazwanie zwolenników Korwina korwinistami wzięliście za wielką obrazę.

Nie wziąłem tego za obrazę, tylko dziwi mnie zawsze to, że gdy rzucimy jakieś argumenty, to dyskusje sie kończą tekstami typu " o korwiniści jacy waleczni " albo coś o skrajnej prawicy, czy hitlerze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się, bo zdziwiło mnie że nazwanie zwolenników Korwina korwinistami wzięliście za wielką obrazę.

Nie wziąłem tego za obrazę, tylko dziwi mnie zawsze to, że gdy rzucimy jakieś argumenty, to dyskusje sie kończą tekstami typu " o korwiniści jacy waleczni " albo coś o skrajnej prawicy, czy hitlerze :D

Ja tylko porównałem walecznych forumowych korwinistów do siedleckich korwinistów, ktorzy za wszelką cenę chcieli uniknąć polemiki do tego stopnia, że aż mnie nie wpuścili na spotkanie. A o Hitlerze nic nie wspominam, bo bliżej mi do niego niż korwinistom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam z grubsza uważam za konserwatywno-liberalną i nie uważam słowa "faszyzm" za szczególną obelgę ;)

Natomiast nie spijam słów Korwina jak rosy, felietony tak, natomiast uważam, że wiele jego wypowiedzi telewizyjnych to po prostu złośliwości i prowokacje, co się w polityce nie sprawdza. Natomiast Korwin jest nam potrzebny jak szufla na przedzie pługa śnieżnego, żeby przetrzeć szlak.

 

Myślę, że z takiego typowo kucowego fanowstwa się wyrasta, natomiast poglądów zmieniać nie należy, tylko weryfikować je z rzeczywistością i szukać na bieżąco praktycznych rozwiązań.

 

Z resztą popatrzcie na to tak:

SLD/palikociarnia/it.p. cały czas mówią, że państwo powinno komuś coś dać za darmo

PO/PSL liczą, że Unia da pieniądze

PiS i przyboczni wierzą, że jak Bozia da dzieci, to Bozia da i na dzieci

Korwin mówi, że nikt nikomu nic za darmo nie da.

 

I kto jest bardziej wiarygodny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko porównałem walecznych forumowych korwinistów do siedleckich korwinistów, ktorzy za wszelką cenę chcieli uniknąć polemiki do tego stopnia, że aż mnie nie wpuścili na spotkanie

Dziwne porównanie, bo my nie unikamy polemiki :roll:

i nie uważam słowa "faszyzm" za szczególną obelgę

co do faszyzmu, to warto przytoczyć jego definicje " wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu" o dziwo pasuje bardziej do ustroju komunistycznego, niż do kapitalizmu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko porównałem walecznych forumowych korwinistów do siedleckich korwinistów, ktorzy za wszelką cenę chcieli uniknąć polemiki do tego stopnia, że aż mnie nie wpuścili na spotkanie

Dziwne porównanie, bo my nie unikamy polemiki :roll:

Miałem na myśli, że w tym porównaniu wypadliście pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krul !,

dziwi mnie zawsze to, że gdy rzucimy jakieś argumenty, to dyskusje sie kończą tekstami typu " o korwiniści jacy waleczni " albo coś o skrajnej prawicy, czy hitlerze :D

 

Mnie to wcale nie dziwi. Nie ta półka po prostu, argumenty się kończą a umysł musi sobie jakoś ułożyć wszystko tak żeby samoocena była niezachwiana a dysonans poznawczy zmniejszony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wcale nie dziwi. Nie ta półka po prostu, argumenty się kończą a umysł musi sobie jakoś ułożyć wszystko tak żeby samoocena była niezachwiana a dysonans poznawczy zmniejszony

Jak w mediach. Zero pytań o gospodarkę, tylko teksty o hitlerze i skrajnej prawicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdałem dziś sobie sprawę z tego,że nie jestem prawdziwym Polakiem.Bo jak mogę nim być skoro:

-nie przeszkadza mi Tusk

-uwielbiam TVN

-lubię Wojewódzkiego

-lubię Wyborczą (czytam w necie,od czasu do czasu)

-nie jestem hejterem

-jestem pogodny i patrzę na świat z uśmiechem i radością

-lubię czytać

-nie topię smutków w alkoholu

-podobają mi się właściwie tylko polskie dziewczyny,chociaż te z zagranicy też

-nie uważam,że to był zamach (wiecie o co mi chodzi)

-popieram Unię Europejską.

Kim jestem ?

to twój post detektywie. Łżesz jak pies :D

Kiedyś czytałem,teraz już mi się nie chce.

 

-- 27 lip 2014, 20:36 --

 

Mówisz masz :D

-rasizm

-fanatyzm religijny

-szowinizm

- antysemityzm

-tęsknota za dyktaturą

-seksizm

Jeszcze ?

przecież to retoryka na poziomie tego pseudo intelektualisty Michnika z gazety wyborczej :D

 

 

Raczej nie pseudo tylko intelektualisty świetnie przeszkolonego w dziedzinie manipulacji. Albo nie trzeba było go nawet szkolić, przecież to żyd Szechter.

 

Krul - brawo, udana masakra :)

Krul mi może skoczyć,a nie z masakrować.A Wy katolicy wierzycie w Żyda-Jezusa.

 

-- 27 lip 2014, 20:38 --

 

Widzę że są tu korwiniści bardziej waleczni niż siedleckie kuce.

O tak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekroschizofrenik, przecież tu jest forum dla wariatów,nie?

 

Ferdynand k, też tak uważam, aczkolwiek obecnie dużo młodych wyborców ma tak dość wszystkiego, że poparcie jednak nie spada.

 

A Wy katolicy wierzycie w Żyda-Jezusa.

On był Semitą w sensie genetycznym, ale nie Syjonistą w sensie ideologicznym.

(Sypnęłam terminologią).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×