Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, tak sprobuję - fryzjera ktory strzyze w domu, a jak nie to dober mi wytlumaczyl ze najpewniej maszynka sama po troche dam rade

Dober? To on żyje? :lol:

wg moich obliczen zyje w 2/3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, pamiętam, że moja mama kiedyś w ramach wolontariatu trochę strzygła, ale cóż, jesteśmy w innym mieście. :bezradny:

 

Tak jak rzekłam, nie wynoszę z tej pracy ani pieniędzy, ani doświadczenia. :papa:

 

Przewróciłam się dzisiaj w autobusie, bo się zapaczyłam na zachód słońca, trochę mnie po tym ręce bolały, ale już chyba przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, no raczej jak dzisiaj zamówione, dzisiaj nie mają prawa dotrzeć - wiem, żartowałaeś raczej :D Ja składałam zamówienia w piątek, dzisiaj przyszły, a te, które zamówiłam w sobotę są zapowiedziane na jutro.

I znowu rano będzie pobudka. Ale co zrobić, przyniosą pod drzwi, nie ma co narzekać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, no raczej jak dzisiaj zamówione, dzisiaj nie mają prawa dotrzeć - wiem, żartowałaeś raczej :D Ja składałam zamówienia w piątek, dzisiaj przyszły, a te, które zamówiłam w sobotę są zapowiedziane na jutro.

I znowu rano będzie pobudka. Ale co zrobić, przyniosą pod drzwi, nie ma co narzekać :D

Oczywiście żartuję. :D

To jeszcze w miarę szybko do Ciebie to wszystko przychodzi, trochę się obawiam że w okresie przedświątecznym, który się właśnie zaczyna (już trwa?) wysyłka znacznie się opóźni. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Noc przespana normalnie :yeah: Samopoczucie, mimo wczorajszych przeżyć, może być. Za oknem -2, przyjemnie, nie za zimno.

Obiad nastawiony, pranie włączone, prasowanie przygotowane :D . Jednak poranne wstawanie mi służy. Jestem sową i skowronkiem w jednym :mrgreen:

Ok. 16 wyjazd do Syna. Na Starówkę pojedziemy w weekend, ponieważ dzisiaj do 15 muszę czekać na kurierów.

 

Miłego dnia moi Drodzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, jakieś złe wspomnienia? Dla mnie to zwykły dzień, ale okazja do spotkania z najmłodszymi z Rodziny...a to duży PLUS :D

 

Ja też nie lubię i to bardzo... ;) Rozumiem Cię.

 

Ach, przepraszam, przecież to Twoje imieniny, więc życzę Ci tego co najlepsze i najważniejsze dla Ciebie, by się spełniło Drogi Mikołaju Solenizancie!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja akurat wenflony lubię zakładać, gorzej jak jesteś na intensywnej terapii to już nie tak ciekawie.

Wczoraj odezwał się ten mój...ze ja wszędzie za nim pójdę stwierdził....a i najlepsze pogodzmy się i że chce ze mną dziecko. Zatkało mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odezwał się ten mój...ze ja wszędzie za nim pójdę stwierdził....a i najlepsze pogodzmy się i że chce ze mną dziecko. Zatkało mnie.

nie daj się nabrać. Zwykły chwyt psychopaty

 

 

Pewnie i tak, ale zamurowało mnie.

Ja po prawie dwóch latach zaszlam w ciążę, ale poronilam. Potem był to drażliwy temat u nas.

Pamiętam jak na gwiazdkę dałam mu w prezencie małe buciki, cieszyliśmy się jak nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×