Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, czasami się pojawiam. U mnie nic nowego, pozwalam sobie na chwile nieodpowiedzialności ;) Przeprowadzam też podsumowania i zakupy.

 

Purpurowy, powodzenia.

 

na_leśnik, witaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi psychiatra odstawił sulpiryd :P I w tydzień odstawiam efevelon, a potem będę brał nowy lek - escitalopram actavis... Ciekawe jak to będzie na nim...

Kiedyś brałam, trochę nieoficjalnymi kanałami dostałam, mama mi załatwiła od swojej psychiatry, bo coś złego mi się przytrafiło w życiu, pamiętam, że byłam po tym szczęśliwa :105: Sulpiryd też bardzo lubię doraźnie.

 

Płateczkowa, lek który ma działanie przeciwlękowe na różne dziwne myśli, ale ma jakieś tam przesłanki, że generuje lęk przed rakiem, to ma tyle sensu, jak antyperspirant o zapachu cebuli :great:

Długo czekałam na okazję, żeby użyć tego jako porównania, przedwczoraj wymyśliłam ten produkt. :great: Człowiek by się nie pocił, a i tak by śmierdział :brawo:

 

Macie już dosyć na dzisiaj moich rozkmin?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, łot? Szpital? Łot hepend?

 

kosmostrada, póki co to mam festiwal użerania się ze "starą gwardią" w pracy. Wiesz, ludzie od lat tam jeżdżą, mają sporo wiedzy o pracy tylko języka ni w ząb. A tu przybył świeżak i od razu z niego brygadzistę robią. Generalnie napięta atmosfera jest. Ale próbuję ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Dla mnie możesz rozkminiać dalej... :D

 

Ḍryāgan, Zosia_89, JERZY62, :papa:

 

na_leśnik, Masz wyzwanie, ale Placek wierzymy w Ciebie, jesteś miszcz amarylisa, czy też innego tulipana i niech się ta cała banda ugryzie w doopę! O!

 

mirunia, Kochana minie ta sytuacja, ciut odchorujesz i wszystko wróci do normy! Tylko nie daj się tej francy wkręcić!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×