Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu sobie nie radzę, bo nie wiem, czy jestem mała czy duża, gruba czy chuda... Terapeutka mi mów, że skoro jestem średnia, to po co mi kontrola nad tym? A ja po prostu zbyt dużo ocen, często nieprawdziwych co do mojego wyglądu dostawałam w życiu i teraz sobie nie radzę. No chciałabym ogólnie mieć kontrolę nad swoim ciałem, nad tym jak się czuję i jak mnie widzą inni :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wiecie, brzuch nie musi wynikać z masy ciała tylko z rodzaju pożywienia :roll:

 

No mnie różni ludzie mają w zwyczaju wyzywać od chudych, tak że się zastanawiam, co ja w sobie mam, że mnie wolno przezywać.

 

To musi być prawda! :D

 

Sigrun, wygram w totka i polecę na kawę do cyklopki :P

Spoko, nie pobieram opłat za kawę.

 

Właśnie przegadałam sprawę kostiumu z koleżanką, ona to chyba lubi, sama ma osiem, to od razu powie, co trzeba zrobić i zamówiłyśmy buty, tanie kozaki ze sztucznej skóry, z których się wykona obuwie mojej postaci :great: I w ostatecznym rozrachunku wyjdą mi te szaty taniej, niż przewidywałam i chyba większość rzeczy sama ogarnę :great: Okazano mi zainteresowanie :uklon:

 

Pakuję się, biorę lekarstwa, kończę oglądać film i idę na rano do pracy z olewającym stosunkiem :roll: Bo środa to dla mnie jak weekend, tak wcześnie wychodzę. No tylko potem ta terapia i ten dzień otwarty, ale przyjdzie ktoś z mordą, to ja mu/jej wszystko wyłożę, jak jest. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W następnym odcinku: czy będą więcej rozmawiać? Kto wygra w totka, a kto obejdzie się smakiem bezkawowym? Bądźcie z nami - "Tajemnice klanu z Forum" (Alexis też będzie.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno prawdziwy facet zaczyna się od 1,80. Nie wiem, ile w tym prawdy, kiedyś ssłyszałam po kątach i po mieście. :blabla:

 

Pasowało by do tego że nie jestem prawdziwym facetem, hehe :P

 

Haha...no wez!!! Prawdziwy mezczyzna to prawdziwy mezczyzna...wzrost nie ma tu znaczenia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to dobrze, ale reszta pobiera opłaty; uważam to za skandal, ode mnie pobierać! Toć nie wystarczy im, że w blasku moim się kąpią?! Cholera, brałem tabletki wieczorem? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×