Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

tosia_j, dołączam do trzymających kciuki koło 18. Teraz już musi być dobrze!!

 

mirunia, wiemy dobrze, jak "zrobiona" głowa poprawia humor. Lepiej się czuję, więc bardzo tego chciałam. Nie mogę liczyć ciągle na sąsiadkę. Ona ma swoje sprawy, swoje problemy... Poza tym cenię sobie niezależność.

 

kosmostrada, udanych łowów :lol: - niskich cen!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech ludki wrocilismy

mąż wsciekły na mnie

dominik dał sobie zgolic tył i troszke boki i sie zaczal denerwowac

na to ja powiedzialam ze starczy i wyszlismy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maz mnie obwinia ze dalej strzyzenie wisi nad nami jak wisiało....a fryzjer zapowiedzial ze w razie agresji nie przyjmie wiecej

jestem w ciemnej dupie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Cała nerwowa weszłam na Spamową , jak poszło.

Ale chyba jest ok, włosy trochę podcięte, afery nie było. :great: Najwyżej zrobicie drugie podejście, albo grzywę ciachniecie sami w domu.

 

mirunia, Mówiłam, że frajda... :D Czasami tęsknię za takim maluszkiem na chwilkę... :105:

 

Purpurowy, Jeszcze trochę cierpliwości... ;)

 

Lusesita Dolores, W h&m-ie, oni wcześniej zaczynają.

 

misty-eyed, Dziękuję, złowiłam fajne rękawiczki z wełną pod mój szal. :smile:

 

Wieczorem zrobiło się ciepło i z przyjemnością po shoppingu poszłam z psem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Ja też wróciłam ze spaceru, jest bardzo przyjemnie. Oczywiście wracając wpadłam do rosska i biedronki. Jakże by inaczej.

Kupiłam kilka produktów, wydałam 80 zł i za wiele nie widać. Chyba ceny wzrosły, tylko nie wiem czego?

 

tosia_j, moja bliska znajoma z US ma autystycznego syna, ma ogromne problemy i u fryzjera, jak i u dentysty. On też szybko wpada w złość, ostatnio również sama go strzygła, ponieważ ma on nadwrażliwość na wszelkie ostre dźwięki, nawet mały, szczekający piesek mu bardzo przeszkadza, a co dopiero dźwięk maszynki. Przed wizytą u dentysty dostaje jakiś środek mocno uspokajający, bo wejście do gabinetu powoduje atak padaczki. To są bardzo trudne sprawy, nie dziwię się, że czujesz zmęczenie.

 

Ja dzisiaj przeżyłam bardzo silny stres po rozmowie z córką Męża. Długo nie mogłam się uspokoić, dlatego, między innymi, wyszłam z domu, bo chciałam/musiałam głowę przewietrzyć...

To zdarzyło się pierwszy raz, więc doznałam szoku, bo ja jestem jednak inaczej wychowana. Mamy ciężki wieczór...

 

kosmostrada, cieszę się, że udało Ci się coś kupić...

 

 

cyklopka, u mnie wizyty pań fryzjerek kosztują ponad 100 zł :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, są na pewno jakieś młode dziewczyny, co sobie dorabiają i mniej wezmą. Tak sądzę.

 

Zostawiłam moje formularze wraz z wypowiedzeniem w dwóch egzemplarzach, współwłaścicielka wzięła wszystkie dokumenty bez komentarza, więc niedługo sądzę, że będzie sprawa rozwiązana i to w miarę po cichu, tak jak lubią.

 

Jelito mi sfiksowało zupełnie, być może kiedy gufka wolna od stresu , to gdzie indziej się to przenosi.

 

Mam sudokuny, seriale na USB i pociągi w komórce, to mnie uspokaja.

 

Zaprojektowałam też nowy strój dla goblinki i dalej pomagam koledze w promocji przedsięwzięcia.

(Rysowane w McDonaldzie przy piernikowym latte).

Te, a może mnie od tego mleka tak rypie jelito?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, na pewno są, ale czy dadzą sobie radę? Jednak w takich przypadkach lepiej byłoby, aby ktoś doświadczony to robił, moim zdaniem.

A jednak sprawa zwolnienia przesądzona. To dobrze :great: , bo nic dobrego by z tego nie wynikło...głównie dla Ciebie!!!

 

Fajniutkie ubranko ma dziewuszka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×