Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, jego psychiatra zwraca sie do niego - proszę pana :silence: prawda ze to absurdalne.

raz nie spał do 5 i to przez nas. pozwolilismy mu wypic napoj z ekstraktem zielonej herbaty. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do utrzymywania równowagi kwasowo-zasadowej - soda np. jako "woda sodowa". Co się tyczy samej sody to ma setki domowych zastosowań i polecam zwrócić na nią uwagę.

Woda sodowa to była dawna nazwa wody gazowanej, czyli z dwutlenkiem węgla. Sód był potrzebny tylko do samego procesu, woda nie zawierała sody.

 

tosia_j, najlepiej mi się chodzi samemu, bez Karola :mrgreen:

Dobre :great:

 

kosmostrada, u mnie w sumie też niewiele letnich ciuszków pozostawało, trzeba będzie stopniowo uzupełniać zasoby. Zamawiam sobie właśnie buty do pracy baleriny/czółenka bez obcasów, ale nie mam co na randkę założyć, żeby i ładnie było, i pospacerować...

 

Wczoraj za późno wzięłam leki i byłam bardzo słaba w pracy, muszę zacząć grzecznie chodzić spać, bo nie pociągnę tak długo. Mogą być też inne przyczyny mego rozkojarzenia :oops:

 

Kupiłam dla taty kawę świeżo zmieloną, czekoladkę z całymi orzechami, przy tym też dużo czekolady dla siebie, z suszonymi owocami i różnymi bakaliami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Ja dzisiaj odpoczywam. Obiad ugotowałam i mieszkanie sprzątnęłam /mnóstwo pracy mam z tym, ponieważ moja psinka gubi, dość długie, włoski ;) /. Teraz poczytam, coś obejrzę, oczywiście spacer też będzie, następny, bo przedpołudniowy już był :yeah:

 

neon, :great:

 

Podam Wam link do tabelki, którą z pewnością znacie z psychoterapii, ale może komuś się przyda :mhm: ?

 

http://emocje.pro/wp-content/uploads/2015/06/Radzenie-sobie-z-Negatywnymi-Emocjami.pdf

 

Miłego piątkowego popołudnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

Ciężki tydzień w pracy, ale jest piątek - jest dobrze. Może co niektórych to zainteresuję, że piję właśnie kawę. Trzecią dziś. Jak piłem poranną to przeglądałem fejsa i się zastanawiałem dlaczego tylu moich znajomych lajkuje jakieś manifesty polityczne, odezwy etc. Wolę jak lajkują koty albo śmieszne jeżyki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Spamowa!

 

Mimo "wyginania" ( Tosia - świetne! :D ), zaliczyłam dziś pyszną herbatę z koleżanką na świeżym powietrzu, w miłych okolicznościach przyrody. Po prostu stwierdziłam, że jak ciągle będę odmawiać spotkań z ludźmi, bo źle się czuję, to wreszcie o mnie zapomną. :roll: Byłoby smutno. Tylko kazałam się jej zawieźć samochodem, bo niechodliwa jednak dziś byłam.

No i ogólnie w związku z tym dzień na plus, dzięki temu jednemu elementowi.

 

A tak to weekendzik przed bardzo pracowitym tygodniem, ma być deszczowo, ale jednak weekendzik! :great:

 

neon, Ja dziś zaliczyłam w mojej ulubionej lodziarni smak makowy i wiśniowy. Trzeba się rozpieszczać, c'nie? ;)

 

misty-eyed, Przerobiłam get gg ( skąd pochodzi ta tabelka), tylko po angielsku.

 

rolosz, Patrzę na czas Twego posta i kawkowaliśmy o tej samej porze. :smile:

 

mirunia, Wszystko pamiętam, czego nie możesz, ale nie wiedziałam, że jakieś ćwiczonka jednak sobie zapodajesz. Właśnie o takich łagodnych izometrycznych myślałam.

Mam nadzieję, że dziś lepiej się czułaś.

 

cyklopka, Nic się nie rozpisujesz o love story, więc zakładam, że zapeszać nie chcesz, więc po prostu pożyczę Ci wszystkiego dobrego w temacie i duzo radości. :smile:

Tak, ładne buty na płaskim też by mi się przydały... :105:

 

C&S, Będzie tort, czy z galaretką? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tortu jeszcze nigdy nie robiłem. Biszkopt - truskawki - galaretki wiśniowe - śnieżka - tarta czekolada. Początkowo miałem zrobić cycki murzynki, albo tiramisu, ale że tak powiem nie bardzo mi się chciało i wyszło prościutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :papa: czyli można się pokusić o stwierdzenie, że wspólnie wypiliśmy kawę :] Dobrze, że wychodzisz ze znajomymi. Właśnie staram się odbudować kilka znajomości, wskrzesić parę zaniedbanych przez laty kontaktów. Stwierdzam, że to dość karkołomne zadanie, ale nie niemożliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, No właśnie stwierdziłam, że dziś też pokawkowałam z Tobą. :D Dobrze Cię widzieć!

Niewielu ludzi przy mnie się zachowało, trzeba to pielęgnować choć troszku. Powodzenia w odbudowie, jakoś tak raźniej, jak jest z kim pogadać siedząc na słoneczku ( lub przy piwie w pubie, ale to kwestia gustu, nie wiem, co lubisz :smile: ) nawet o doopie Maryni. ;)

 

tosia_j, co za niedopatrzenie z mojej strony... ;) Koleżanka, lat 40.

 

C&S, Och to i tak jesteś miszcz, niewiele osób ma tak bogaty wachlarz wypieków. :great: Tort robiłam dwa razy w życiu, jakoś mnie to nie kręci. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mi jakoś torty i niezbyt smakują, a już szczególnie te bardzo mocno przesączone.

 

 

tosia_j, z tym podawaniem wieku to może naleciałość od kolegi z tegoż forum? :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×