Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, ehhh szkoda gadać. To trwa już tyle czasu, a dopiero teraz, za PiS się za to wzięli... w ogóle są zdziwieni że wcześniej policjanci nie robili raportów z interwencji, a teraz co interwencja raport i skierowanie do sądu. Taki burdel widocznie we wszystkich aspektach państwa za czasów PO był.

 

mirunia, gratuluję wytrwałości w życiu bez prochów, oby już tak ci zostało :great: prochy to shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy poprawiło ci sie i idziesz do terapeuty pochwalić się i zapłacić 100 zł? Gdzie ty dostałaś fuchę u billa Gatesa?

Korpo, panie, korpo. A tak całkiem na serio, to zmiany na lepsze mnie obciążają psychicznie i zostało parę rzeczy nie przerobionych, więc się akurat składa.

 

"mirta" to mirtazapina?

Tak, leki to nasze dobre koleżanki, więc mówimy do nich zdrobniale ;)

 

Tak sobie w ośrodku,jadłem sos pieczarkowy i malowałem.Obrazki,kwiaty,truskawki i ananasa.

Grałem w jengę z koleżanką.Ma ona 42 lata.W środę,jedziemy do ZOO Warszawa.

Spoko macie to przedszkole :great:

 

Byłam dzisiaj się pożegnać z panią, do której chodziłam na angielski przez 5 lat :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, tosiu_j, to jest trudne, ale Tata żyje już w swoim świecie i kto wie...może jest w nim szczęśliwy?

 

Przez dwa dni walczyłam z infekcją jakąś, teraz już czuję się lepiej. Mam troszkę słabsze dni, jakby smutek mnie dopadł? To chyba przemijanie po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, ehhh szkoda gadać. To trwa już tyle czasu, a dopiero teraz, za PiS się za to wzięli... w ogóle są zdziwieni że wcześniej policjanci nie robili raportów z interwencji, a teraz co interwencja raport i skierowanie do sądu. Taki burdel widocznie we wszystkich aspektach państwa za czasów PO był.

 

mirunia, gratuluję wytrwałości w życiu bez prochów, oby już tak ci zostało :great: prochy to shit.

 

Za PO,naziści z Młodzieży Wszechpolskiej ( nazywani niesłusznie Prawdziwymi Polakami) nie bili ludzi w Radomiu.Straszny burdel w tej policji za PIS.Chyba,że przebieranie się za aniołków policjantów jest słuszną linią partii.

Neon,było się przyłączyć do dyskoteki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja znam różnice między funkcjonowaniem policji za Po i PiS. Ty polegasz na mediach które w tych czasach rzadko są zetelne. Za Po nie dość że mi nie pomogli to jeszcze byłem straszony mandatami za bezpodstawne wezwanie policji, policjanci nie robili też notatek sluzbowyxh zz interwencji. Teraz nikt mnie nie straszy, notatki robione sanz każdej interwencji, mało tego, po każdej interwenxlcji jest składany wniosek.do sądu, bo właściciel nie przyjmuje mandatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Forumowicze :smile:

 

Chyba wznawiam ćwiczenia: pompki, podciągania i jak BNT, będę się wspinał po wysokich budowlach :D

Tylko, że z linami a nie jak on, że bez lin :( Kozak :D

 

Muszę, jak wspominałem zakupić ściskacz 70kg.

 

Zapraszam również na yt na Bystrzak TV i koniecznie zobaczcie Shoty :mrgreen:

 

Swoją drogą ciekawe, czy Bystrzak i Tajfun są bywalcami tego forum ?

 

Może by trzeba było im dać cynk na tę stronę, jeżeli nie ?

 

Miłego dnia Forumowicze :smile:

 

Z Panem Bogiem :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja znam różnice między funkcjonowaniem policji za Po i PiS. Ty polegasz na mediach które w tych czasach rzadko są zetelne. Za Po nie dość że mi nie pomogli to jeszcze byłem straszony mandatami za bezpodstawne wezwanie policji, policjanci nie robili też notatek sluzbowyxh zz interwencji. Teraz nikt mnie nie straszy, notatki robione sanz każdej interwencji, mało tego, po każdej interwenxlcji jest składany wniosek.do sądu, bo właściciel nie przyjmuje mandatów.

 

A ja podziwiam Cię Neon,że jesteś konsekwentny w swych poglądach.Tak jak ja.Ja miałem liberalne i lewicowe poglądy już w wieku 16 lat.Wtedy TVN nie było.Może,tylko policja u Ciebie.Tak dobrze działa ? Bo w innych miejsca Polski,jest różnie.

 

A żeby,nie było tak smutno.To polecam Saga O Kotołaku Różanooka Konrada Lewandowskiego.Tyle,tam potworów,że hej.Uwielbiam mroczne fantasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, wystarczy spojrzeć na izbę skarbową , pięc miliardów złotych wiecej przychodu z tytułu VAT za pis,bardzo ograniczono wyłudzenia z tym związane, i daje sobie głowe ciachnać, ze nie wymieniono całej izby skarbowej, tylko zmiany zaszły na szczycie. Tam na szczycie daja rózne wytyczne np. za PO policja miała wyznaczony pułap ile mandatów miesiecznie maja sciagnać od ludzi. to szło odgórnie. myśle że za pis zwiekszono nacisk na wykrywalność. tam jest presja jak z kostkami domino.

 

zreszta ja oceniam to tylko na podstawie własnego doswiadczenia, i to ze jednak ja z tymi panami rozmawiam i widze zmiany, moze to tylko zbieg przypadków, ale to dziwne ze tyle w polsce zbiegów przypadku w służbach mundurowych od kiedy rzadzi pis.a chetnie bym sie wyrwał na inna planete :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podziwiam Cię Neon,że jesteś konsekwentny w swych poglądach.Tak jak ja.Ja miałem liberalne i lewicowe poglądy już w wieku 16 lat.Wtedy TVN nie było.Może,tylko policja u Ciebie.Tak dobrze działa ? Bo w innych miejsca Polski,jest różnie.

 

ja mam tez wiele pogladów liberalnych, widze sens w globalizacji, multikluti, tolerancji, uwazam ze zwiazki odmiennej płci nalezy legalizowac. ale jeżeli chodzi o słuzby to mysle ze sie mylicie, sposób funkcjonowania polskich służb, wszystkich, w tym wojska, jest hierarchiczny. jak tam sie zmieni jedna osoba na szczycie to później to idzie jak wspomniana juz kostka domina.i PiS napewno chce, zeby ciemny lud poczuł różnice, i ja ją czuje widze i słyszę ;)ale niech każdy zyje w takiej rzeczywistosci jaką odbiera.

 

dobra, ja juz nie pisze o polityce na spamowej. bo troche tu tematy zboczyły od przyjetej zazwyczaj linii. i sie klimat psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w sądach trochę wzięli się do roboty. Może też się trochę boją dobrej zmiany. Coś ruszyło, choć niekoniecznie zawsze na lepsze. Ogólnie za PiSem nie przepadam i nawet gdyby różnica była obiektywnie na plus i tak wolałbym PO. Nie podoba mi się ta cała polityka narodowo katolicka. Trąci myszką, zacofaniem i w dłuższej perspektywie nas uwsteczni, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł Wyspiarze!

 

Co by Wam temat troszku zmienić ( na samo słowo polityka dostaję wysypki, więc wolę nie wdawać się w dyskusję, mogłaby mi żyłka w głowie pęknąć :smile: ), pogadam o sobie. :D

 

Za wiele do nadrabiania nie mam, bo coś mało piszecie, a szkoda... Wracam codziennie około 22, z małą przerwą na nakarmienie i wysikanie psa i dobrą kawę w domu. Padam na twarz. Jeszcze jutro taki dzień.

Opracowałam kolejną wersję mojego odpoczynku na początku lipca - zamknę się w domu, wyłączę telefon i zaszyję się wśród farbek i koralików. :105: Bardzo lubię ludzi, uważam, że nic tak nie wzbogaca jak kontakt z interesującym człowiekiem, ale mam swoje ograniczenia. :roll:

 

Pogadałabym, ale ledwo kumam ze zmęczenia.

Spokojnej nocki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zawsze chciałem mieć znajomych i prowadzić normalne życie. To znaczy z licznymi relacjami, bo nikt chyba nie wie.co to jest normalne zycie

 

Ponoć im więcej znajomych, tym większa szansa na długowieczność. Jeśli to prawda, to długo tu nie zawitam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×