Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

W następnym odcinku: czy będą więcej rozmawiać? Kto wygra w totka, a kto obejdzie się smakiem bezkawowym? Bądźcie z nami - "Tajemnice klanu z Forum" (Alexis też będzie.)

No i czy pan W. się odezwie :bezradny: Dobrze, że jeszcze nie zdjęto tego serialu z anteny :hide:

 

Dobra, słuchajcie, życie jest zbyt krótkie, żebym miała wybierać między niskimi facetami, a wysokimi obcasami!

 

Stwierdzam tęsknotę 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale jak Was czytam, to chce mi się śmiać. Muszę udawać nagły atak kaszlu, bo jestem w hostelu i oprócz mnie są jeszcze cztery inne dziewczyny. W papierach mam wariat, ale jakoś publicznie nie wypada się z tym odnosić.

 

:mrgreen:

 

Carica Milica, hehehe dla Ciebie za mało, bo się nie łapię? :P

 

Ale dalejmowimy o wzroscie? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka

Pytałem w związku z Twoją rozkminą psychologii niskich mężczyzn.

 

Sigrun

Za późno, już pewnie kołdrą po głowie się nakryła, a i pod stopy ją zwinęła, żeby potwory się nie dostały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, tajemnicą nie jest. Ale szczerze mówiąc, to ja nie oceniam po budowie ciała, jeśli buzia jest ładna :105:

 

Sigrun, to dobrze, skoro mówisz, że dobrze. Kanał komunikacji został oficjalnie otwarty, na razie mi się preteksty skończyły, więc nie będę go codziennie zagadywać, niech tam robi swoje, może sobie o mnie wkrótce przypomni. Niech znajdzie swój pretekst :3

 

Za późno wzięłam lekarstwa, stresuję się pracą, ergo dupa ze spania :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica

Mnie się myszy białe śniły, ale to pewnie dlatego, że czas jakiś temu w sklepie zoologicznym zobaczyłem stworzonka te.

Mógłby być wiek XIX ;)

 

cyklopka

Również najpierw na twarz uwagę zwracam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry Łobuzy ;)

kosmostrada, nikt mi telefonu nie zabrał, po prostu nie lubię w tel na foro wchodzić ;)

Jestem w Klinice, na razie niestety na oddziale zamknietym, ale dzisiaj jak się zwolnią miejsca na odcinku sanatoryjnym to mnie tam przeniosą:D

Ale trafiłam na fajne babki na sali także spoko :D

Ogólnie pomiędzy moim stanem a stanem pozostałych pacjentów przepaść.

Większość osób tutaj jest z poważną depresją, co mnie w sumie nie dziwi bo ta Klinika w depresji się specjalizuje.

Dołożyli mi z leków Xanax o przedłużonym działaniu i 25mg Ketrelu, no i mam też ten Escitalopram który miałam wcześniej.

Jutro mam rozmowę z profesorem, który ma osteteczny głos w temacie leczenia także pewnie wtedy zostanie ustalony konkretny zestaw leków ;)

W weekend prawdopodobnie będę na przepustce w domu to wtedy napiszę wiecej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×